مدیرکل جدید انتقال خون استان گلستان معرفی شد

0
63930
332
1398-03-27 17:03

مدیرکل جدید انتقال خون استان گلستان در مراسمی با حضور مدیران سازمان انتقال خون ایران و مدیران استانی معرفی شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از تسنیم، در مراسمی با حضور سخنگوی سازمان انتقال خون ایران و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگوئی به شکایات سازمان انتقال خون ایران، سیدصادق بنی عقیل به عنوان مدیرکل جدید انتقال خون استان گلستان معرفی و از زحمات میرمحمدعلی حسینی مدیر کل پیشین قدردانی شد.

میرمحمدعلی حسینی مدیرکل پیشین انتقال خون گلستان در این مراسم گفت: در مدیریت یک مجموعه همدلی با پرسنل ضروری است و از همه همکاران که در طی این 8 سال همکاری خوبی داشتند قدردانی می‌کنم.

مدیرکل پیشین انتقال خون گلستان افزود: در این مدت از لحاظ سخت‌افزاری و تجهیزات و افزایش فضای فیزیکی و تعداد پایگاه‌ها پیشرفت قابل قبولی داشتیم.

‌مدیرکل جدید انتقال خون گلستان هم در این مراسم اظهار کرد: تکریم اهداکننده و پرسنل اهداکننده‌ها جایگاه خاصی در انتقال خون دارد زیرا بدون آنها انتقال خون معنایی ندارد.

سیدصادق بنی عقیل ادامه داد: استفاده از ظرفیت و مشارکت همه همکاران، ایجاد آرامش در بین آنها، تشکیل کمیته فنی و علمی که همه تصمیمات براساس آن اتفاق بیفتد، از جمله برنامه‌های من است.

محمد کاخکی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و پاسخگوئی به شکایات سازمان انتقال خون ایران هم در این مراسم گفت: سازمان انتقال خون همانند نگین درخشانی در کشور است که خدمات خوبی به مردم ارائه می‌کند.

وی افزود: گاه شکایاتی از طرف اهداکننده‌ها منعکس می‌شود که جای تأمل دارد و نباید به علت خستگی پرسنل این عمل اتفاق بیافتد. انتخاب مدیران از طریق بانک اطلاعاتی که توسط افرادی که خود را شایسته مدیریت می‌دانند و اطلاعات خود را بارگذاری کرده‌اند، انجام می‌شود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.