فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، فلسفه ازدواج را زندگی عاری از گناه، حیات طیبه و آرامش دانست و گفت: همه زوج‎های جوان باید سعی کنند زندگی آنها با گناه آغاز نشود.

 به گزارش گلستان ما ؛ سردار حسین معروفی صبح امروز در جشن ازدواج آسان 47 زوج خانواده سپاه اظهار کرد: همه زوج‎های جوان باید سعی کنند زندگی آنها با گناه آغاز نشود و آغاز گناه در عقب انداختن نسل، سلامتی و هوش و اراده‎های نسل ما تأثیر می‎گذارد.

وی خطاب به زوج های جوان گفت: سعی کنید زندگی حیات طیبه باشد، حیات طیبه عاری از گناه است.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، فلسفه ازدواج را زندگی عاری از گناه، حیات طیبه و آرامش دانست و افزود: نخستین چیزی که نیاز همه ما است انتظار کشیدن است، زوج‎های جوان باید انتظار یکدیگر را بکشند و این کار محبت را چندین برابر افزون می‎کند و در زندگی با محبت شیطان انس و جن حاکمیت ندارد.

معروفی با بیان اینکه زوج‎های جوان باید در زندگی چند اقدام را قانون کنند، اذعان کرد: زوج‎های جوان باید به یکدیگر احترام بگذارند و یکدیگر را با نام‎های زیبا صدا کنند.

*قانون تشکر در زندگی زوج‌های جوان حاکم شود

وی تأکید کرد: زوج‎های جوان قانون تشکر را از همان ابتدا در زندگی خود حاکم کنند.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه زن و مرد باید گوش شنوای یکدیگر باشند، اذعان کرد: احترام پدر و مادر و دیگر اعضای خانواده محفوظ است اما زنان و مردان باید گوش و چشم یکدیگر باشند.

معروفی خاطرنشان کرد: روانشناسان 9 قسمت زندگی را گذشت و یک قسمت آن را عشق و محبت می‎دانند و این نشان می‎دهد زوج‎های جوان باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند و در زندگی ایثار و فداکاری داشته باشند.

وی یادآور شد: ما حوزه خانواده را مسأله جدی می‎دانیم چراکه اگر خانواده و همسران، پاسداران را همراهی نکنند پاسداران نمی‎توانند مأموریت‎های محوله را به‎درستی انجام دهند لذا اولویت برنامه‎های ما در یک سال گذشته خانواده‎های سپاه بودند و در این راستا اردوهای خانوادگی، جشن‎ها و ... را در دستور کار قرار دادیم./فارس

انتهای پیام/

پربحث ترین ها