نبود حمایت دولتی از شرکت کنندگان در مسابقات جهانی محاسبه ذهنی موجب شده شرکت کنندگان در این مسابقه با وجود کسب رتبه های برتر در سطح بین المللی، انگیزه ای برای ادامه آن نداشته باشند.

در نشستی با حضور رییس و دبیر هیئت نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت آموزش عالی استان مطرح شد که سالی دوبار مراکز آموزشی استان مورد نظارت قرار می گیرد و به شکایات و تخلفات مربوطه نیز رسیدگی می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از تشکیل 217 پرونده اشتغال خانگی در سطح استان خبر داد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان از کشف بقایای کوره های سفال پزی و گور دسته جمعی در فصل هفتم کاوش های باستان شناسی شهر تاریخی گرگان( جرجان) خبر داد.

رئیس ایمنی و آتش نشانی گاز گلستان گفت: یکی از موارد مهمی که خطرات بسیار زیادی را بهمراه دارد دودکش است که نیاز است مشترکین گاز طبیعی در زمان استفاده از وسایل گاز سوز به آن توجه ویژه نمایند.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان و محمدرضا وطنی، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان گلستان درزمینهٔ ارتقا سطح تحصیلی و سوادآموزی خانوارهای دارای افراد بی‌سواد تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان به عنوان معاون برتر روابط عمومی در سطح کشور و در بین کلیه رده‌های سپاه کل در سال 96 معرفی شد.

از قلم انداختن شهرداری شهر کلاله در نامه های تسلیمی جهت دریافت امکانات سخت افزاری و اعتباری از سوی نماینده شرق گلستان این تصور را به وجود می اورد که دومینوی رقابیتی بین شهرداری، شورای شهر و نماینده شرق گلستان وجود دارد که ضرر آن متوجه مردم می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان با یادآوری اینکه کارخانه سیمان گالیکش سال گذشته در فهرست واحدهای آلاینده استان قرار داشت، گفت: این کارخانه هم اکنون فاقد آلودگی هواست.

مسئول اقشار دبیرخانه مدارس اهل سنت کشور گفت: با همکاری بسیج، مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور را تقویت و توسعه خواهیم داد.

معاون فرهنگی مرکز بزرگ شمال کشور گفت: ما توانستیم با برنامه ریزی های مدون جذب پنج هزار اهل سنت در مرکز بزرگ شمال کشور را سازماندهی کنیم.

پربحث ترین ها