1397-12-06 16:02
564
0
61448
شهردار آزادشهر:

دست فروشان برای ایام عید ساماندهی می شوند

شهردار آزادشهر گفت: یکی از اقدامات مهم ما برای سال نو، ایجاد امنیت و مهیا کردن امکانات و خدمات، رفاهی و بهداشتی در پارک شهر و اماکن اسکان مسافرین نوروزی خواهد بود.

به گزارش گلستان ما به نقل از تیتر آزاد، علی اصغر منصوری شهردار آزادشهر، در گفتگو با خبرنگار ما ، اظهار کرد: شهرداری در تلاش است تا شهر را برای عید نوروز آماده کند. یکی از مشکلاتی که هر ساله در ایام عید شهروندان را آزار می دهد، سد معبر توسط دست فروشان است.

وی افزود: ما برای رفع این مشکل، ۴ نقطه از شهر را برای ساماندهی دست فروشان در نظر گرفته ایم و قصد داریم دست فروشان را به این نقاط هدایت کنیم. نقاطی هستند که شهرداری برای این کار در نظر گرفته است عبارتند از، یک زمین در ابتدای خیابان شهید رجایی، کنار پاساژ بای، یک زمین در خیابان شهید یهشتی کنار پاساژ سلطانی، یک زمین در روبروی کمیته امداد و احتمالا یک زمین در کنار پاساژ مروارید .

منصوری تصریح کرد: متاسفانه علاوه بر سد معبر توسط دست فروشان، مغازه داران نیز با چیدن وسایل در پیاده رو، مزاحم رفت و آمد عابرین می باشند. این فرهنگ غلط به مرور زمان ایجاد شده و ما قصد داریم با کمک اصناف و پلیس، کم کم این فرهنگ را اصلاح کنیم.

شهردار آزادشهر در ادامه بیان کرد: شهرداری برای ایام عید ، قصد دارد خیابانها و میدان‌های شهر را آذین بندی و چراغانی کند. برای این منظور مقدار زیادی ریسه نورانی خریداری کرده ایم. یکی از اقدامات خوبی که در سالهای اخیر در ایام عید انجام می شود، خوش آمد گویی به مسافران نوروزی است و ما قصد داریم برای این منظور و در ایام عید، در ۳ ورودی شهر اکیپهایی را مستقر کرده و مانند سالهای گذشته به اولین مسافرانی که وارد شهر ما می شوند، هدیه ای به رسم یادبود اهدا کنیم.

وی در پایان گفت: یکی از اقدامات مهم ما برای سال نو، ایجاد امنیت و مهیا کردن امکانات و خدمات، رفاهی و بهداشتی در پارک شهر و اماکن اسکان مسافرین نوروزی خواهد بود. همچنین با اداره ارشاد صحبت کرده ایم تا گروه‌های خود راآماده کند تا در ایام نوروز در پارک شهر یا پارک زیتون و یا هر دو برای مسافرین و شهرندان عزیز برنامه اجرا کنند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.