• منو
 • معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به کمک ائمه جمعه در مدیریت مدارس هیئت امنایی، گفت: 17 درصد از مدارس هیئت امنایی در کشور رشد داشته است.

  دهیار روستای تخشی محله گرگان گفت : بیش از دو ماه است که لوله اصلی آب روستا ترکیده اما هنوز آب و فاضلاب روستایی نسبت به تعمیر آن اقدام نکرده است .

  معاون امداد و نجات هلال احمر استان گلستان گفت: کوهنوردان گمشده در ارتفاعات کوهستانی شهرستان رامیان امشب با تلاش نیروهای هلال احمر پیدا شدند.

  تئاتر خیابانی "فروشنده" به نویسندگی مهدی فندرسکی و کارگردانی فرهنگ عمرانی اجرا شد.

  لوح ثبت ملی 5 اثر ارزشمند استان گلستان صادر و به دبیرخانه شورای ثبت استان ابلاغ شد.

  معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گلستان از اسکان ییلاقی در استان گلستان خبر داد و گفت: اسکان ییلاقی در 9 شهرستان گلستان راه‎اندازی شد.

  مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان گفت: مردم از هرگونه تجمع و حضور در مقابل ایستگاه‌های آتش‌نشانی خودداری کنند زیرا این حرکت مشکلات متعددی را در پی دارد.

   مردان آتش نشان الحق همانند یکتا مردان مدافع حرم فراتر از حیطه مأموریتی خود نقش آفرینی نموده و برای نجات جان و رهایی محبوس شدگان در آن مکان، جان شیرین خود را فدای چشم های منتظر خانواده های آنان کردند.

  حادثه دلخراش آتش سوزی اگر چه سخت است ولی ارزش کار دلیر مردانی که برای نجات جان هموطنان تلاش کردند قابل تقدیر است.

  مسابقه فرهنگی به منظور آشنایی دانشجویان با اهداف و آرمانهای امام راحل (ره) قرار است بهمن ماه از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه جامع گلستان در بین دانشجویان این دانشگاه برگزار شود.

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزیر راه و شهرسازی گفت: بزرگراه جنگل گلستان به استان خراسان شمالی در جاده مینودشت تا تنگراه تکمیل و ایمن‌سازی می‌شود.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه