نماز عید سعید فطر در عیدگاه شهر آق قلا با حضور انبوه مردم به امامت حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی اقامه شد.

نماز عید سعید فطر در مسجد روستای کفشگیری برگزار شد.

نمازعید سعید فطر در امامزاده عبدالله گرگان به امامت حجت‌الاسلام سیف‌الله سهرابی خورشیدی مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان گلستان اقامه شد.

بانوان روستایی در استان گلستان روز قبل از عید فطر برای درگذشتگان خود اقدام به پخت حلوا و نان و خیرات آن بین مردم در روز عید می کنند.  

خادمان افتخاری حرم یحیی بن زید(ع) شب گذشته ، 1600 پرس غذا پخت و در بین زائرین این بقعۀ متبرکه توزیع کردند.

در آخرین روزهای ماه مهربانی، ماه مبارک رمضان سفره افطاری با حضور نزدیک به 3000 نفر در بندرگز برپا شد.

روزه دارن شهرستان کلاله در مراسمی معنوی با ماه مبارک رمضان وداع کردند.

راهپیمایی روز قدس با حضور پر شور مردم ولایتمدار آزادشهر برگزار شد.

مردم بندرگز با حضور در راهپیمایی روز قدس بار دیگر دوستی خود را مردم مظلوم فلسطین اعلام و تنفر خود را از رژیم صهیونیستی اسرائیل و آمریکا فریاد کردند.

مردم همیشه در صحنه راميان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده و منسجم خود در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و شوکت و عظمت حضور خود را به رخ استکبار نشان دادند.

روزه داران مینودشتی در گرمای آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فریاد نفرت خود را بر اسرائیل غاصب و حامیانش بلند کردند.

احیای شب ۲۷ ماه مبارک رمضان (بروایتی شب قدر) باحضور اقشار مختلف مردم در جوار مزار پاک و مطهر شهدای گمنام کردکوی برگزار شد.

مردم شهرستان کلاله با وجود گرمای هوا و شرجی بودن، نشان دادند که همواره حامی برادرن و خواهران دینی خود هستند.

شهرستان گنبد همچون سالهای گذشته با تجربۀ 37 سالۀ خود در حمایت از مظلومین جهان بویژه مردم مظلوم فلسطین یکپارچه فریاد شد تا صدای صاعقۀ حضور و انزجار را بر سر غاصبان فرود آورد.

مردم همیشه در صحنه راميان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده و منسجم خود در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و شوکت و عظمت حضور خود را به رخ استکبار نشان دادند.

مردم ولایتمدار شهرستان کردکوی با فریادهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر صهیونیسم” در راهپیمایی روز قدس، جنایات ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیسم را محکوم کردند.

مراسم راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و دومین روز از فصل تابستان، با حضور انبوه روزه‌داران در شهرستان آق قلا برگزار شد.

مردم شهرستان گمیشان در دومین روز از فصل تابستان و در هوایی نسبتا بهاری، بار دیگر نوع دوستی و دفاع از مظلوم و مبارزه با کفر و استکبار را به دنیا نشان دادند.

مردم شهرستان علی آباد کتول امروز همراه با مردم مسلمان سراسر دنیا به خیابان ها آمدند تا حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرده و فریاد انزجار خود از رژیم غاصب صهیونیست این فرزند شوم شیطان را به گوش مردم جهان برسانند.

راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس با حضور مردم روزه‌دار دیار 12 دی ماه سال 57 در گالیکش برگزار شد.