مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه عاشورا نمایش پرشکوه عشق است، گفت: تبلیغات دشمن و برخی مسائل داخلی باعث فشار به مردم شده است اما ملت ایران با تقوای الهی و الهام از عاشورای حسینی بر همه مشکلات فائق خواهند آمد.

مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای استان گلستان گفت: سند توسعه آموزش‌های مهارتی استان گلستان در اواسط مهرماه امسال تدوین و رونمایی می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان گفت: ۵۵ درصد کلاس‌های درس در استان گلستان معادل ۵ هزار و ۸۰۰ کلاس تخریبی بوده و نیازمند مقاوم‌سازی و نوسازی هستند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان گرگان گفت: محدودیت ترافیکی برای برگزاری هرچه باشکوه‌‎تر مراسم عزاداری روز تاسوعا در شهرستان گرگان در نظر گرفته شده است.

مسئول روابط عمومی پارک ملی گلستان از دستگیری شکارچی غیرمجاز در این پارک خبر داد.

فراخوان دعوت به همکاری مدرس حق التدریس برای تدریس در مراکز آموزش علمی-کاربردی استان گلستان از سوی دانشگاه جامع علمی-کاربردی استان گلستان اعلام شد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: نتیجه نخستین کمیسیون پزشکی پرونده "سارینا" دختربچه علی آبادی است که بهمن پارسال در پی تزریق اشتباه دارو در بیمارستان به کما رفت، صادر شده و پس از تائید کیفرخواست متهمان صادر خواهد شد.

رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: کیفرخواست پرونده «سارینا» در انتظار نتیجه کمیسیون پزشکی است.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی گلستان با اشاره به روند کاهشی قیمت گوشت مرغ در سطح استان، گفت: در حال حاضر قیمت مرغ به تعادل رسیده است.

سوگواره «احلی من العسل» به یاد قاسم ابن الحسن در بقاع متبرکه  و مصلی های شهرهای سراسر گلستان برگزارشد.

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: قاچاقچیانی که به دنبال جای پا در یکی از دادگستری های استان بودند شناسایی و دستگیر شدند.