1393-08-26 20:25
2875
1
5911
نسرکانی جایگزین مقصودلو در بخش حراست شد :

انتصاب جدید در سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان

مدیر جدید حراست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان معرفی شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کاسب امین، مراسم معارفه مدیر حراست سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان با حضور الفت ، مدیر کل حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت ، مهندس قوانلو رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت گلستان ، صفری مدیر کل حراست استان ، اعضای شورای هم خانواده صنعت ، معدن و تجارت ، معاونین و روسای ادارات در سالن جلسات ساختمان شهید دوانلو برگزار شد.

قوانلو ، رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در این جلسه گفت: حراست به عنوان چشم مدیر در سازمان و با توجه به اشرافی که به مجموعه دارد می‌تواند مشاور خوبی برای مدیریت محسوب شود.

رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت گلستان افزود: وظیفه نیروی انسانی، رسیدن به اهداف سازمانی است و وظیفه حراست حفظ سلامت نیروی انسانی است.

وی گفت: حراست در قلب تشکیلات یک سازمان وجود دارد و وظیفه خطیر مراقبت از سلامت اجزای ریز و درشت آن تشکیلات را در برابر اقسام انحراف‌های موجود به عهده دارد.

قوانلو یادآورشد: حراست از طریق ارتباط گسترده با حوزه‌های مختلف در جلب همکاری و همراهی معاونان، مشاوران، کار‌شناسان و همکاران با برنامه ریزی دقیق و سازماندهی مناسب در جهت تحقق اهداف شرکت تلاش کند.

در پایان یحیی نسرکانی به عنوان مدیر جدید حراست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان معرفی و از علی مقصودلو به پاس تلاش در این مجموعه با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

جعفر

بعد از ادغام دو وزارتخانه بازرگانی و صنایع و معدن ، برخی مدیران بازرگانی سابق بصورت تدریجی و خزنده تمام امور سازمان جدید در گلستان را در دست گرفتن کم کم مدیران باسواد تر ومتخصص تر بخش صنعت ومعدن که همگی از فرهیختگان جامعه بودند به حاشیه کشیده شدند ،این اقایان همه امور سازمان را به حد فاجعه رسانده اند وهمه ذینفعان سازمان از ارباب رجوع گرفته تا کارمندان غیرنورچشمی ناراضی اند ،1.عدم توان در آوردن منابع مالی به سازمان2. توزیع همین مقدار ناچیز بصورت تبعیض آمیز دربین پرسنل سازمان 3.عدم شفافیت در توزیع وتقسیم پستها 4ازبین بردن وکشتن انگیزه نیروهای زبده متخصص علی الخصوص پرسنل صنایع قدیم .خلاصه اینکه خدا به داد این سازمان برسد

0
0
پاسخ
1393-08-27 04:43

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.