رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان گفت : به سایت گلستان ما گهگاهی سرک می کشم و مطالب و اخبار آن را دنبال می کنم و از حساسیتی که نسبت به مسائل استان دارید و زحمتی که می کشید تشکر می کنم.

به گزارش گلستان ما به نقل از گلستان ما ، محمد ولی روزبهان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما به مناسبت هفته خبرنگار اظهار کرد : رسانه نقش زیادی در توسعه کشور و استان دارد و داشتن رسانه های قوی از مشخصه های کشورهای توسعه یافته است .

روزبهان افزود : هم توسعه رسانه را به اوج می رساند و هم رسانه قدرتمند با شفافیت سازی به توسعه کمک خواهد کرد، رسانه باعث تقویت و اصلاح رویه های خواهد شد.

وی تصریح کرد : به سایت گلستان ما گهگاهی سرک می کشم و مطالب و اخبار آن را دنبال می کنم و از حساسیتی که نسبت به مسائل استان دارید و زحمتی که می کشید ، تشکر می کنم.

روزبهان تاکید کرد : آمده ام تا برای استان کاری بکنیم برای همین از همان روزهای اول تمام زندگی ام را به گرگان آوردم و حتی به فرزندم گفتم کنکور همین جا را بزند ، من یک تعهدی به این استان دارم و دوست ندارم بروم و قطعا بحث هایی که در خصوص استانداری گیلان در مورد من مطرح است نمی تواند انگیزه خدمت من در این استان را کم کند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان خاطرنشان کرد : ما اخیرا در رویکرد خود را در شورای توسعه و برنامه ریزی تغییر دادیم و به این وادی رفتیم که ظرفیت های استان چیست و چکار باید کرد ، در این رویکرد به این فکر می کنیم که برای توسعه نباید زحمت کشید ، همین که زمینه های آن را فراهم کنیم توسعه حاصل می شود .

روزبهان با بیان اینکه وظیفه ما راهبری توسعه است نه نظارت ، بیان کرد : ما دو موضوع مهم در استان داریم که یکی از آنها اتصال شرق به غرب دریای خزر می تواند برای گلستان معدن اکسیژن باشد و می‌تواند جذب گردشگران به استان را افزایش دهد.

وی تاکید کرد: موزه روستایی قرق ، تولید زنجیره مرغ چیکا که ۱۲۰۰ شغل ایجاد می کند و سرمایه گذاری در قسمت هتل سازی از جمله مواردی است که در استان ظرفیت زیادی وجود دارد .

روزبهان خاطرنشان کرد : خلیج گرگان و مسائل مربوط به آن هم برای استان خیلی مهم است و رسانه ها نیز باید به این موضوع اهمیت دهند .

انتهای پیام /