1399-01-07 11:27
72
0
67935
استاندار گلستان در دیدار با خانواده شهدای خدمت در سیل گلستان :

تمام تلاش ما اینست که به طور شایسته به شما رسیدگی شود

استاندار گلستان در سالگرد سیل سال ۱۳۹۸ با خانواده شهدای خدمت دیدار و ضمن تبریک سال نو اظهار کرد: تلاش همه کسانی که در سیل استان همکاری داشتند خصوصا شهیدان گرانقدر خدمت شایسته تقدیر است.

 
به گزارش گلستان ما ؛ هادی حق شناس استاندار گلستان صبح امروز در دیدار با خانواده شهدای خدمت درسیل گمیشان اظهار کرد: طی سال ۹۸ تلاش کردیم آثار سیل را به حداقل ممکن برسانیم و خوشبختانه در زمینه اقدامات گلستان پیشتاز استان ها است.
 
وی افزود: در راستای کمک به خانواده شهدای خدمت تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا آنچنان که شایسته است رسیدگی لازم به آنها صورت گیرد.
 
استاندار گلستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در مسیر بازسازی و نوسازی واحدهای سیل زده گفت: بهسازی تمام واحد های تعمیری در نیمه اول سال ۹۸ انجام شد و تمام ۷۷۰۷ واحد مسکونی نیازمند بازسازی نیز به بانک ها معرفی شدند .
 
حق شناس ادامه داد:تا کنون نیمی از این واحد ها تحویل صاحبانشان شده و تلاش داریم در بهار ۹۹ مابقی واحدهای مسکونی تحویل داده شوند.
 
لازم به ذکر است در جریان امداد رسانی سیل ۹۸ شهیدان احمد عبدالحسینی، بهزاد تاتاری، تاج‌قلی جهانی، نازمحمد خالدی، عبدالعظیم نیانی و عبدالسلیم صوفیان به فیض عظیم شهادت نایل آمدند که با موافقت رهبر معظم انقلاب به عنوان شهدای خدمت نام گرفتند.

دیدار استاندار گلستان با خانواده شهدای خدمت سیل استان

 

دیدار استاندار گلستان با خانواده شهدای خدمت سیل استان

 

دیدار استاندار گلستان با خانواده شهدای خدمت سیل استان

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.