1397-12-21 11:13
466
0
61852
پس از 9 ماه چشم‌انتظاری؛

تراژدی تلخ «فقر» نوزاد گلستانی را یتیم کرد

به دلیل عدم عمل سزارین مادر باردار در بیمارستان حضرت معصومه(س) آزادشهر پس از تحمل چهار روز درد زایمان فوت کرد.

به گزارش گلستان ما، حسین گیلکی، یکی از اعضای شورای بخش چشمه‎ساران در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از گرگان اظهار کرد: خانم« م.ش » یکی از اهالی روستاهای بخش چشمه‎ساران در روز پنج شنبه ساعت پنج صبح به دلیل درد زایمان به بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر مراجعه می‎کند.

وی تصریح کرد: 4 روز این خانم در بیمارستان درد زایمان داشته و جنین در بدن این خانم وزن بالا و تقریباً پنج کیلویی داشته است و پس از تحمل درد پزشک این بیمارستان گویا به بیمار بیان کرده که تا زمانی که پول عمل را واریز نکنید عمل سزارین را انجام نمی‎دهم.

این عضو شورای بخش «چشمه‎ساران» متذکر شد: این خانم باردار از شرایط مالی خوبی برخوردار نبودند و از نظر وضعیت مالی شرایط ضعیفی داشتند و زمانی که متوجه شدند که حال این خانم وخیم است وی را سزارین و به بیمارستان گنبدکاووس منتقل می‎کنند که در مسیر راه این مادر از دنیا می‎رود.

گیلکی افزود: متأسفانه باید گفت مردم این منطقه موش‎آزمایشگاهی برای  بیمارستان حضرت معصومه (س)  شدند و از روستای ما سه نفر تاکنون در این بیمارستان به دلایل مختلف از جمله سهل‎انگاری جان باختند.

وی  گفت: آقای «ع.م» یکی از افرادی بوده که پیش از این به بیمارستان مراجعه کرده بود که در این بیمارستان اقدام به شوک می‎کنند ولی به دلیل سهل‎انگاری در انجام شوک این بیمار نیز جان باخت.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.