1398-07-03 10:31
1224
0
65623
با ورود استانداری؛

بعد از کش و قوس های فراوان، رئیس شورای شهر آزادشهر مشخص شد

حدود دو ماه بود که شورای شهر آزادشهر بر سر انتخاب رئیس شورا اختلاف داشتند که این اختلاف با ورود استانداری به پایان رسید.

به گزارش گلستان ما به نقل از تیتر آزاد، حدود دو ماه پیش بود که در انتخابات داخلی شورای شهر آزادشهر ، رضا هاشم زایی در رقابتی برابر با حمید کوهساری به قید قرعه به عنوان رئیس شورا انتخاب شد، اما مصوبه شورا به دلیل نقص قانونی (رعایت نشدن ماده ۲۰ قانون شوراها ، رعایت نشدن مراحل، یعنی بررسی ایثارگری، مدرک و سپس قرعه کشی) که به دلیل نگارش اشتباه صورتجلسه بود رد شد.

از آنجایی که جلسه در بعد از ظهر انجام شده و رئیس جدید به همه مرخصی داده بود، اعضا برای اصلاح صورتجلسه حضور نداشته و مصوبه رد شد. بعد از برگشت اعضای شورای شهر از مرخصی با وجود رایزنی فرماندار، اعضای شورا شهر حاضر به اصلاح مجدد صورتجلسه نشده و زمزمه برگزاری انتخابات مجدد به گوش رسید.

به دستور دفتر شهری استانداری انتخابات مجدد برگزار شد، اما رضا هاشم زایی و علیرضا رجنی جلسه را به نشانه اعتراض ترک کرده و این جلسه از حد و نصاب افتاد.

چند روز پیش خبر رسید که استانداری به دلیل ارائه مدرک ایثارگری توسط هاشم زایی وی را رئیس شورای شهر آزادشهر اعلام نموده است زیرا با ارائه این مدرک انتخابات اول نیاز به رای گیری نداشته و هاشم زایی بدون قرعه کشی منتخب جلسه بوده است، لذا مقرر شد که صورتجلسه دو ماه پیش شورای شهر آزادشهر اصلاح شود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.