اگر نماز نخوانيد ولي کارهاي ديگر شما به بهترين نوع در اسلام باشد، شما کافر هستيد هميشه سعي براين داشته که مسلماني به معناي واقعي در خط امام وشهيدان واسلام عزيز باشيد وهيچ وقت امام خميني عزيز را تنها نگذاريد و طول عمر امام را از خدا بخواهيد.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، شـــهدا شـــمع محــفل بشـــريــتند

 وصـــيت نـــامه شـــهيد ســـيد مهــدي حســـيني واعــظ فرمانده گردان ضد زره لشکر 25 کربلا ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامي

 بسم الله الرحمن الرحيم

 پدر ومادرم، خدا شما را پيش فاطمه زهرا(س) و نزد امام زمان(عج) رو سفيد گرداند و از اهل بهشت قرار دهد. شما برادران و خواهر عزيز و گراميم بايد ببخشيد که با شما خداحافظي نکردم ولي پيام براي شما دارم که پدر ومادرم راکه در سنين بالا هستند رها يشان نکنيد و پيامي هم براي شما و بچه هاي شما دارم و آن اين است که نماز راسبک نشماريد که اسلام يک ستون دارد و آن نماز است.

 اگر نماز نخوانيد ولي کارهاي ديگر شما به بهترين نوع در اسلام باشد، شما کافر هستيد هميشه سعي براين داشته که مسلماني به معناي واقعي در خط امام وشهيدان واسلام عزيز باشيد وهيچ وقت امام خميني عزيز را تنها نگذاريد و طول عمر امام را از خدا بخواهيد.

ضمناَ وقتي خبر شهادت من را شنيديد ناراحت نشويد بلکه خوشحال شويد وبگوييد که مهدي تازه متولد شده وشيريني وشربت پخش کنيد.

خدايا اسلام عزيز را بر کافران و به خصوص کافران بعثي پيروز بگردان .خدايا به تمام خانواده هاي شهيدصبر وبردباري واستقامت وپيروزي عنايت فرما.

من مبلغ سه هزار تومان ازبرادريدالله گرفته ام , هزار تومان داخل کوله پشتي دارم ويک ضبط صوت که پنج هزارو100 تومان خريده ام ,اگرممکن است آن را به برادر يدالله بپردازيد آدرس برادر يدالله نيز, سپاه پاسداران -مسئول پا يگاه شهيد شمسي است .

در ضمن هر چه که دارايي دارم که فقط يک چرخ خيا طي ويک فرش است به پدر ومادرم بدهيد . در مورد دفن من هر جا که پدر ومادرم گفتند دفن کنيد.

خدايا همه مارا بيامرز .

مادر وپدر وخواهر وبرادرجان مرا ببخشيد وبرايم حلاليت از خدا بطلبيد واز همه بخواهيد.

در ضمن من تا به حال چند سال نماز قضا دارم .

سيد مهدي حسيني واعظ

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها