حدود ساعت 11 امروز مردی مشکوک به اعتیاد با وارد شدن به خانه ای در کوی استرآبادی گرگان سه نفر را با اسلحه وینچستر از پای در آورد.

به گزارش گلستان ما ؛ ساعت 11 صبح امروز دوشنبه 4 خرداد 94 حادثه ای مهیب گرگان را تکان داد.

ماجرا از این قرار بود که فردی مشکوک به اعتیاد با وارد شدن به خانه ای مردی حدودا 55 ساله و زنی حدودا 35 ساله را با شلیک گلوله از پای در آورده است .

مظنون بعد از ارتکاب جنایت متوجه شد دختر بچه 15 ساله نیز در حال فرار از خانه است لذا به سمت او نیز شلیک کرده و دختربچه نیز بعد از انتقال به بیمارستان جان سپرد.

ضارب نیز پس از ارتکاب این جنایت در حال متواری شدن بود که توسط همسایه ها و مردم که صدای شلیک گلوله ها را شنیده بودند و کارگرانی که در صحنه مشغول کار بودند دستگیر شد .

بلافاصله این جنایت مهیب به پلیس آگاهی گلستان گزارش شد و اکیپی از مامورین انتظامی به صحنه آمده و وارد خانه شدند و با جنازه های بی جان یک زن میانسال و یک مرد مسن مواجه شدند .

همچنین متهم تحویل پلیس آگاهی شده و از وی یک عدد اسلحه وینچستر به همراه یک کیسه کوچک فشنگ کشف شده و حدود 5 گلوله نیز در صحنه پیدا شده است .

در حال حاضر شبکه اجتماعی به طور گسترده ای این اخبار را منتشر می کنند که گاها شایعاتی چون اسراییلی بودن اسلحه و علت های گوناگون درباره این جنایت منتشر می شود.

اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد.

 Picte-036

Picte-036 1

Picte-036 3

 

Picte-036 6

Picte-036 8

Picte-036 9

Picte-036 10

Picte-036 11

انتهاي پيام/