کارآفرین گلستانی گفت: کافه رستوران کارن در گرگان با اشتغالزایی 15 نفر با سرمایه  180 میلیونی شخصی نزدیک به یک سال است که افتتاح شده و خدمات بسیار خوبی به هشمهریان  و سایر مهمانان ارائه می دهد .

به گزارش گلستان ما ؛ محمد بیانی جوان گلستانی با همت خودش توانسته مجموعه ای را راه اندازی کند که علاوه بر خودش ، نزدیک به 15 نفر دیگر را مشغول بکار کند ، او فرزند یکی از دبیران باسابقه و خوشنام شهرستان گرگان می باشد و بیش از 14 سال است که در کار رستوران داری ، تشریفات و پخت غذا برای نهادها و دانشگاه ها فعالیت کرده است .

بیانی طی گفت و گویی با خبرنگار پایگاه خبری گلستان ما در خصوص راه اندازی کافه رستوران کارن اظهار کرد: این مجموعه به نام پسرم نامگذاری شده و 24 فروردین ماه امسال در گلبرگ هفتم خیابان گلها  افتتاح شده است .

وی تصریح کرد: کل سرمایه گذاری این مجموعه 180 میلیون تومان می باشد که در مساحتی بالغ بر 486 متر و در دو طبقه ساخته شده است ، این هزینه ها شخصی بوده و ریالی از هیچ نهادی تسهیلات گرفته نشده است .

این کارآفرین گرگانی با اشاره به اشتغالزایی 15 نفر در این کافه رستوران به صورت مستقیم خاطرنشان ساخت: بنای اینجا قبلا مدرسه ای غیرانتفاعی و قدیمی و کلنگی بود که 8 ماه ساخت آن طول کشید که ساخت آن سه ماه و نیم بیشتر از برآورد ما طول کشید تا الان که به این صورت زیبا در آمده است .

بیانی اضافه کرد: عمده ترین مشکلات امثال من در راه کارآفرینی عدم حمایت دستگاه ها و نهادهای متولی جهت حل مشکلاتی نظیر بیمه پرسنل و تسهیل در مجوز دادن ها و ... می باشد و انتظار اینست که در این وضعیت نامناسب اقتصادی مردم بتوانند در چنین فضایی یک شب خوب را با خانواده خود سپری کنند و شاد باشند .

وی افزود: امروز خیلی از افراد و خانواده ها درگیر کار روزمره می شوند و حتی تاریخ تولد خودشان را ممکن است در خاطر نداشته باشند اما یکی از نزدیکان او با هماهنگی ما ، او را به این رستوران دعوت و سپس به طور ناگهانی و کاملا سورپرایز کیک تولد را جلویش می گذاریم ، با این کار دغدغه ها و خستگی های روزمره از تنش در رفته و شبی خاطره ساز را در زندگی خود تجربه خواهد کرد .

وی در پایان گفت: از نهادهای مختلف نظیر مرکز بهداشت گرگان ، اماکن عمومی ناجا ، اتاق اصناف و صنف رستوران داران تشکر می کنم که در این مدت همکار و همیار ما بودند و امیدوارم در ادامه نیز این همکاریها تداوم یابد .

انتهای پیام /