افزایش قابل ملاحظه بارندگی و آبگیری 75 درصد ‌حجم آب سدهای استان گلستان، شادمانی مردم به خصوص کشاورزان را به همراه داشت.

رئیس هیئت بوکس گالیکش گفت: علی آبروان، بوکسور تیم ملی جوانان شهرستان گالیکش مدال طلای مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس را از آن خود کرد.

رئیس قرآن و عترت اداره کل ارشاد گلستان گفت: در ۹ اسفند آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآنی با حضور ۵ هزار و ۵۰۰ نفر از علاقه‌مندان به قرآن برگزار می شود.

به مناسبت به شهادت رسیدن تعدادی پاسداران از مدافع مرزهای ایران مراسم یادبودی در قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ و تیپ ۲۳۰ برگزار گردید.

معاون امورفرهنگی کمیته امداد گفت: ۱۲۰ هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امسال برای زیارت بارگاه امام هشتم (ع) به اردوهای زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.

این روزها وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه واردات انواع و اقسام محصولات به ویژه گوشت جات(!) سنگ تمام گذاشته است و از 5 قاره جهان این حیوانات زبان بسته با پرواز های چارتری گله گله وارد کشور می شوند تا در کشتارگاه های صنعتی و سنتی آنها را از دم تیغ بگذران

با وجود اینکه روزانه بیش از 70 تن مرغ گرم و منجمد با قیمت هرکیلو 11 هزار و 500 تومان دراستان گلستان توزیع می‌شود متاسفانه در این میان سودجویان و متخلفان در بازار مرغ به شیوه‌های مختلف به سود خود بهره‌برداری می‌کنند.

مسئولان پیش‌بینی می‌کنند کشت توتون در سال زراعی جاری در گلستان افزایش می‌یابد اما کارشناسان معتقدند تنها می‌توان به مصوبه مجلس درخصوص افزایش تعرفه واردات خرمن امید داشت.

مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گلستان گفت: در ایام سفر هئیت دولت تدبیر و امید به استان گلستان 33 هزار و 400 نامه در گلستان به رئیس‌جمهور نوشته شد.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی گلستان از تولید و تکثیر سه رقم جدید باقلا در استان خبر داد و گفت: یکی از ارقام تولیدی باقلا آنتی فاویسم است.

با وجود اینکه روزانه بیش از 70 تن مرغ گرم و منجمد با قیمت هرکیلو 11 هزار و 500 تومان در استان گلستان توزیع می‌شود متاسفانه در این میان سودجویان و متخلفان در بازار مرغ به شیوه‌های مختلف به سود خود بهره‌برداری می‌کنند.