1398-03-08 13:03
837
0
63551
امام جمعه اهل سنت نگین شهر ضمن دعوت برای حضور در راهپیمایی روز قدس:

راهپیمایی روز قدس در حمایت از فلسطینیان و مخالفت با معامله قرن است

امام جمعه اهل سنت نگین شهر گفت: بنده از ملت‌های مسلمان، مردم آزادیخواه جهان و بخصوص مردم بزرگوار ایران و هم استانی‌های عزیز درخواست دارم تا بار دیگر با حضور در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان داده و مخالفت خود را با طرح معامله قرن اعلام نمیاییم.

به گزارش گلستان ما به نقل از تیتر آزاد، آخوند ابوبکر خوجملی امام جمعه اهل سنت نگین شهر در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در ابتدا ضمن عرض سلام خدمت مردم روزه دار و متدین ایران اسلامی، آرزوی قبولی طاعات و عادات آنها را از درگاه خداوند متعال دارم.

وی افزود: همانگونه که می دانید روز قدس یکی از آرمان های بزرگ جمهوری اسلامی ایران چه در زمان امام خمینی رحمت الله و چه در زمان خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری بوده است. هر ساله در این روز مردم مسلمان و مردم آزادیخواه جهان برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین که با ظلم و جور صهیونیستها از شهر و دیار خود رانده شده و سرزمین آنها به اشغال درآمده است راهپیمایی می کند.

آخوند خوجملی گفت: بنده از ملت‌های مسلمان، مردم آزادیخواه جهان و بخصوص مردم بزرگوار ایران و هم استانی‌های عزیز درخواست دارم تا بار دیگر با حضور در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از مردم رنج دیده و مظلوم فلسطین نشان داده و مخالفت خود را با طرح معامله قرن که توسط ترامپ، صهیونیستها و چند کشور دیگر در حال انجام است و برای منتفی کردن بازگشت مردم مظلوم فلسطین به سرزمین اصلی خود می باشد را اعلام نمیاییم.

امام جمعه اهل سنت نگین شهر در پایان بیان کرد: امید است قدس شریف به زودی به آغوش اسلام برگشته و مردم مظلوم فلسطین بتوانند سرزمین مادری خود را از ظلم و جور صهیونیستهای اشغالگر آزاد نموده و به وطن اصلی خود برگردند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.