ضمن فرا رسیدن عید سعید فطر و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما روزه داران ، پیامک های مناسب برای تبریک عید "رمضان" را به شما کاربران گرامی تقدیم می کنیم :

 عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت ، صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت ، عيد سعيد فطر بر همه مسلمانان جهان مبارک باد.

آیا گرفتن پول از دانش آموزان برای ثبت نام قانونی است یا غیر قانونی؟ مردم چه باید بکنند.

نشست محفلی هوران تحت عنوان، آینده پژوهی جهان اسلام با حضور یکی از مدافعان حرم از قم در محل انجمن نویسندگان استان گلستان هوران و با حضور جمعی از نویسندگان و فعالان فرهنگی عصر روز چهارشنبه هفتم تیرماه 96 برگزار می شود.

رئیس دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان گفت: اکنون پس از یک ماه مهمانی خدا، وارد عید اولیاء الله می شویم، دستاوردها و رهاوردهایی از این سفر معنوی روبه رو خواهیم شد که حفظ آنها، برای شروع دوباره زندگی معنوی، بسیار ارزشمنداست.

دبیر جبهه متحد اصولگرایان گلستان گفت : عید سعید فطر را تحفه خداوند متعال به مؤمنانی دانست که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته و پلیدی را از جان خود بیرون راندند و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده‎اند.

طبق اعلام کانال رسمی نماینده شرق گلستان؛ قرار است وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز عید سعید فطر میهمان کلاله ای ها می باشد.

جلسه کارگروه اجتماعی ، فرهنگی شهرستان با هدف ارائه برنامه های مدون شش ماهه ابتدای سال ادارات عضو کارگروه در راستای کنترل ، پیشگیری و کاهش آسیبهای اجتماعی دارای اولویت بر اساس طرح تقسیم کار ملی، در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) گلستان و رئیس حراست کل استان گلستان به همراه معاونین و تنی چند از مدیران حراست دستگاه های اجرایی از مددجویان گرگان و گنبد بازدید به عمل آوردند.

مسابقات کارته جام رمضان با شرکت 150 ورزشکار در قالب ۷ تیم از باشگاه های سبک گوجوکای استان گلستان به میزبانی علی آباد کتول برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با اشاره به تلاش آموزش و پرورش برای انسداد بیسوادی، گفت: حدود 10 هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل و و تارک التحصیل در استان وجود دارد که یکی از دلایل اصلی آن بدسرپرستی و وضعیت اقتصادی خانواده های آنان است.