فرمانده سپاه نینوا گلستان از همکاری سه سپاه استان های خراسان رضوی، گیلان و قم در مناطق سیل‎زده گلستان برای بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی خبرداد.

به گزارش گلستان ما، سردار حسین معروفی امروز در حاشیه آغاز تعمیر و بازسازی  20 هزارواحد مسکونی خسارت دیده از سیل در آق قلا اظهار کرد: ۴۰۰ واحد مددجویان بهزیستی توسط سپاه نینوا در استان نوسازی و بازسازی می‌شود

وی افزود: در این مرحله در حوزه تعمیر و بازسازی و ساخت منازل در مجموعه مناطق سیل‌زده استان طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده عمل خواهیم کرد.  

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: سه سپاه خراسان رضوی، سپاه گیلان و قم در این منطقه برای بازسازی و نوسازی واحدهای مسکونی همکاری می‌کنند.

وی افزود: اولویت ما منازل روستایی است و اولویت نخست مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و سپس سایر منازل خسارت دیده خواهد بود.

معروفی از فعالیت و سازماندهی 1500 گروه جهادی از ابتدای سیل تاکنون در استان خبرداد و تصریح کرد: 750 روحانی در مناطق  سیل زده گلستان به خدمت رسانی به مردم  آسیب دیده مشغول هستند.

وی اذعان کرد: اکنون در حوزه گروه های جهادی به نیروهای تخصصی مانند بنا، برق کار و لوله کش و .. نیازمندیم تا به سازماندهی  آنان در روستاها هزینه های نیروی کار را کم کنیم و بتوانیم به بازسازی تعداد بیشتری از منازل بپردازیم.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به اعلام آمادگی شهرستان های مختلف بیان کرد:  از روز نخست اعلام کردیم سپاه پاسداران در کنار مردم است وامروز دوباره می گوییم تا پایان  جبران سیل در کنار مردم و مسئولین خواهیم بود.

انتهای پیام/

آخرین مطالب