مدیر جدید حراست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان معرفی شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کاسب امین، مراسم معارفه مدیر حراست سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان گلستان با حضور الفت ، مدیر کل حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت ، مهندس قوانلو رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت گلستان ، صفری مدیر کل حراست استان ، اعضای شورای هم خانواده صنعت ، معدن و تجارت ، معاونین و روسای ادارات در سالن جلسات ساختمان شهید دوانلو برگزار شد.

قوانلو ، رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان در این جلسه گفت: حراست به عنوان چشم مدیر در سازمان و با توجه به اشرافی که به مجموعه دارد می‌تواند مشاور خوبی برای مدیریت محسوب شود.

رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت گلستان افزود: وظیفه نیروی انسانی، رسیدن به اهداف سازمانی است و وظیفه حراست حفظ سلامت نیروی انسانی است.

وی گفت: حراست در قلب تشکیلات یک سازمان وجود دارد و وظیفه خطیر مراقبت از سلامت اجزای ریز و درشت آن تشکیلات را در برابر اقسام انحراف‌های موجود به عهده دارد.

قوانلو یادآورشد: حراست از طریق ارتباط گسترده با حوزه‌های مختلف در جلب همکاری و همراهی معاونان، مشاوران، کار‌شناسان و همکاران با برنامه ریزی دقیق و سازماندهی مناسب در جهت تحقق اهداف شرکت تلاش کند.

در پایان یحیی نسرکانی به عنوان مدیر جدید حراست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان معرفی و از علی مقصودلو به پاس تلاش در این مجموعه با اهدای لوح سپاس تقدیر شد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها