مطالبه بحق مردم گلستان از دولت و وزارت کشور، انتخاب مدیری کارامد و با اولویت بومی که شناخت کامل از منابع، امکانات، فرهنگ و... آن داشته باشد، می باشد و دولتمندان باید برای تحقق این مطالبه مردم گلستان تدبیری بیندیشند و اقدامی کنند.

به گزارش گلستان ما، از گذشته هم میگفتند که محرومیت گلستان در زیر سبزه های طبیعتش پنهان است و همه به به ها و چه چه ها برای طبیعت بکر،دریا، جنگل، دشت و کویر و قومهای مختلف آن، در استان بوده است .که نمادی از کل ایران عزیز را دارد .

همین برجستگی طبیعی و انسانی موجب شد تا بجای اینکه استان گلستان در قیاس با سایر استان های کم برخوردار از رشد و پیشرفت کمتری بخود بگیرد و عملا در محرومیت تخصیص منابع توسعه ای و .... قرار گیرد .

مطالبه بحق مردم گلستان از دولت و وزارت کشور، انتخاب مدیری کارامد و با اولویت بومی که شناخت کامل از منابع، امکانات، فرهنگ و... آن داشته باشد، می باشد و دولتمندان باید برای تحقق این مطالبه مردم گلستان تدبیری بیندیشند و اقدامی کنند.

آیا عدم معرفی استاندار پس از 2 ماه و اندی خود دلیل متقنی بر محرومیت و کم توجهی مدیران ارشد دولت به این استان نمی باشد و تا کی مردم گلستان در اماها، اگرها و شایدها و بایدهای مدیریتی، دولت محترم، انهم در حساسترین زمان مورد نیاز به استانداری کارامد و با ارتباط با بدنه دولت در جهت پیگیری مطالبات مردم آسیب دیده در شهرهای خسارت دیده و بودجه و اعتبار دیدن قرار گیرند .

گلستانی که سرشار از منابع غنی نیروی انسانی کارامد، متخصص، متعهد و کاردان در دستگاههای مختلف اجرایی و برنامه ای و... در سطوح کشوری می باشند .

آیا امروز وقت آن هست که برای انتخاب مدیر ارشد استان در رایزنی و لابی گری دولتی ها و سیاسیون و... قرار گرفته و بیش از دو ماه استانی که در حساسترین زمان نیازمند به مدیریت کلان و تصمیم گیر و پیگیر می باشد هنوز استاندار معرفی نشده باشد و دنبال این و آن از این استان و آن حزب و گروه میچرخند و عملا به دنبال معامله گری سیاسی و گروهی و حزبی می باشند.

بی تردید نقش نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی، که با گذشت بیش از دوماه هنوز در انتخاب استاندار به نتیجه نرسیده اند پر واضح و روشن است، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، این بزرگترین مطالبه مردم گلستان از منتخبین خود در مجلس شواری اسلامی است، لطفا در انتخاب استاندار مصالح مردم و استان گلستان لحاظ شود نه لابی گریهای حزبی و گروهی

وزیر محترم کشور .

معاون اول محترم رییس جمهور

گلستان پس از این همه مشکلات و خسارات وارده به زیر ساختها، کشاورزی، باغداری،و دامداری و....نیاز به کار جهادی با مدیری جهادی که شاخصه بومی گری و شناخت از ظرفیتها و آسیبها و حلقه وحدت بین اقوام و گروهها واندیشه ها باشد دارد .

دیگر گلستان را مرکزی برای بازآموزی مدیران نو اموز برای کسب تجارب مدیریتی قرار ندهید که عامل اصلی رشد و توسعه نیافتگی استان بوده و میباشد .

گلستان را دریابید که برای تحقق خواستهای مردم استان نیاز به عزمی جهادی و همت عالی و پشتیبانی همه جانبه دستگاهها و مدیران ارشد دولتی دارد ..
بیش از این گلستان را معطل معرفی استاندار نکنید .


یاد داشتی از عبدالرسول جوادی بالاجاده

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید