طراح وب سایت هیئت آنلاین گفت : برای معرفی این مجموعه به مجموعه های مختلف فرهنگی مراجعه کردیم ولی تاکنون حمایت خاصی از طرف این دستگاه های فرهنگی برای توسعه این مجموعه انجام نشده است .

به گزارش گلستان ما ؛ محمد زوار یکی از جوانان فعال در عرصه فرهنگی مذهبی گلستان است که فعالیت خود را در مسائل فرهنگی از 9 سالگی آغاز کرده و همچنین 8 سال نیز تجربه در زمینه شعر آئینی دارد و در این زمینه از محضر اساتیدی چون استاد سازگار ، حسینی و بیابانکی بهره جسته است .

وی که فارغ التحصیل رشته کامپیوتر – نرم افزار است ، افزود : در کنار فعالیت های فرهنگی و هنری در رشته تخصصی خود هم فعالیت دارد و در موسسات آموزشی و آموزشکده های فنی نیز تدریس در این زمینه را انجام می دهد .

زوار در ادامه با اشاره به اینکه در حوزه تخصصی موفق به چاپ کتاب  نیز شده است ، گفت: اسلام یکی از ادیانی است که بیشترین تاکید را بر روی علم آموزی دارد و همچنین وقتی به شهدای بزرگ کشور نیز می نگریم خواهیم دید که دارای مدارج بالای علمی هستند .

این کارشناس ارشد نرم افزار تصریح کرد: اولین بار فکر ایجاد سایت برای هیئت مذهبی رایت العباس گرگان براساس نیاز به اطلاع رسانی و تبلیغ برای علاقمندان به ذهنم رسید .

وی ادامه داد: پس از ایجاد سایت برای این هیئت با توجه به هزینه بالای طراحی و نیاز به ایجاد سایت برای هیات مذهبی با همکاری برخی از دوستان به فکر ایجاد پرتالی برای میزبانی از سایت های مذهبی و در اختیار قرار دادن آن برای هیئت های دیگر در سراسر کشور افتادیم تا بتوانیم کمکی در این عرصه به هیئت های مذهبی انجام دهیم.

زوار در ادامه اذعان داشت : پس از طراحی پرتال هیئت آنلاین را در استان این مجموعه به دلیل قیمت پائین واگذاری به هیئت های مذهبی با هزینه 80 هزار تومان سالانه توانستیم  با گذشت بیش از 3 سال حدود 100 هیئت مذهبی از سراسر خدمات بدهیم .

وی ادامه داد : برای معرفی این مجموعه به مجموعه های مختلف فرهنگی مراجعه کردیم ولی تاکنون حمایت خاصی از طرف این دستگاه های فرهنگی برای توسعه این مجموعه انجام نشده است .

IMG 9517

این فعال فرهنگی ادامه داد : این پرتال را برای درآمد زایی طراحی نکرده ایم و فقط خواستیم در این مجموعه برای معرفی و خدمت رسانی به بخش فرهنگی جامعه اقدامی انجام داده باشیم.

وی با بیان اینکه در طراحی و ایجاد پرتال هیئت آنلاین برادرش محمد حسین زوار و محمد مهدی واحدی منش کمک های زیادی را به او انجام داده اند ، گفت : سعی کردیم با توجه به تجربیاتی که در هیئت داشتیم برای طراحی سایت نیاز های یک هیئت را برای اطلاع رسانی از بارگذاری فیلم و تصویر ارتقاء دهیم و نیاز های این مجموعه های فرهنگی را مرتفع سازیم.

زوار گفت : به دنبال ایجاد اپلیکیشنی برای اطلاع رسانی هیئت ها هستیم که بتوان از طریق آن علاوه بر اطلاع رسانی مراسم پیام های فرهنگی نیز منتقل کرد.

وی افزود : اگر این طرح از طرف مسئولین فرهنگی حمایت شود می توان پیشرفت های بیشتری را در جهت بهبود عملکرد این مجموعه فرهنگی انجام داد .

انتهای پیام/

پربحث ترین ها