این روزها همه مردم منصف و ولایتمدار، حتی هم وطنان عزیز غیر مسلمان از قوه قضاییه درخواست اشدمجازات آشوب گران و اغتشاشگران ( البته با توجه نوع جرم و مسئولیت شان در اغتشاشات) را از دستگاه محترم قضاییه دارند .

به گزارش گلستان ما، با بررسی و جمع بندی نظرات و دلایل مردم شریف و دلسوزان نظام چند نکته کلیدی به چشم می خورد و دلیل درخواست مردم از قوه قضاییه برای اقدام و برخورد قاطع با فتنه گران و پرهیز از هرگونه مماشات تحت عنوان رافت اسلامی مطرح می شود:

اولا: این آشوب طلبان باعث شدند اعتراضات معیشتی و عدالت طلبانه مردم به دلیل عدم همسویی با منافقین و هنجارشکنان به محاق سپرده شود و مردم دست از مطالبه گری بجای خود بردارند .

ثانیا: فتنه گران و شورشیان، نظم و امنیت شهرها را بهم ریختند و موجب ناامنی در کشور و ایجاد رعب و وحشت در دل هموطنان عزیز شدند .

ثالثا: همه شورشیان با حمایت و پشتیبانی گسترده دشمنان قسم خورده نظام و کلیه معاندین و مخالفین جمهوری اسلامی به خیابانها ریختند و به نوعی علیه نظام مقدس، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه اعلان جنگ کردند .

رابعا: اقدامات خرابکانه و هنجارشکنانه اینان باعث شادمانی و امیدوار شدن ( هر چند واهی ) دشمن برای سرنگونی حکومت شد و به دشمنان ملت بخصوص آمریکای جهانخوار بهانه و فرصتی داد تا مجددا فشارهای اقتصادی و سیاسی را بر مردم وحکومت اسلامی بیشتر کنند .
که برگزاری جلسات متعدد دولت امریکا با کنگره و سنا برای اعمال تحریم های جدید و تشکیل جلسه اضطراری شورای امنیت سازمان ملل برای فشار سیاسی بر ایران نمونه بارز آن می باشد.

خامسا: آتش زدن مساجد و تکایا و حسینیه ها، بخصوص پرچم مقدس جمهوری اسلامی توهین مستقیم به عقاید و مقدسات همه مردم ایران با هر دین و مذهب و نژاد شد .
پس توهین به ملت با بی احترامی به پرچم کشورشان گناه نابخشودنی است.

سادسا: آشوبگران باعث شهادت و جانبازی و مجروح شدن تعدادی از هموطنان مان بخصوص نیروهای حافظ نظم و امنیت کشور شدند، آیا نباید به سزای اعمال شان برسند ؟

سابعا: آیا نباید هزینه تعمیر و بهسازی اماکن دولتی و عمومی و مغازه ها و خودروهایی که به آتش کشیده شدند را از آنها گرفت ؟!

ثامنا: پاسخ وقت شریف مردم ولایتمدار و طرفدار نظام را که هر روز برای دفاع از آرمانهای مقدس انقلاب در سراسر کشور علیه فتنه گران دست به راهپیمایی و تظاهرات زده اند را نباید بدهند ؟!

با توجه به اینکه قضات شریف دادسراها در روز اول اغتشاشات اکثر دستگیر شدگان که افراد جوان زیر 25 سال بودند را بخاطر جوانی و خام بودن با اخذ تعهد آزاد نمودند و از زندانی کردن و پرونده سازی خودداری نمودند، حضور جوانان در شبها و روزهای بعد در اغتشاشات دیگر دال بر فریب خوردگی و خامی نیست .

فلذا از دادستان های محترم و قضات شریف کمترین توقع و انتظار این است که بدون مماشات و رافت، مُرّ قانون را اعمال نمایند و هتاکان و براندازان را به اشد مجازات برسانند تا منبعد کسی به خودش اجازه ندهد علیه ولایت فقیه و اعتقادات مردم و نظام بر آمده از خون پاک شهیدان والامقام و جانبازان سلحشور اقدام به براندازی نماید.

به قلم عباسعلی زاهدی

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید