عضو هیات رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از اینکه برنامه ها و سریال های تلویزیون با زندگی مردم تطابق زمانی ندارد، گفت: صدا و سیما همگام با دغدغه های مردم حرکت کند.

به گزارش گلستان ما؛ علیرضا ابراهیمی در گفت‌وگو با خانه ملت با بیان اینکه امروزه که فشارهای اقتصادی بر مردم افزایش یافته و مردم با مشکلات زیادی روبرو هستند انتظار می رود صدا وسیما همگام با دغدغه های مردم حرکت کند، گفت: برنامه ها و تبلیغات تلویزیون نباید در جهت ترویج اشرافی گری باشد.

عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اینکه در  برخی موارد در سریال ها و تبلیغات تلویزیونی جای ترویج ساده زیستی شاهد تبلیغ و ترویج زندگی اعیانی هستیم، افزود: در برخی زمینه ها برنامه ها و سریال های تلویزیون با زندگی مردم تطابق زمانی ندارد و نیاز است مسئولان ذیربط به این مهم توجه داشته باشند.

صدا و سیما نتوانسته در مبارزه با اشرافی گری موفق باشد

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه صدا و سیما نتوانسته در مبارزه با اشرافی گری موفق عمل کند، تصریح کرد:  در برخی سریال ها زندگی  خانواده ها با واقعیات جامعه فاصله زیادی دارد. در این رابطه می طلبد صدا و سیما همدلی و همدردی مناسب را با مردم در این وضعیت اقتصادی داشته باشد.

وی با تاکید بر ضرورت تبلیغ کالاهای ایرانی در صدا و سیما، گفت: صدا و سیما باید گامی جدی در این مسیر بردارد و با تولید برنامه های مناسب مردم را به استفاده از کالاهای ایرانی دعوت کند./

انتهای پیام/

آخرین مطالب