نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: نشانه های افول اسرائیل نمایان شده و می خواهد با این جنگ ها مردم دنیا مظلومیت فلسطین را فراموش کند.

در پایان عمر دولت یازدهم، چهار سال وعده ی بی سرانجام مربیان قرآنی استان گلستان، به سرانجام نرسید.

الگوی حکومت مهدوی در هنگام ظهور براساس آموزه های فاطمی است و سبک رفتار ایشان توسط حضرت حجت در الگویی مملکت داری اجرا خواهد شد و اگر می خواهیم زمینه ظهور را فراهم کنیم باید حضرت فاطمه را درست بشناسیم ،چرا که اگر منش فاطمی در جامعه پیاده شود بسیاری از مشکلات بدون کوچکترین بحث و مشکلی حل خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان گفت: وجود دودکش‌های نامناسب و انسداد مسیر از عوامل اصلی تلفات انسانی و مرگ خاموش گلستانی‌ها به واسطه استفاده از وسایل گازسوز شهری است.

رئیس برنامه ریزی صنایع تبدیلی و تکمیلی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در دانشگاه ها پروژه های تحقیقاتی زیادی توسط دانشجویان و اساتید انجام می شود اما متاسفانه در آخر در جایی بایگانی می شوند در حالیکه صنعت ما به این تحقیقات نیاز دارد.

آیت الله نور مفیدی با اشاره بیانات رهبری در مورد حوزه انقلابی تصریح کرد: یکی از ابعاد مهم انقلابی بودن حوزه این است که دین به‌درستی به دنیا عرضه شود.

عصر روز گذشته با تایید رئیس سازمان مدیریت بحران کشور مبلغ 35 میلیارد ریال اغتبار برای مسکن مهر در شرق گلستان تصویب شد.

دانشکده مائده به عنوان یکی ار مراکز دانشگاهی فنی حرفه ای که کار آفریتی در آن اهمیت دارد تلاش می کند تا در حوزه اشتغال نقش خویش را به خوبی ایفا نماید که یکی از راههای آن برگزاری نمایشگاه مد ولباس برای عرضه محصولات دانشجویان می باشد.

قائم مقام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان از جمع آوری ماهانه 179 میلیون تومان از محل صندوق صدقات توزیع شده در سطح شهرستان گرگان خبر داد.

مجید شعبانزاده نمیمی از جانبازان دفاع مقدس گنبد کاووس به همرزمان شهیدش پیوست ، وی اخیرا از مدیر کل شیلات گلستان به دلیل بی توجهی ها شاکی بود .

امام جمعه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به برگزاری دومین اجلاسیه استانی نماز ۸ اسفند در گنبدکاووس گفت: براساس کلام صریح قرآن راه جلوگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی نماز است و خط مقدم مبارزه با این آسیب‌ها ترویج نماز است.