• منو
 • مراسم نکوداشت محمد هاشم مهیمنی استاندار اسبق گلستان در زمان اصلاحات و لیدر اصلاح طلبان گلستان با حضور برخی عناصر فعال در فتنه 88 در گرگان برگزار شد.

  به گزارش گلستان ما ؛ نکوداشت محمدهاشم مهیمنی استاندار اسبق گلستان در عصر اصلاحات روز گذشته ( چهارشنبه  15 دی ماه ) در گرگان برگزار شد .

  در این مراسم که بیشتر به یک میتینگ سیاسی شبیه بود و رنگ و بوی جریانهای تند سیاسی را بخود گرفته بود ، مهمانانی از تهران نیز حضور داشتند ، افرادی نظیر مصطفی تاج زاده بازداشتی امنیتی و عضو فعال فتنه 88 که اخیرا آزاد شد به همراه همسرش ، مرعشی برادر خانم هاشمی رفسنجانی و رئیس حزب کارگزاران سازندگی و تعدادی دیگر از جمله معاون وزیر تعاون و رحمانیان مدیر مسئول روزنامه شرق.

  جای تعجب اینکه یکی از سران فتنه 88 هم به این مراسم پیام مکتوب می دهد و در آن با خط دهی آشکار سیاسی ، دعوت به تداوم چنین مراسماتی برای سایر افراد مشابه مهیمنی می کند .

  اما خبر برگزاری این رویداد نه چندان مهم از یک هفته پیش به صورت مبهم در فضای مجازی در حالی پخش شد که مکان و زمان دقیق آن اطلاع رسانی نمی شد و این نشان می دهد که این مراسم با تدابیر شدید امنیتی و یا پنهانی برگزار شده است .

  برخی نشریات ملی و گروههای تلگرامی نیز با حالتی متملقانه و چاپلوس وار به تعریف از محمد هاشم مهیمنی پرداختند و در مقابل برخی نیز آنقدر سطح وی را تنزل دادند که انگار او برای این نظام کاری نکرده است .

  اما نکته مهم اینست که هاشم مهیمنی نیز مانند هزاران مدیر این نظام که در این انقلاب رشد کرد و زحماتی هم کشید و البته نظام هم به او اعتبار داد ، فرقی با بقیه ندارد و اینگونه تملق در توصیف وی ، نشان دهنده بازارگرمی و میتینگ سیاسی و یک دورهمی جریان سبز در گلستان است .

   نشریه گلشن مهر در مطلبی با عنوان "اولین فرمانده و آخرین استاندار اصلاحات" طوری از استاندار اسبق تعریف کرده که گویی مدیر دیگری از این طیف و سایر گروهها در استان گلستان انجام وظیفه نکرده است ، قلم های اجاره ای و مزورانه دیگری نیز در کانال های مختلف تلگرامی چنین رویه ای در پیش گرفتند و نهایتا معاون وزیر تعاون که از مهمانان جلسه بود . مهیمنی را قطعه ای از بهشت خواند !

  687445

  شاید نگاه های مات و مبهم هاشم مهیمنی در این جلسه نیز ناشی از همین نتیجه گیری های متملقانه و چاپلوسانه بوده باشد و او را گاها توی فکر فرو می برد که آیا من شایسته این همه تکریم هستم یا نه ؟ و آن چیزی که اینها می گویند درست هست یا نه ؟

  نکته اساسی اینست که هاشم مهیمنی آنطور که این افراد عنوان می کنند کار خارق العاده ای برای استان گلستان انجام نداد و در سمتهایی که به عهده داشت مانند یک مدیر عادی خدمت کرد و ایضا صدماتی هم داشت که در سال 76 منجر به بازداشت ، دادگاهی و نتیجتا 93 روز زندانی شدن وی شد .

  برخی ها هم آنقدر در شیپور اصلاحات می دمند و او را آخرین استاندار اصلاحات می دانند که انگار اصلاحات برای این مردم چه کرد ؟ خود اصلاحات طبل توخالی بیش نیست حال بخواهیم برای تعریف از هاشم مهیمنی به این طبل توخالی متوسل شویم ، دیگر چه می شود !!!

  عملکرد هاشم مهیمنی در استانداری گلستان آنقدر ضعیف بود که حتی آیت الله سید کاظم نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان نیز بعد از او هیچگاه روی گزینه بومی دست نگذاشت تا نشان دهد خیلی از مهیمنی و عملکردش ناراضی است .

  بنظر می رسد بانیان این مراسم تصمیم داشتند با برگزاری این جلسه اولا یک بدعتی در جریان اصلاح طلب که بخشهایی از آن تا خرخره توی آسیب های اجتماعی ، فسادهای اخلاقی و اقتصادی ، رشا و ارتشا ، زد و بندهای سیاسی و اقتصادی و ... آغشته شده اند ، ایجاد کنند تا از آبروی خود دفاع کنند .

  ثانیا بنظر می رسد این دور همی مقدمه ای برای تجهیز و تقویت جبهه اصلاحات برای انتخابات آتی ریاست جمهوری و شورای شهر باشد ، جایی که خانواده مهیمنی باز هم سودای حضور در آن را دارند .

  ثالثا امثال حسین رفعتی که امورات خانواده مهیمنی را مرتفع می سازد و مسئول برگزاری این جلسه بوده ، به دنبال اینست که همچنان افسار سیاسی اصلاح طلبان در گلستان را بر دوش خانواده مهیمنی ها سوار کند .

  حسن ختام این برنامه که بنام هاشم مهیمنی گرفته شد جلسات پنهانی احزاب اصلاح طلب استان و انجمن اسلامی دانشگاه منابع طبیعی گرگان با امثال تاجزاده و رحمانیان در پستوهای جلبکی سبز بوده و طی آن آخرین دستوران اردوگاه سبز را به نیروهای پایین دست خود انتقال دادند .

  انتهای پیام /

  دیدگاه‌ها   

  +8 # بنده خدا 1395-10-18 12:05
  دوستان که اینقدر تمایل داشتند از ایشان تقدیر کنن لااقل چندتا تصویر و بنر از خدمات ایشان می چسباندن لااقل اونایی که توی جلسه بودن بدانند بابت چه خدمتی از ایشان تشکر شد
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
  -11 # عبدالناصر مهيمني 1395-10-17 23:11
  كساني كه در مجلس خير و انس و حُسن نظر و دوري از حسد و كينه و دشنام شركت داشتند همه داراي اسم و رسم و مشخصات معين و شفاف در منظر عام بودند.
  جمعيتي بالغ بر ١٢٠٠ نفر طي ٤ ساعت ورود و خروج و حضور داشتند.
  شما هم براي دوستان و همفكرانتان از اين مجالس بركزار كنيد و شادمان باشيد.
  دوستان ما اميدواريم هر ماه حداقل يك بار دوستان اصلاحات و دوستداران خاتمي و موسوي و رهنورد و مروبي چنين مجلس مهرباني و لطف و صفا برگزار كنند.
  همت بزرگ بود مه به منصه ظهور رسيد.
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
  +12 # آشنا 1395-10-21 00:30
  علیکم سلام
  آن اسم رسم دارهایی را که در این مجلس از آنها یاد کردید چند نفرشان وطن فروش نیستند.
  ناصر مهیمنی آیا در مراسم برای یکبار هم که شده به چهره آخرین استاندار اصلاحات دقت کرده ای یا خیر.....
  تازه خود رییس ممنوع التصویر اصلاحات چه گلی به سر مردم گذاشت که یک استاندار.....بگذارد ....
  ضمنا موسوی و رهنورد هم آلت دست امثال شماها شدند که آنها را در دامن بیگانگان انداختید...
  البته دیگر بعد از اتفاقات خدایی بوجود آمده در مملکت حنای هیچ کدامتان رنگ ندارد...
  ایام بکام تان ، با فتنه گران محشور شوید
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
  -7 # عبدالناصر مهيمني 1395-10-24 07:56
  اسم و رسم من مشخص و معلوم است و نوشتم. شما و دوستان تان كه دائماً الفاظ نامناسب و اهانت آميز با خشم و كينه قلم ميزنيد و سايت شما از هر نظر مورد تأييد سردبير كيهان و امثال او واقع شده، چرا مخفي هستيد و با آن همه اعتبار و امكانات همه امكانات و حمايت ها و پشتوانه مالي كه داريد چرا احساس امنيت نداريد و نام و محل درآمدتان را ذكر نمي كنيد؟ اما وظيفه خود ميدانيد كه بجاي انتقاد شفاف نسبت به شخصيت هايي كه اعتباري دارند دائماً اهانت و فحاشي ميكنيد. چرا؟
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
  +11 # جانباز محمد دامن باغ 1395-10-17 00:03
  تا راه تملق وچاپلوسی باز است . عدالت در قفس است .
  و
  هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت.
  پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

  نوشتن دیدگاه

  توجه!

  گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
  اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


  تصویر امنیتی
  تصویر امنیتی جدید

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه