"تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان " با شعار محوری "هیهات منا الذله "و فریاد رسای "مرگ بر امریکا "برگزار خواهد شد.

به گزارش گلستان ما، یوم الله سیزدهم آبان، روز اعلام‌ پایداری و مقاومت جانانۀ ‌ملت‌ انقلابی ایران در برابر ظلم و شرارت آمریکای جنایتکار و تبلور خشم الهی، انقلابی و حماسی ملت حسینی و عاشورایی ایران علیه استکبار جهانی است.

چهل سال ایستادگی و مقاومت و پایداری جانانۀ ملت قهرمان و ظلم ستیز ایران اسلامی در برابر چهل  سـال خبـاثت و شـرارت و جنایت و تحریم های همه جانبه و ظالمانۀ امریکا پس از وقوع انقلاب اسلامی، بألاخره باعث بیداری ملت ها و جهانشمول شدن شعار"مرگ بر امریکا"و تنزل جایگاه امریکا در بین افکار عمومی و برملا شدن چهره خبیث و منافقانه آنان در سطح منطقه و جهان شد.

یوم الله سیزدهم آبان تجلی حقیقی، مولود عینی،  الگوی  امروزی  و تمام نمای پیام تاریخی، جهانشمول و مفاهیم ارزشمند و گرانسنگ حماسۀ جاویدان قیام عاشورای حسینی است ؛ و امریکای جنایتکار خائن و مخل نظم و امنیت عمومی و صلح  جهانی  به عنوان  "شیطان بزرگ "، "مصداق اتم استکبار "و فرزند نامشروع جریان های طاغوتی و سلطۀ اغواگرایانۀ شیاطین است.

مراسم 13 آبان امسال ، روز بزرگ «مرگ بر آمریکا» و  مرگ برخباثت ها و جنایت های مختلف او علیه بشریت است، و تا زمانی که  سیاست های استکباری وخوی ظالمانه و ددمنشانۀ  امریکا  علیه ایران و سایرکشورها  و دولت های مستقل، آزادیخواه و عزت طلب ادامه یابد، نه اینکه شعار «مرگ بر آمریکا»،  به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین شعار مردم در تظاهرات  ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مراسم و مناسبت های انقلاب اسلامی حذف نمی گردد، بلکه این شعار و پیام با وسعت و فراگیری تاریخی و آزادیبخش خود و با درنوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی، دیپلماتیک و انسانی، هرروز فراگیر تر و  جهانشمول تر از قبل می شود.

شعار "مـرگ بـر امریـکا"، "مـرگ بـر انگلیـس"، "مـرگ بر صهیونیسـم و اسـرائیل "و "مرگ بر استکبار "امروز ملت عاشورایی ایران ، ترجمان  همان شعار "هیهات منا الذله "اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و لبیک به  ندای جـاودان"هـل مـن نـاصـر ینـصـرنـی " امـام حسـین (علیه السلام) در ظـهر عـاشـوراست. 

به درستی ؛ رمز آزادگی و عزت و اقتدار ملت بزرگ ایران ، استکبارستیزی و مقابله با ظلم سلطه‌گران عالم است و وجه اشتراک عاشورای حسینی و سه واقعۀ مهم یوم الله 13 آبان ، همان"روح  مبارزه  با ظلم و ظالم و استکبار " است.

"مـراسـم تـظاهـرات ضـد اســتـکبـاری یـوم الله 13 آبـان"در صـبح یـک شـنبـه همزمان با سـراسـر کشـور  در گرگان  به صـورت ویـژه از سـاعـت 09:30 صـبح ، یــک شـــنبـه 13 آبـان از میدان شهرداری ، خیابان شهدا ، چهارراه شهدا به طرف مصلی وحدت گرگان  برگزار می‌شود.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان ضمن بزرگداشت یوم الله سیزدهم آبان و گرامیداشت شهدای گرانقدر یوم الله 13 آبان؛ از ملت استکبار ستیز و همیشه در صحنۀ استان گلستان و  تمام اقشار مردم عاشورایی دعوت می نماید ؛ تا با حضور وحدت بخش، انقلابی، گسترده و حماسی خود در "تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان "، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی، بر مواضع اصولی خود  و آرمان های شهدا و امام شهیدان مهر تأییدی مجدد زنند.

انتهاي پيام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب