فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: در خدمت به مردم، هیچ خط‌کش‌گذاری و نگاه سیاسی نداریم و هدف اصلی ما خدمت بی‌منت و صادقانه به مردم و حل مشکلات آنهاست.

قائم مقام مجمع خیرین سلامت کشور از ساخت چهار خانه بهداشت در مناطق زلزله‌زده گلستان توسط یکی از خیرین تهرانی خبر داد.


حسن روحانی با اشاره سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا از سوی سپاه و اینکه مردم از توان دفاعی کشور خوشحالند، گفت: دست همه بهره‌برداران از توان موشکی در وزارت دفاع و سپاه را می‌بوسیم.

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به برنامه‌های هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی گفت: روشنگری امسالمان را با محوریت ترور و تحریم انجام خواهیم داد.

امام جمعه شهرستان علی آباد کتول گفت: سپاه بدون نگاه به کشور های بیگانه و جدای از مسائل تحریم خدمت به مردم را شروع کرد و وقتی حکومت اسلامی آمد تغییری در زندگی آحاد ملت ایجاد شد.

طی حکمی از سوی دکتر فاضل رییس دانشگاه ،دکتر حمیدرضا رستمانی پزشک عمومی و MPH بعنوان مشاور طب سنتی و سرپرست سلامتکده طب سنتی دانشگاه منصوب شد.

معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان گفت : کمیته با خرید 1544 جعبه تخم نوغان برای 1190 مددجوی تحت پوشش خود، 56 تن تولید پیله تر کرم ابریشم داشته است.

مدیر مسوول روزنامه گلشن مهر نوشت :امروز پس از ۲ دهه دنیا تغییرات عمده ای به خود دیده و بدیهی است با این تغییرات امکان ماندگاری بسان گذشته میسر نیست.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به اینکه تبلیغ دین باید به درستی در جامعه انجام شود، گفت: نباید برای موضوعاتی که خداوند آن را حرام نکرده به نام دین به مردم فشار و آن ها را درگیر کرد.

همایش جمع‌بندی کنکور دانش آموزان سیل‌زده گلستانی با حضوراساتید و دانش آموزان برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: 12 هزار کلاس درس استان  وجود دارد که حدود سه هزار و 500 کلاس استانداردهای لازم را ندارد.