در دین مبین اسلام همواره بر سنت حسنه ازدواج تاکید شده لذا آشنایی با نحوه ازدواج مسئولین عالی رتبه نظام جمهوری اسلامی در نوع خود جالب توجه است.

پس از پایان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای شهر، صبح امروز نیروهای شهرداری رامیان اقدام به پاکسازی معابر و سطح شهر کردند.

سند بین‌المللی آموزش ۲۰۳۰ در بخش‌هایی با ارزش‌ها، اصول حاکم و اسناد بالادستی کشور در تضاد است که بخش‌هایی از این تضاد در مفاهیمی همچون تربیت شهروند جهانی، لحاظ کردن مفاهیم توسعه پایدار در محتواهای آموزشی و آموزش مسائل جنسی مشاهده می‌شود.

عصر دیروز؛ جشن پیروزی منتخبین پنجم شورای اسلامی گالیکش برگزار شد.

جشن پیروزی روحانی توسط اعضای ستاد انتخابات روحانی در کلاله برگزار شد.

شهروندان گالیکش بار دیگر با حضور پرشور خود در انتخابات برگ زرین دیگر از حماسه حضور دیار 12 دی در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ساعات پایانی رای گیری با حضور در محل وزارت کشور، از ستاد انتخابات کشور بازدید کرد.

حضور مردم توطئه را خنثى ميکند، تا رای نداده اید صف ها را ترک نکنید و از شعبات خارج نشوید.

سردار رحمت الله صادقی عصر امروز با حضور در شعبه اخذ رای مسجد امام خمینی(ع) شهرک بهزیستی گرگان، رای خود را به صندوق انداخت.

مسئولین گالیکش با حضور دریکی از شعبه‌های رأی‌گیری شهر گالیکش، رأی خود را به صندوق انداختند.

استاندار گلستان عصر امروز با حضور در مینودشت،‌ از شعب اخذ رأی روستای دوزین این شهرستان بازدید کرد.

در حالی که هنوز عده زیادی از اهالی روستای عباس آباد گلند شهرستان رامیان رای خود را نداده بودند، صندوق سیار شماره ۲۴ اخذ رای جمع آوری شد که این امر مورد اعتراض مردم این روستا قرار گرفت!.

مردم همیشه در صحنه بندرترکمن بار دیگر با حضور پای صندوقهای رای نشان دادند که مثل همیشه گوش به فرمان رهبری بوده و سرنوشت خود را با دستهای خودشان رقم می زنند.

فرماندار کلاله گفت: 142 شعبه اخذ رای، کار رای گیری از مردم شهرستان را بر عهده دارد.

نورقلی پور نماینده غرب گلستان و غراوی نماینده شرق گلستان به منظور نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مراوه تپه و کلاله در این شهرستان ها حضور یافتند.

جشن بزرگ دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شهر و روستا، از ساعت 8 صبح امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان رامیان آغاز شد.

امروز 29اردیبهشت است، فرهنگیان و دانش آموزان گلستانی همگام باسایر اقشار از اولین ساعات آغاز رای گیری در حوزه های انتخاباتی حضور یافتند تا مهر تایید بر نظام بزنند.

مردم علی آباد کتول صبح امروز (29 اردیبهشت) از آغازین ساعات باز شدن درب شعب اخذ رای این شهرستان، برای شرکت در انتخابات و خلق حماسه ای دیگر پای صندوق های رای حاضر شدند.

آق قلایی ها از همان ساعات ابتدایی شروع انتخابات با حضور پرشور در پای صندوق های رای در سرنوشت روستا، شهر و مملکت خویش شریک به منصه ظهور گذاشتند.

روند توزیع صندوق های اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان کلاله از ساعت 5 بامداد آغاز شد.