1399-05-17 12:39
1144
0
69778
پایانی بر یک ماه جستجو؛

فرماندار کردکوی پیدا شدن جسد سها رضانژاد را تایید کرد

ابراهیم قدمنان گفت: سها رضانژاد دختر کوهنورد کرجی که از حدود یک ماه پیش در ارتفاعات جهان نما گم شده بود عصر دیروز با تلاش های هلال احمر پیدا شد.

به گزارش گلستان ما، ابراهیم قدمنان، فرماندار کردکوی در گفتگو با خبرنگاران با تایید پیدا شدن جسد دختر کوهنورد کرجی، گفت: از روز گذشته تلاش های مجددی برای پیدا کردن این دختر کوهنورد در بخش های که تاکنون جستجو نشده بود انجام شد تا اینکه متوجه شدند جسد دختر در این قسمت افتاده است.

ابراهیم قدمنان افزود : جسد این دختر در قسمت غربی چادر استقرارشان و کمی دورتر از چکل به پایین افتاده بود.

قدمنان تصریح کرد : فعلا قرار شده تا اداره آگاهی هم اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهد تا جزییات بیشتری از روند پیدا شدن جسد و تصاویر آن در اختیار رسانه ها قرار بگیرد.

وی در خصوص سالم بودن جسد هم اشاره کرد : هنوز چیزی مشخص نیست و منتظریم تا هلال احمر و آگاهی و سایر اقدامات در این زمینه انجام شود.

فرماندار کردکوی در پایان از همه نهادهایی که در طول این یکماه از گذشت این حادثه پای کار بودند تشکر کرد و‌گفت : هلال احمر خیلی پای کار بود ، در کنار آن مردم محلی حاجی آباد ، چمن ساور ، جهان نما ، شموشک و میاندره ، هیات کوهنوردی کردکوی و استان ،نیروی انتظامی و اگاهی و آفرودی ها و ... هم بودند که از آنها تشکر می کنم.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.