قلم خبرنگار از جنس صداقت و ذهن او روشنی بخش اندیشه های انسانی است و خبرنگار برآن است تا قلمش جز حقیقت و صداقت ننویسد و آنچه که می نویسد سرشار از اهدای فرهنگ غنی دوستی و انسانیت به جهانیان باشد.

یک استاد دانشگاه گفت :  منطقه غرب گلستان با داشتن ثروت فراوان در حوزه های گردشگری ، اقتصادی ، اجتماعی و کشاورزی متاسفانه یکی از مناطق کمتر توسعه یافته ودر حقیقت فقیر کشور است.

اگر برجام دستاوردی داشت چرا از بیان آن شرم دارند و اگر دستاوردی نداشته است -‌که نداشته- چرا ناکارآمدی و ناتوانی خود را به حساب منتقدان فاکتور می‌کنند؟!

نظام پزشکی با روند فعلی عملا کارکرد نظارتی خود بر پزشکان را از دست داده، و دوستی خاله خرسه شان باعث شده پزشکان،آنان را حامی همه جانبه ی خود ببیند نه نظم دهنده خود.

رونق تولید یک مسئله چند بعدی است، که بخشی از آن جامعه هدف بعنوان انتخاب کننده ها هستند. جامعه انتخاب کننده ها، انتظارت و خواسته ها و ایده هایی را به همراه خواهند داشت، که خود سرمایه است .

دولتهای ائتلاف شوم ضد ایرانی " غربی - عبری - عربی " با بحرانهای فزاینده داخلی مواجه هستند که در صدر آن بحران مشروعیت و ناکارآمدی می تواند سقوط از قدرت را به دنبال داشته باشد.

هر فردی که حجاب پیشه می‌کند دیواری را برای نگاه‌های آلوده به وجود می‌آورد که هرچند حجاب به پوشش با چادر ختم نمی‌شود چه بسا کسانی هستند که حرمت چادر را زیر پا می‌گذارند و اعمال زشتی مرتکب می‌شوند که چهره‌ی زیبای حجاب در نگاه عامه‌ی مردم به دوگانگی می‌افتد.

باید دهان صائب تبریزی را پر از در و گهر کرد به خاطر این مصرع زیبایش چرا که مردم گلستان این روزها به خوبی واقعیت آن را با عمق جانشان درک می کنند.

قوه قضاییه، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی به عنوان ضابط قضایی تا زمانی کاربرد اساسی و اصلی خود را دارند که خودشان از تهدیدات درونی و بیرونی مصون و محفوظ باشند.

نه آقای جهانگیری ! از این خبرا نیست که بخواهی دبه کنی و بری و همه تقصیرات را گردن روحانی بیندازی و بگی حاجی حاجی مکه .

نفر اول آزمون ارشد کشوری حقوق بین‌الملل در دانشگاه رضوی مشهد گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب در 29 خرداد 88 آبی بر آتش فتنه بود تا مردم راه خود را از فتنه گران جدا کنند و حماسه 9 دی را رقم بزنند.

با این انتصابات یعنی میر محمد غراوی دیگر از سرپرستی به استانداری نخواهد رسید چون در آخرین روزها ، کاهش هزینه های استاندار بعدی در دستور کار قرار گرفته است.

با این شایعه که کاندیدای مینودشتی گفته بود: من به رای قوم شما نیازی ندارم، جوی احساسی ای ایجاد شد که کاندیدای شرق گلستان از آن بهره برد.

طرح مسئله افزایش اختیارات رئیس جمهور به بهانه محدودیت در تصمیم گیری مسئله نام آشنایی است که این روزها به انحاء مختلف بیان می شود.

در تاریخ سوم خرداد ماه ١٣٦١ خرمشهر كه با ٣٤ روز مقاومت غیورانه در برابر دشمن سقوط كرده بود ، پس از ٥٧٥ روز اشغال و ویران شدن خانه ها و اماكن عمومی و دولتی ، در كمتر از ٢٥ روز آزاد و پاكسازی شد و به آغوش میهن اسلامی بازگشت .

آنانکه کمر به نابودی فرهنگ اسلامی و ایرانی بسته‌اند به خوبی سلیقه نوجوان و جوان را شناخته و برایش ذائقه ساخته‌اند و ما همچنان در قالب‌های کهنه خود شعار می‌دهیم.

جایگاه روابط عمومی های استان را با آنچه که باید باشند خیلی دور است و این به دلایل مختلفی چون نگاه نادرست مدیران به این حوزه ، عدم توانمندی و دانش کافی کسانی که این سمت را دارند ، عدم درک صحیح از مسائل روز ، عدم ارتباط دوسویه با مردم و رسانه ، عدم ایجاد تعادل بین خواسته های مردم و عملکرد مدیر مربوط است .

در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، نوکنده، گمیشان، سیمین شهر و بندرترکمن به علت تعدد شهرها افراد بسیاری در گروه نامزدها به میدان رقابت می آیند و فضای انتخاباتی را گرم می کنند.

برخي از دولتمردان با استفاده از كلماتی مانند ”شبح جنگ، سايه جنگ، تنش هاي احتمالي، فاز افراطی، اتفاقات تصادفي و ...“ تلاش مي كنند با کوبیدن بر طبل جنگ به نوعی دست به خفت گیری سیاسی بزنند.