بازار ها و خیابان ها نیز از این حال و هوای عید فطر به دور نیستند، مردم برای خرید وسایل مورد نیزا پذیرایی و همچنین لباس های نو به خیابان ها رفته و شور خاصی را به وجود می آوردند

میثم مطیعی قبل از شروع مراسم عید فطر شعرخوانی کرد.

مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر ذیل ستاد هفنه بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی برگزار میگردد.

گروه جهادی "قدس" بسیح دانشجویی گنبدکاووس با حضور در روستای توتلی کوچک گنبد، عزمی دوباره برای کمک به محرومین را آغاز کردند تا در خیل مجاهدان جهاد اکبر قرار گیرند.

امام رضا(ع) در حدیثی به علت نامیده‌شدن روز فطر به عید اشاره می‌کنند.

کودکان گمیشانی به صحراهای اطراف شهر رفتند و با برگزاری بازیهای محلی و مسابقات ورزشی و اجرای موسیقی سنتی به استقبال عید رمضان رفتند.

مجالس تعزیه گروه امیرالمومنین (ع) محله جنگلده علی آبادکتول به مناسبت ماه صیام در این شهرستان برگزار شد.

نصرالله رادش کمدین معروف تلویزیون خبر ازدواج دوم خود را تایید کرد.

یک محقق و پژوهشگر طب سنتی ترکیب عصاره به لیمو به همراه آب فاتر، شکر قهوه‌ای و چند قطره لیموترش تازه را از موثرترین شربت‌ها برای رفع عطش دانست.

با توجه به حواشی روز قدس، پایگاه خبری تحلیلی پاسرو پروفایلی در پاسخ به توهین کنندگان به رئیس جمهور طراحی کرد.

امسال نیز مانند سالهای گذشته راهپیمایی مومنان روزه دار سرخنکلایی و بخش بهاران به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس، علیرغم گرمای هوا با حضرو گسترده و پرشور مردم در شهر سرخنکلاته برگزار شد.

مردم مومن و روزه دار شهرستان مراوه تپه در سه نقطه از شهرستان در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

معاونت پرورشی و تربیت‌بدنی اداره آموزش‌وپرورش گالیکش گفت: محفل انس با قرآن با حضور مسئولين شهرستان و دانش‌آموزان دختر شهر گالیکش در محل مسجد جامع گاليكش برگزار شد.

دویستمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم و اختتامیه ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان، با استقبال پر شور مردم قرآن دوست آزادشهر برگزار گردید.

آیین تجلیل از خیرین نیکوکار شهرستان کردکوی توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) در تالار پارتیان این شهرستان برگزار شد.

ورک شاپ هنرهای تجسمی با حضور هنرجویان آموزشگاه هیرا و آموزشگاه اثر با موضوع روز جهانی قدس، ماه مبارک رمضان، قرآن کریم در نگارخانه تالار شهید بهشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کردکوی برگزار شد.

ابراهیم سن سبلی و کمال قریشی بازیکنان آق قلایی تیم ملی والیبال ساحلی ایران مورد استقبال مردم ورزش دوست آق قلا قرار گرفتند.

در این گزارش استفتاء مقام معظم رهبری در خصوص زمان پرداخت فطریه را بخوانید.

کلنگ حفر چاه آب شرب و بهداشتی روستای حسین آباد قربانی شهر دلنداز توابع شهرستان رامیان با حضور فرماندار، نماینده مردم شهرستانهای رامیان و آزادشهر و مدیرکل آبفای روستایی گلستان به زمین خورد.

همزمان با ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن کریم در امام زاده علی اکبر(ع) روستای اسپومحله گرگان برگزار می شود.