1398-01-20 12:34
588
0
62456
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی آق قلا خبر داد؛

رفع تخریب بخشی از خط انتقال روستای گوگ تپه 2/ برخورداری بیش از 100 خانوار از نعمت آب شرب

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی آق قلا از رفع شکستگی خط انتقال روستای گوگ تپه خبر داد و گفت: با توجه به طغیان دوباره رودخانه گرگانرود بخشی از خط انتقال این روستا تخریب شد که با همت اکیپ فنی مدیریت بحران ستاد و مدیریت امور آبفار شهرستان آق قلا در کوتاه ترین زمان برطرف شد.

به گزارش گلستان ما، بهزاد صادقی با اعلام خبر فوق، افزود: عملیات اجرای 100 متر از خط انتقال روستای گوگ تپه2 که در مسیر صعب العبور قرار داشت با تلاش جهادی پرسنل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان انجام شد.

وی با بیان این نکته که با رفع شکستگی خط انتقال روستای گوگ تپه بیش از 100 خانوار از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند شدند، افزود: به جز روستای یلمه خندان، همه روستاهای تحت پوشش این شهرستان در حال حاضر از آب آشامیدنی پایدار و سالم برخوردار هستند.

وی رفع شکستگی بخشی از خط انتقال آب شرب روستای آق قبر را از دیگر اقدامات این دستگاه برشمرد و افزود: برای آب شرب این منطقه کلرزنی با دوز بالا نیز انجام شد.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی آق قلا در خاتمه یادآور شد:پمپ تامین فشار کلرزنی گازی و کلرزن قطره ای که به واسطه حادثه سیل آسیب دیده بود، کار نصب آن برروی مخزن زمینی روستای میرزاعلی شهرستان آق قلا به پایان رسید.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.