1397-10-20 13:03
447
0
60263
مدیر پژوهشکده بعثه مقام معظم رهبری :

روحانیون بازوان امام خمینی (ره) در به ثمر نشستن انقلاب بودند

مدیر پژوهشکده بعثه مقام معظم رهبری گفت : نقش روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی بی‌بدیل بود به طوریکه طلاب و روحانیون بازوان امام خمینی (ره) در به ثمر نشستن انقلاب بودند.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اسپی دژ،" سید مهدی علیزاده موسوی" مدیر پژوهشکده بعثه مقام معظم رهبری در نشست با طلاب و روحانیون اهل سنت غرب استان گلستان در آق قلا گفت: نقش روحانیت در پیروزی انقلاب اسلامی بی‌بدیل بود به طوریکه طلاب و روحانیون بازوان امام خمینی (ره) در به ثمر نشستن انقلاب بودند ، روحانیون و حوزه‌های علمیه باید انقلابی بمانند تا مردم هم انقلابی بمانند و مطیع دین و ولایت خود باشند چراکه راهبر، راهنما و هادی انقلاب، روحانیت و حوزه علمیه است.

وی خاطر نشان کرد: دین مبین اسلام در زمان اوایل ظهور خود از یک جامعه ای که در قعر ذلت قرار داشت ، جامعه ای متدین و ولایی ساخت، که همین عمل از ویژگی های دین اسلام است.

مدیر پژوهشکده بعثه مقام معظم رهبری در ادامه افزود: ترس دشمنان اسلام و خصوصاً غربی ها از آن است که اگر چه در جامعه کنونی ، دین صریح اسلام دچار برخی معضلات و تهدیداتی می باشد ، ولی این پیش آمد ها از ضرورت اسلام است که بتواند از یک جامعه ضعیف یک جامعه پیشرفته و کاملی بسازد.

گفتنی است ؛ نشست فوق با محوریت "چهل سال وحدت در سایه سار انقلاب اسلامی" با حضور طلاب و روحانیون شهرستان های ( گمیشان ،بندر ترکمن ، آق قلا و علی آباد کتول ) ، برای اولین مرحله در شهرستان آق قلا برگزار شد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.