دركمتر از يك هفته از شروع آشوبها ، ديگرمثل روز روشن شده است كه فرماندهي اين آشوبها برعهده چه كسي است و چه طرح و توطئه اي براي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در سر مي پرورانده اند.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، سركرده منافقين يعني همان كسي كه از روز نخست با امام و انقلاب اسلامي درجنگ بوده و در تمامي ساليان عمرحاكميت مقدس نظام اسلامي بر سرزمين ايران ،با تمام وجود بي وقفه ،با مردم و نظام برآمده از آنها ،دشمني كرده است .

او در روزهاي اخير مجدداً سر برآورده و گام به گام با ارسال پيامهايي به نيروهاي آشوبگر واغتشاش طلب در داخل ايران ، آنها را براي شعله وركردن آشوب واغتشاش تحريك كرده است.

در هفته گذشته رجوي سه پيام مطول براي نيروهاي آشوب طلب درداخل فرستاد كه اگر هركدام از آنها را واكاوي وبررسي كنيم، براحتي كل طرح وپازل توطئه دشمنان انقلاب را ميتوانيم كشف و تكميل كنيم.

چرا كه هركدام از اين پيامها سندي است كه مي توان براي ارائه به دادگاه هاي بين المللي و محكوم كردن آنها و افشاي ماهيت تروريستي اين دارو دسته ضد انقلابي استفاده کرد.

رجوي دريكي از پيامهايش رسماً به نيروهاي خود فرمان تسليح صادر كرده و در پيام ديگر كه چند روز پيش فرستاده است، علناً وبي محابا فرمان « آتش» را صادر كرده است.

اين فرمان ، اعلان جنگ مسلحانه عليه جمهوري اسلامي و شروع ترورهاي كور است كه به نيروهاي آشوبگر داده شده است.

البته تا آنجا كه به اطلاع رساني به مردم مربوط مي شود ، مقامات اطلاعاتي و امنيتي كشورمان بتفصيل و بروشني، فازها و مراحل توطئه ضد انقلابي اين گروهك را به آگاهي همگان رسانده اند.

كمااينكه سرلشكر جعفري فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، اقدامات ضد انقلابي تيمها و دسته هاي تروريست منافقين را در شهرهايي مثل درود را برملا كرده اند و اينكه آنها قصد وارد شدن به فاز مسلحانه و بكارگيري تيمهاي عملياتيشان در داخل ايران داشته اند.

اما آنچه در اين شرايط حائز اهميت است ،اين است كه اين افشاگري و اطلاع رساني ها توسط خود تروريستها وبويژه از زبان سركرده آنها تكميل و مورد تاييد قرار مي گيرد و به اسنادي انكار ناپذير، مبدل مي شود، به گونه اي كه در هردادگاه بين المللي مي تواند بمنظور تحت پيگرد قرار دادن آنها مورد استفاده قرار گيرد.

لذا به وزارت خارجه در دولت آقاي روحاني توصيه مي شود كه اقدامات لازم براي اين منظور بعمل آورند.

به قلم علي زارعي کارشناس علوم سیاسی

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید