1398-06-17 09:35
360
0
65343
رییس پلیس راهور گلستان اعلام کرد؛

جزئیات محدودیت های ترافیکی تاسوعا و عاشورا در گلستان

رییس پلیس راهور گلستان ضمن تسلیت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، محدودیت‌های ترافیکی این ایام در استان گلستان را اعلام کرد.

به گزارش گلستان ما؛ سرهنگ مرتضی فخری امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: هیات ها و دسته جات عزاداری گرگان در تاسوعا تلاش می‌کنند خود را به چهارراه میدان و سقاخانه میدان عباسعلی برسانند که به همین دلیل محدوده این مکان مذهبی در تاسوعا پرترافیک و نیازمند انجام برخی تمهیدات است.

وی افزود: براین اساس، مسیرهای میدان شهرداری تا چهارراه میدان، میدان سرخواجه تا چهارراه میدان، میدان مازندران (شهید هزارجریبی) تا چهارراه میدان و خیابان شهید رجایی حد فاصل سه آتش نشانی تا چهارراه میدان گرگان در محدودیت تردد و توقف قرار دارد.

رییس پلیس راهور گلستان تصریح کرد: کوچه های منتهی به این خیابان ها در شب و روز تاسوعا و عاشورا آزاد اما چرخش به سمت چهارراه میدان ممنوع است.

وی درباره محدودیت های ترافیکی در روز عاشورا هم اضافه کرد:  این محدودیت ها با توجه به حضور دسته جات عزاداری روز عاشورای گرگان در امامزاده عبدالله، برای این مسیر و خیابان های اطراف آن اعمال خواهد شد.

فخری اضافه کرد: بر این اساس در روز عاشورا تردد خودرویی از میدان شهرداری گرگان تا تقاطع شهدا، خیابان پوربندی 10تا چهار راه شهدا، سی متری رسالت از چهارراه گرگان جدید و همچنین چهارراه آتش نشانی تا تقاطع خیابان شهدا ممنوع است.  خودروهای پارک شده در این محدوده ها از ساعت شش صبح روزهای تاسوعا و عاشورا با جرثقیل به پارکینگ منتقل می شوند.

رییس پلیس راهور گلستان در توصیه خود به مسوولان هیات های عزاداری  گفت:  استفاده از خودرو برای جابجایی علم و کتل در بین دسته جات عزاداری را متوقف کنند.

 فخری بیان کرد:  هیئات عزاداری باید سه عدد چراغ لایتر جهت اخطار و شناسایی دقیق تر داشته تا یک نفر در ابتدا، یک نفر در انتها و یک نفر هم در میان دسته جات قرار بگیرد.

وی در خصوص شهرستان های دیگر گلستان هم افزود: در این شهرها با توجه به زمان عزاداری پلیس راهور هر شهرستان با هماهنگی شورای تامین شهرستان مسیرها و زمان محدودیت ترافیکی اعلام و اجرا می‌شود.

رییس پلیس راهور گلستان  در پایان توصیه کرد: خانواده ها در ایام عزاداری از تردد با خودروهای شخصی خودداری کرده و در صورت ضرورت سفر از خودروهای عمومی استفاده کنند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.