مگر این شعر معروف را فراموش کردید : ما مدعیان صف اول بودیم ، از آخر مجلس شهدا را چیدند . مطمئن باشید صف جلو هیچ خبری نیست .

پس از ۳ سال، فضای مجازی و کانال های تلگرامی با یادآوری پروژه هایی که نماینده شرق گلستان مدعی پیگیری آن  بود، به نحوی با زیرسوال بردن توانایی های غراوی با مسئول دفتر این نماینده در مینودشت همراهی کردند.

نشست فصلی مسئولین و مربیان اتحادیه شهرستانهای استان گلستان در محل اتحادیه شهرستان مینودشت برگزار شد .

مردمان غیور ترکمن صحرا در روزگاری که دشمن پایش را کج گذاشت و به خاک میهن‌مان تعرض کرد، لباس رزم بر تن پوشاندند تا در دفاع از ناموس، وطن و اسلام از دیگران عقب نمانند.

شهرستان کردکوی با ۱۳۰ امتیاز مقتدرانه به مقام قهرمانی کشتی نوجوانان فرنگی استان گلستان دست یافت.

صمد محمدی شاعر جوان گلستانی در خصوص گرانی دلار و ارز شعری با عنوان "سخنی با دلار" سروده است .

نوزدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و فن‌بازار استان گلستان ساعت 13 روز شنبه 24 آذرماه با حضور استاندار گلستان افتتاح می شود.

کارشناسان، توسعه سخت‌افزاری و نصب سرعت‌گیر در بریدگی لرد گاز گرگان را چاره‌کار نمی‌دانند و بر تغییر تفکر مدیران و توجه به توسعه نرم‌افزاری برای روان‌سازی ترافیک درجاده‌ها تأکید دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با تاکید بر اهمیت تکمیل مجموعه سوارکاری آق‌قلا، گفت: برای تکمیل مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا به کمک‌های استانی و دولتی نیاز است.

معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از افزایش 10 برابری بودجه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استان خبر داد.

این روزها حسرت کشت شالی بر دل بسیاری از شالی‌کاران این خطه شمالی جاخوش کرده و دلیل آن چیزی جز بحران کم‌آبی نیست، حالا اینکه چرا طبیعت بر طبل ناسازگاری می‌کوبد به جای خود؛ اما استفاده از «فنون روز» مسئله‌ای است که فقط شعار آن از سوی برخی مسوولان گلستانی طی سالیان متمادی سر داده می‌شود.