در گفتگو با عضو تیم ریکرو تیراندازی با کمان اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک جوانان وی اظهار کرد: از دی ماه 1395 تا الان در اردوهای آماده سازی زیادی شرکت کرده ام و فردا به آخرین اردوی آماده سازی در بابلسر خواهم رفت. اردوهای ما بین 25 تا 45 روز طول می کشد و ما زیر نظر مربی کره ای آقای پارک میون وون سخت تمرین می کنیم.

دختر معلول گلستانی که در مردادماه سال گذشته به همت رییس دانشگاه آزاد علی آباد عازم کربلا شد در هفته گذشته با حرکت خیرخواهانه همسفرهای دانشگاهیش صاحب ویلچر برقی شد.

با فوت جوان گلیداغی در بیمارستانی در گنبد کاووس، آمار فوت شدگان سیل گلستان به پنج نفر رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: تجارب علمی و عملی، حضور در حوزه های مختلف آموزش و پرورش ، تسلط به مبانی نظری و عملی آن و تعامل سازنده با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، از جمله ویژگی های آقای بطحایی است.

مدیرکل دامپزشکی استان گلستان از ورود ۸۱۲ راس دام وارداتی از کشور قزاقستان به گلستان خبر داد.

مسئول پلیس فتا استان گلستان از دستگیری فردی که اقدام به توهین و مزاحمت و انتشار تصاویر شخصی خانم گرگانی در یک شبکه اجتماعی کرده بود، خبر داد.

یک کارشناس آموزش و پرورش گفت: جامعه بزرگ فرهنگی به دنبال وزیری از جنس خود است تا هم جامعه فرهنگی را درک کند و هم دانش آموزان را بشناسد تابا چانه زنی و قدرت مندی دردولت بتواند مسائل آموزش و پرورش را به پیش ببرد.

جانشین شورای هماهنگی مدیریت بحران گلستان گفت: تا نظر کمیته حقیقت یاب از فرآیند بروز حادثه معدن زمستان یورت اعلام نشود، نمی توانیم دنبال مقصر بگردیم و انفجار را به گردن کسی بیندازیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی موافقان و مخالفان کلیات کابینه دوازدهم را قرائت کرد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان گلستان با اشاره به طرح همسفره به ارائه گزارش عملکرد این معاونت برای رفع سوء تغذیه کودکان نیازمند زیر پنج سال پرداخت.

رئیس فدراسیون تیراندازی کشور گفت: استان گلستان در توسعه ورزش تیراندازی از استان های پیشگام محسوب می شود و پیشنهاد می کنم مسابقات تیراندازی ویژه روستائیان و عشایر کشور به میزبانی این استان برگزار شود.