مراسم آغاز کلنگ زنی 20 هزار واحدمسكوني خسارت ديده از سيل در هفت استان  با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گرگان آغاز شد.

به گزارش گلستان ما، آیین متمرکز آغاز کلنگ زنی ساخت و بازسازی 20هزار واحد مسکونی مناطق سیل زده گلستان در قالب طرح جهاد همبستگی پیش از ظهر امروز با حضور سردار غیب پرور در سپاه نینوا گلستان برگزارشد.

این مراسم به صورت ویدئو کنفرانس در سراسر کشور و به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر با اعلام سردار غیب پرور برگزارشد.

قرار است در مرحله نخست 400 واحد مسکونی مددجویان بهزیستی توسط سپاه در استان گلستان ساخته و نوسازی شود.

image 2019 5 23 9 3 42 758 M2vh

امریکا قادر به جنگ نیست و این یک واقعیت است

سردار غلامحسین غیب پرور در گفتگوی ویدئویی با فرماندهان سپاه های استانی اظهار کرد: شعار اصلی سازمان بسیج در این چند سال اخیر خدمت رسانی بوده که زمینه این خدمت به واسطه ی وقوع سیل فراهم شده است.

وی افزود: بعضی از صحنه ها در طی این مدت همان سلحشوری ، ایثار و فداکاری رزمندگان در سال های دفاع مقدس را به یاد می آورد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: نوجوانانی هستند که در گروه های چند نفره در ماه مبارک رمضان و با زبان روزه در حال خدمت رسانی هستند که ارزش این مجاهدت را فقط خدا میداند.

و با بیان اینکه به برکت وجود مقام معظم رهبری همه ی ما ایستاده ایم، بیان کرد: در زمانی که دد منشی دشمن به نقطه اوجش رسیده ، نیروهای انقلابی کار خود را به خوبی انجام می دهند و انگار که دشمنی در کار نیست و این یک معجزه است.

سردار غیب پرورخاطرنشان کرد: آمریکا قادر به جنگ نیست و این فقط یک جمله در بعد روانی صرف نیست بلکه یک واقعیت است.

وی اضافه کرد: ایالات متحده یک پیریست که فقط هیمنه ی ظاهری از آن مانده که دچار پوکی استخوان شده است و به لطف خدای بزرگ این استخوان ها هر لحظه در حال شکسته شدن است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین پس از این مراسم برای کلنگ زنی ساخت نخستین منزل مسکونی توسط سپاه پاسداران وارد روستای تازه آباد آق قلا شد.

انتهای پیام/

آخرین مطالب