در ساعات پایانی سال و در حاشیه نخستین روز از ثبت نام کاندیداهای پنجمین دوره شورا شهر دراستان گلستان به سراغ مسئولان رفتیم و بهترین و تلخ ترین خاطرات سال را از آنان پرسیدیم.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاس بیست؛ در ساعات پایانی سال و در حاشیه نخستین روز از ثبت نام کاندیداهای پنجمین دوره شورا شهر دراستان گلستان به سراغ مسئولان رفتیم و بهترین و تلخ ترین خاطرات سال  را از آنان پرسیدیم.
علی اصغر طهماسبی بهترین خاطره  خود را  اینگونه بیان کرد: سرزندگی، شادابی  مردم و امنیت  پایدار مردم بهترین خاطره بنده در سال 95 است.

وی در بیان  تلخ ترین خاطره خود در سال 95 نیز گفت: نگرانی مردم برای اشتغال، آسیب های اجتماعی و عدم توانایی برای خدمت و عملکرد مطلوب در جامعه به خاطر برخی محدودیت ها که از سالیان سال مانده است یکی از تلخ ترین خاطره باشد.

فرماندار گرگان بهترین خاطره خود در برگزاری انتخابات مجلس بیان کرد و گفت: در دوره دوم انتخابات  آرام ترین ساعات را بعد از اعلام نتیجه تجریه کردیم که یکی از بهترین روزهای خدمت بنده بود.

وی تلخ ترین خاطره خود در سال 95 بیان کرد: متاسفانه عدم تعامل مجموعه شورای شهر و شهرداری باعث کاهش خدمت رسانی به مردم شد  در حالی که می توانست بهتر از این باشد.

حسین پایین محلی عضو فعلی و نامزد پنجمین دوره شورای شهر گرگان بهترین خاطره خود را از افتتاح پروژه های متعدد مانند روگذر و زیر گذرها بیان کرد.

وی همچنین تلخ ترین خاطره خود نیز گفت: اختلافات بین اعضای شورا و شهردار  و تقابل بین مخالفان و موافقان بود که باعث شد خواسته های مردم تامین نشود.

اسدا..کبیر،عضو فعلی و نامزد پنجمین دوره شورای شهر گرگان گفت: تلخ ترین خاطره خود را عدم تعامل شورا و شهردار  به خاطر اختلاف متخصصین در شورا دانست و خاطره ای را برای بهترین روز سال 95 بیان نکرد.

علیرضا پزشکپورعضو فعلی شورای شهر و نامزد پنجمین دوره شورا نیز بهترین خاطره خود را زیباسازی شهری، افتتاح پروژه های عمرانی، افتتاح 3 خانه فرهنگ بیان کرد.

وی همچنین بیان کرد: خاطره بدی را در ذهن ندارم

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین مطالب