نماینده ولی فقیه در سپاه  پاسداران گفت:  دشمنان بی‌حجابی را ابزاری برای مقابله با انقلاب اسلامی قرار داده‌ ، اما کوتاه آمدن مسئولان دربرابر بی حجابی ظلم به مردم است.

به گزارش  گلستان ما؛ حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی عصر امروز در اجتماع بزرگ 5000 نفری «دختران انقلاب » درمصلی گرگان اظهار کرد: امروز بحث حجاب یک مسأله شخصی نیست زیرا حجاب و عفاف میدان نبرد استکبار جهانی واقع شده است.

وی افزود: امروز استکبار جهانی نقشه دیگری برای ضربه زدن به انقلاب پیش گرفته است و یکی از نقاط قوت انقلاب را  که زنان آن است به ضعف تبدیل کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران ادامه داد:  دشمن می‌داند که زنان انقلاب هستند که انقلاب را هدایت می‌کنند و می‌خواهند زنان را به نقطه ضعف جامعه تبدیل کنند و ابزار استکباری خود قرار دهند.

حاجی صادقی با بیان اینکه  امروز مسئله بی‌حجابی یک مسئله فردی نیست، تصریح کرد:  امروز میدان نبرد ما در حوزه عفاف و حجاب با استکبار جهانی است و دو گفتمان نگاه ابزاری به زن و فمنیستی در برابر نگاه اسلامی قرار دارد  که زن را تربیت کننده نسل ایثارگر و انقلابی می‌داند.

وی بیان کرد: کسانی که بی‌ بندباری را ترویج می‌کنند دلسوز بانوان نیستند و می‌خواهند با اغفال، زنان را وسیله شهوت خود قرار دهند.

حاجی صادقی با بیان اینکه باید روحیه جهادی دربابر دسیسه دشمنان بایستیم، یادآورشد:  دشمن می خواهد بی‌حجابی را به عنوان ابزاری برای مقابله با انقلاب قرار دهند و امنیت را از جامعه ما بگیرند .

وی اضافه کرد: باید حاکمیت وارد این مسئله مهم شو و همهو همه  در دفاع از حجاب وارد صحنه عمل شوند، مسئولان با کوتاه آمدن در برابر بی‌حجابی به مردم ظلم می‌کنند و به حقوق عمومی ضربه می‌زنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در خاتمه گفت: در گلستان گروه‌های جهادی امر به معروف فعال بوده و باید سایر مسئولان هم همت کنند تا رنگ شهر همیشه دینی باقی بماند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب