حواشی سفر رئیس جمهور به گلستان؛

پویش توئیتری «مطالبات گلستان» در صدر ترندهای برتر توئیتر

0
60408
181
1397-10-26 06:45

همزمان با سفر رئیس جمهور به استان گلستان و رخدادهای پیرامون آن هشتگ مطالبات گلستان در صدر ترندهای برتر توئیتر کشور قرار گرفت.

به گزارش گلستان ما به نقل از فارس، امروزه فضای مجازی به عنوان یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین ابزارهای بشری برای ارتباطات و البته ارائه و انتقال پیام و مفاهیم مورد نظر در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار گرفته و شبکه‌های اجتماعی و نرم افزارهای ارتباطی متعدد باعث شده است تا نظرات، دیدگاه‌ها و تفکرات افراد، گروه‌ها و مجموعه‌های مختلف با سرعت بالایی برای سایرین به اشتراک گذاشته شود.

یکی از فضاهای پرمخاطب مجازی که البته نخبگانی و تاثیرگذار در معادلات فضای حقیقی ظاهر شده بدون تردید توئیتر است که بارها و بارها توانسته تحرکات متفاوتی را در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و اقتصادی رقم بزند.

استان گلستان نیز که در سطح کشور به یک استان سیاسی، فعال و پرهیاهو معروف بوده و به دلیل محرومیت‌های تاریخی همواره برای توسعه و پیشرفت مطالبات بزرگی را از سوی مردم فریاد می‌کند دارای فعالان فضای مجازی قوی، خوش فکر و البته پای کار است که بارها در معادلات بسیاری نقش آفرینی خود را به نفع مردم به نمایش گذاشته‌اند.

از همین رو در دو روز گذشته و همزمان با حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و جمعی از وزرای کابینه دولت دوازدهم در استان گلستان و شهرستان‌های این استان، فعالان توئیتری این استان با راه‌اندازی پویشی به نام «مطالبات گلستان» و هشتگی با همین نام ضمن بیان مطالبات خود از رئیس جمهور عملا این موضوع را در فضای مجازی به صورت پر حجم و با فراوانی بالا مورد نمایش قرار دادند.

در ادامه تعدادی معدود از انبوه توئیت‌های نگارش شده توسط فعالان فضای مجازی استان گلستان که موجب شد هشتگ «مطالبات گلستان» به عنوان یکی از پنج ترند برتر توئیتر در روزهای گذشته شود را مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.