كميته ملي المپيك تصميم خود را در خصوص لباس كاروان ايران در بازيهاي آسيايي و المپيك نهايي كرد.

شهر گرگان با دارا بودن اسطوره های ورزشی در رشته های گوناگون، در روز پنج شنبه میزبان مسابقات لیگ دسته یک کشتی کشور خواهد بود.

فرمانده انتظامی گلستان از مرگ سه جوان در دو سانحه رانندگی موتورسیکلت در جاده‌های استان خبر داد و گفت: متاسفانه با وجود اطلاع‌رسانی و تذکرات پی در پی پلیس برخی بی‌احتیاطی‌ها باعث مرگ جوانان در سوانح رانندگی می‌شود.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان گلستان با بیان این مطلب که با صرفه جویی 5 درصد آب مصرفی می توان یک و نیم برابر آب شیرین کن ذخیره کرد، عنوان کرد: متاسفانه 97 درصد آب زیرزمینی برداشت می شود که گویای این مساله است "در بحران آبی قرار داریم".

رئیس اتاق بازرگانی گرگان گفت: محصولات کشاورزی باید از پیمان سپاری ارزی مستثنا شوند زیرا از آنجا که صادرکنندگان را موظف می‌کند ارز حاصل از صادرات خود را به بانک‌های داخلی بفروشند، باعث کاهش انگیزه تولید و صادرات می شود.

کشت پنبه در استان گلستان با مشکلات زیادی مواجه بوده و با توجه به نقش آن در تامین مواد اولیه صنایع نساجی، اشتغال و تامین امنیت غذایی، باید مورد توجه ملی قرار گیرد.

فردی که در حال آتش زدن کاه وکلش زمین کشاورزی خود بود، توسط مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان گرگان دستگیر شد.

همزمان با سراسر کشور طرح تابستانه پلیس گلستان آغاز شد که در این راستا سه ایستگاه پلیس در سواحل، 16 ایستگاه پلیس در تفرج‌گاه‌ها و مناطق تفریحی و 12 پاسگاه و ایستگاه پلیس‌راه به مردم خدمت‌رسانی خواهند کرد.

دور برگشت رقابت های کشتی آزاد لیگ دسته یک باشگاه های کشور با پیروزی تیم بندرگز در مقابل تیم تبریز همراه بود.

وزیر ورزش و جوانان که برای دیدن بازی ایران و مراکش در ورزشگاه سن پترزبورگ حضور داشت پس از گلزنی تیم ملی شادی خاصی داشت.

تیم ملی اسپانیا در دیدار خود مقابل پرتغال در جام جهانی 2018 روسیه به نتیجه تساوی رضایت دهد.

پربحث ترین ها