با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی سپاه ناحیه گرگان برگزارشد.

به گزارش گلستان ما؛ آیین تودیع و معارفه مسئول نمایندگی سپاه ناحیه گرگان امروزبا حضور حجت الاسلام جعفررعایتی و جمعی از مسئولان در گرگان برگزارشد.

در این مراسم حجت الاسلام قاسم پور که پیش از این مسئول نمایندگی سپاه علی آباد  کتول بود بعنوان مسئول جدید نمایندگی  ولی فقیه سپاه گرگان معارفه شد.

حجت الاسم  علیرضا ریاحی  مسئول پیشین نمایندگی  ولی فقیه سپاه گرگان چندی پیش با حفظ سمت معاون فرهنگی اجتماعی سپاه نینوا استان گلستان شده بود .

حجت ااسلام جعفر رعایتی در این مراسم اظهار کرد:  در این زمانی که در استان  با سیل ویرانگری مواجه شدیم باید همه با هم دست بهددست هم دهیم و بصورت جهادی به امدادرسانی و سپس بازسازی هرچه زودتر این مناطق بپردازیم .

وی با بیان اینکه در همه شهرها رودخانه  و حریم وجود دارد، گفت:  سیل زمانی اتفاق می افتد که حریم حرمتش نگه داشته نشود  و به گفته کارشناسان لایروبی های حریم رودخانه ها انجام نشده بود و بسیاری از شهرها تخریب شد.

رعایتی ادامه داد: انسان هم این است، تا وقتی پیروی از خدا می کند بالامی رود و حرمت دارد به محض این حرمت حفظ نشد نابود می شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان در ادامه افزود: دشمن بعد از چهل سال متوجه شد  هرکاری کند نمی تواند با ملت ایران طرف باشد  و راهی جز تهاجم فرهنگی و هدف قرار دادن بنیان خانواده نیافت.

رعایتی تصریح کرد: هرکس بخواهد این دنیا و ان دنیا عزت داشته باشد باید اطاعت از فرمان خدا کند، اجابت فرمان ولی امر مسلمین اطاعت از خداوند است لذا صحت و امنیت انسان ها در گرو صحت دین و روح است.

وی به تدبر در مناجات شعبانیه و دعا ها اشاره کرد و گفت: بهره جویی از ماه های رجب و شعبان و رمضان فرصت پاک زیستن  و سعادت را برای انسان ها  فراهم می کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه انقلاب ما برگرفته ازعاشورا است، متذکرشد: چون ارزش های دینی باید استمرار پیدا کند  و در جاری شدن نیازمند نیرو است بنابراین نهادی مقدسی سپاه بوجود آمد که نیروهایش باید دارای سه ویژگی معرفت، اعتقاد و  پاسداری از ولایت داشته باشند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب