مسابقه مادر و دختر در مدرسه شاهد رامیان و به مناسبت جشن پایانی امتحانات دانش آموزان برگزار شد.

نیمسال تحصیلی آموزشی دانشگاه به پایان رسیده است و دانشگاه ها مشغول برگزار آزمون پایان ترم می باشند که این امتحانات تا آخر دی و اوایل ادامه خواهد داشت.

توضیحات معلم جهادگری را در این فیلم می شنوید که شبکه های مجازی معاند؛ اخیرا از صحبت های او سو استفاده کرده اند.

۲۶ دی‌ماه ۵۷ محمدرضا پهلوی خاک ایران را در حالی ترک کرد که تا زمان فوتش در بین ۶ کشور دنیا آواره و سرگردان بود.

بهاره رهنما پس از انتشار تصاویر سارو قهرمانی، عضو گروهک تروریستی کومله، موضع خود را در زمینه حمایت از این تروریست تغییر داد.

دانش آموزان و معلمان دبستان شهید موید شهرستان کلاله طی مراسمی با خانواده های حادثه کشتی سانچی ابراز همدردی کردند.

نهمین جشنواره فراگیری نخستین واژه آب با همکاری اداره آبفای گلستان و شهرستان رامیان و آموزش و این پرورش شهرستان در کانون نعیم برگزار شد.

آثار نقاشی دانش آموزان علی آباد کتول با موضوع نماز و نیایش در صحن مصلی امام رضا (ع) این شهرستان در معرض دید شهروندان قرار گرفت.

جشنواره غذای سالم با محوریت پیشگیری و کنترل چاقی با تغذیه سالم در شهر تاتارعلیا با حضور معاون فرماندار شهرستان رامیان برگزار شد.

مردم و کاربران فضای مجازی از سلبریتهایی که در بزنگاههای مختلف درباره حقوق شهروندی اظهار نظر می کنند می خواهند خوب بود علاوه بر سرنوشت دستگیر شدگان در آشوبهای اخیر برای دفاع از جان هموطن بی گناهشان که در ماه قبل به دست پلیس آمریکا کشته شد هم واکنش می دادند.

حسین ٣٠ساله همراه با ساغی از جزیره خارک سوار براین نفتکش شدند و حالا خانواده این زوج که ٣‌سال از آغاز زندگی آنها می‌گذرد چشم انتظار خبری از این نفتکش هستند.

ارتفاعات اولنگ رامیان این روزها شاهد برف زیبایی است که با خلق تصاویری زیبا، گردشگران و مسافران زیادی را به خود جذب می کند.

اردوی آموزشی و تفریحی دانش آموزان دبستان ۲۲ بهمن دلند در پژوهش سرای خوارزمی رامیان برگزار شد.

علی‌محمد ذوالفقاری،معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد در روز دوم سفر به استان گلستان با مدیران کل ادارات؛ صنعت معدن تجارت، میراث فرهنگی و گردشگری،شهرک های صنعتی و اقتصاد ودارایی دیدار و از دو حامی گلستانی نیز تقدیر بعمل آورد.

علمای استان گلستان در دوره های آموزشی بصیرتی مشهد مقدس حضور یافتند.

دریای خزر که توسط چهار رودخانه یا گروه‌های رودخانه‌ای تغذیه می‌شود دارای منابع غنی نفت و گاز است.

صفحه رسمی سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط اینستاگرام بسته شد!

ابراهیم جرجانی، عضو شورای شهر گرگان که با لیست حامیان شهردار سابق توانست به شورا راه پیدا کند در پستی اینستاگرامی دلتنگی خود را ابراز کرد!

فرماندار و جمعی از مسئولین گمیشانی برای بار دوم به صورت کاروانی به دیدار مردم روستای قرمسه رفتند و پای دردل ها، مشکلات و خواسته های آنان نشستند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی بابیان اینکه همه‌ حرکات دشمن در این ۴۰ سال، پاتک انقلاب است، فرمودند: این بار هم ملت با قدرت تمام به آمریکا و به انگلیس و به لندن‌نشین‌ها می‌گوید این دفعه هم نتوانستید، باز هم نخواهید توانست.

پربحث ترین ها