علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد ؛

در حریم رودخانه انتهای کوچه سوم مینا گل گرگان چه می گذرد ؟ + تصاویر

1393-09-06 20:36
2802
0
6385

با مغفول ماندن تحديد حريم دو رودخانه گذرنده از شهر گرگان و عدم نظارت ، اشتباه  سال های  پيش در تسخير و ساخت حريم اين رودخانه ها در مناطقي از گرگان دوباره در حال تکرار است .

به گزارش گلستان ما ؛ انجام ساخت و ساز در حاشيه رودخانه ها بدون نظر گرفتن حريم سيلابي ، در هنگام رويداد سيل مي تواند خسارت هاي جبران ناپذيري وارد نمايد و در صورت بروز سیل و تلفات جانی ، مسئولین استان طبق عادت همیشگی مسئولین گذشته و یا دیگر مسئولین را متهم می کنند ؟

متولي حفظ حريم رودخانه هاي گرگان کيست ؟ و در صورت بروز خسارت جانی چه کسی پاسخگوست ؟

حرف مردم : اگر ساخت و ساز غیر قانونی هست ، شهرداری می باست از اول جلوی ساخت و ساز در حریم رودخانه را می گرفت . دیگری می گوید : اگر پشت این سازنده به مسئولین گرم نبود که این ساختمان چند طبقه را نمی ساخت ! . یک پیرمرد : آقا برو اون طرف بلوار ناهار خوران ببین چه خبر هست یک دو متری رودخانه آپارتمان چند طبقه ساختند . اونها را مردم عادی جرات ندارند بسازند حتما کسانی وابسته به دولت هستند ! 

یک مرد جوان که ظاهرا دانشجوی رشته عمران بود اظهار داشت : با مغفول ماندن تحديد حريم دو رودخانه گذرنده از شهر گرگان و عدم نظارت ، اشتباه  سال های  پيش در تسخير و ساخت حريم اين رودخانه ها در مناطقي از گرگان دوباره در حال تکرار است .

آیا آقای شهردار و شهرداری گرگان از ساخت و ساز در حریم رودخانه انتهای کوچه سوم میناگل با خبر هستید ؟

برابر قانون هر گونه ساخت و ساز در مجاورت رودخانه و مناطق حفاظت شده ممنوع است اما بار دیگر با احداث آپارتمان  چندین طبقه در فاصله چند ( حتی یک دو متری )  رودخانه گرگان این قانون نادیده گرفته می شود .

و اگر در دام توطئه فرصت طلبان و زمین خواران ، که شکم خود را از مال حرام گنده کردند و دارای نفوذ در در اداره جات و سازمان های  مختلف می باشند ، گرفتار نشویم ، انشالله از ساخت و ساز های صورت گرفته در حریم رودخانه شهر گرگان و منطقه گزارش تصویری تهیه و بدون استثنا  آنرا به اطلاع مسئولین دست پاک و مردم خواهیم رساند . / عدالت خواهان گلستان

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.