مراسم رونمایی از سه بازی «سایه‌روشن» با عنوان تابستان سیاه با حضور جمعی از اصحاب رسانه و رئیس سازمان فضای مجازی بسیج برگزار شد.

همایش بزرگ سالروز بسیج اساتید استان گلستان با حضور حجه الاسلام والمسلمین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی در گرگان برگزار شد.

آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان گلستان ظهر امروز با حضور جانشین ناجا در گرگان برگزار شد .

نشست خبری مدیرکل زندان‎ها ، اقدامات تأمینی و تربیتی گلستان با اصحاب رسانه استان گلستان در گرگان برگزار شد.

در حاشیه جشنواره گلاب گیری در گرگان نمایشگاه باغ گل محمدی در پارک شهر گرگان راه اندازی شد .

مراسم سنتی گلاب‌گیری و آیین گل غلتان کودکان کمتر از یک سال برای نخستین بار به مناسبت روز گل و همزمان با جشنواره گل در گرگان برگزار شد.

نشا کاری یکی از مراحل کشت برنج است. در این مرحله نشا (جوانه برنج) که پیش از این در خزانه آماده شده را به زمین اصلی انتقال می‌دهند. نشاکاری معمولا توسط زنان کشاورز انجام می‌شود. تصاویر شالیزار‌های استان گلستان را نشان می‎دهد که کشاورزان گرگانی مشغول نشای برنج هستند.

سومین جشنواره هلی (آلوچه) نوکنده با حضور مردم و مسوولین در نوکنده برگزار شد.

طی حکمی، امیرشیر توماج به عنوان فرماندار جدید شهرستان آق قلا منصوب شد.

با بهره برداری از منبع آب 200 هزار لیتری، 2600 نفر در قالب 557 خانواده در 4 روستای چناران، دکلی داش، بابا شملک و قره قل تپه شهرستان مراوه تپه از نعمت آب شرب بهره مند شدند

مراسم تقدیر از سعید عابد راننده تاکسی اینترنتی اسنپ، صبح سه‌شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ در سازمان بسیج اصناف برگزار شد.

حرم مطهر حضرت یحیی بن زید(ع) با حضور هیئت امنا، خدام و تعدادی از زوار غبارروبی شد.

 سلیمه خانم مادر مُنیب که متوجه کنجکاوی من شد برایم توضیح داد و گفت: مُنیب دچار یک بیماری مادرزادی است که جزو معلولین جسمی حرکتی و ذهنی به شمار می‌آید. او گفت نام بیماری پسرش میکروسفال است.

همزمان با سراسر کشور، نماز اهل سنت شهرستان کلاله نیز در جای جای این شهرستان برگزار شد.

نماز عید فطر اهل سنت شهرستان کلاله در عزیزاباد، اورجنلی، شهرفراغی و پیشکمر شهرستان کلاله برگزار شد.

مراسم بزرگداشت ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع کردکوی برگزار شد.

مراسم گرامیداشت ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد در مصلی المیرالمومنین(ع) شهرستان کلاله برگزار شد.

همايش "وقف و رسانه" با محور نقش رسانه ها در گام دوم انقلاب اسلامي و گراميداشت ارتحال حضرت امام خميني(ره) و شهداي ١٥ خرداد٤٢ با حضور اصحاب رسانه در گرگان برگزار شد.

بیست و ششمین دوره مسابقات حفظ قرآن کریم با عنوان «حافظان وحی» ویژه خردسالان و کودکان در مسجد اباعبدالله الحسین (علیه السلام) گرگان برگزار می شود.

چهل سال است علاوه بر نسل‌های مختلف ایران، با حمایت بسیاری از روشنفکران و مردم آزادیخواه جهان در بیش از ۸۰ کشور قاره‌های مختلف، راهپیمایی و مراسم بزرگداشت روز قدس با سردادن شعار‌های مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا برگزار می‌شود.