تعداد 36 نفر از نیروهای حفاظت فیزیکی اداره غله استان گلستان که همگی قرارداد مستقیم با اداره کل غله استان دارند با فشارهای دفتر مرکزی ساری تنزل خدمتی پیدا کرده  و قرار است به پیمانکار بخش خصوصی واگذار شوند .

به گزارش گلستان ما ؛ تعداد 36 نفر از نیروهای حفاظت فیزیکی اداره غله استان گلستان که همگی قرارداد مستقیم با اداره کل غله استان دارند با فشارهای دفتر مرکزی ساری تنزل خدمتی پیدا کرده  و قرار است به پیمانکار بخش خصوصی واگذار شوند .

این در صورتی است که هیچ یک از نیروهای غله استان مازندران که مرکزیت غله منطقه دو کشور ( مازندران ، گلستان و سمنان) را در اختیار دارد چنین وضعیت مشابهی نداشته و از محل هزینه های جاری اداره حقوق و مزایای خود را دریافت می کنند .

 در حال حاضر نیروهای حفاظت فیزیکی غله مازندران از محل هزینه های جاری تبدیل وضعیت شده اند و حق بچه های استان گلستان در این خصوص پایمال شده است چرا که حقوق آنها کاهش پیدا کرده و در این اوضاع اقتصادی اصلا به صلاح نمی باشد .

 سوال اینجاست استان گلستان صاحب ندارد که حق فرزندان خود را بگیرد ؟

 چرا باید استان گلستان با تولید سالیانه یک میلیون و 500 هزار تن گندم ، کسب مقام قطب تولید گندم کشور با این همه سیلو و انبار و ... نیروهایش به پیمانکار خصوصی واگذار شوند اما مازندرانی که 100 هزار تن هم تولید گندم ندارد نیروهایش تبدیل وضعیت شده و کارمند اداره کل محسوب شوند .

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب