مامور سابق ساواک عامل جنایت هولناک تهران و پرونده سرهای کشف شده بود. پیرمرد 75ساله در بازجویی‌ها به قتل پسرخوانده، عروسش و تکه‌تکه کردن جسد آنها اعتراف کرد.

تیم شطرنج اداره کل سازمان تأمین اجتماعی استان گلستان در مسابقات المپیاد شطرنج کارکنان سازمان تأمین اجتماعی سراسر کشور افتخار آفرید.

یکی از مشکلاتی که مردم محله ولاغوز و کردکوی مدتهاست با آن روبرو هستند رهاسازی احداث پل قاضی محله می باشد.

دفعه آخری که می‌خواست به سوریه برود به محسن گفتم من مطمئنم شما این بار که می‌روید به شهادت می‌رسید. گفت: «هنوز برای شهادتم مطمئن نیستم؛ ولی دعا کن روسفید بشوم.» من که اما هنوز مصر بر شهادتش بودم...

مسئول بسیج گمیشان در راستای حمایت از فعالین عرصه اقتصاد مقاومتی از فعالیت های اقتصادی آنها دیدن کرد.

بازمهندسی ساختار و چابک‌‌سازی به عنوان مطالبه کلان رهبر انقلاب از همه نهاد‌ها و مجموعه های ذیربط، از موضوعاتی است که حالا بعد از گذشت چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی، برای تطبیق بهتر با شرایط روز داخلی و بین‌المللی، به‌منظور دستیابی به نتایج بهتر و تأمین منافع حداکثری، ضروری به نظر می‌رسد.

دادستان مرکز استان ضمن تقدیر از تلاشهای عضو شورای شهر خان ببین و بخشدار فندرسک خواستار استفاده از ظرفیتهای استانی برای پیدا کردن آقای نعمتی و رفع نگرانی ها و چشم انتظاری ها شد.

طبق آمار رسمی سازمان هواپیمایی کشوری از تاخیر پروازهای فرودگاه مهرآباد، در تیرماه امسال نزدیک به ۳ هزار پرواز که حدود ۴۹ درصد مسافرت های هوایی را شامل می‌شود، با تاخیر انجام گرفته است.

رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان کلاله و صاحب امتیاز ماهنامه منشات این شهرستان، علت اقدام تامل برانگیز خود در مقابل اداره آموزش و پرورش را مانع شدن از توزیع این شماره از ماهنامه ئر بین کارکنان این اداره، توسط ریاست جدید اعلام کرد.

باید دید نماینده لیست امید که خود سال‌ها سابقه روزنامه‌نگاری را در کارنامه خود دارد، به شبهه‌ها از جمله چگونگی انتصاب فرزندش به‌عنوان مدیرعامل یک شرکت بزرگ صنعتی، چه پاسخی می‌دهد.

رییس اورژانس 115 گالیکش گفت: شهروند کلاله‌ای در تفرجگاه چشمه لال گالیکش غرق شد.

مدیر مسئول کیهان، ماجرای اعتصاب غذای مهدی کروبی را پروژه‌ای طراحی شده در راستای سندسازی برای تحریم‌های حقوق بشری آمریکا علیه ایران اسلامی دانست.

با رای قاطع منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهر کلاله، عبدالحمید حق شناس به عنوان شهردار کلاله انتخاب شد.

به مناسبت  فرا رسیدن 30 مرداد ماه مصادف با 28 ذی القعده روز جهانی مسجد کانون فرهنگی هنری مساجد با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان عصر شعر مسجد را برگزار می نماید.

در این نشست هر فرد یک کتاب انتخاب می کند و پس از مطالعه ، خلاصه ی آن را با دیگران به اشتراک می گذارد .

بسیجیان پایگاه مقاومت شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرگان و هنرمندان و صاحبان جراید عروج ملکوتی پاسدار رشید اسلام شهید مدافع حریم ولایت و امامت محسن حججی را به امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی وولی امر مسلمین جهان (مدظله) و تمام ملت شهید پرور و انقلابی ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و اعلام می داریم تا زنده ایم رهرو راه این بزرگ مرد و دیگر شهیدان مدافع حرم عزیزمان خواهیم بود .

تاکنون نیمی از غوطه شرقی از لوث وجود عناصر تروریستی پاکسازی شده و نیروهای متحد در تلاش هستند محله « جوبر» که به غده سرطانی دمشق معروف شده را از اشغال خارج کنند و به کنترل خود درآورند.

تریبونهای مختلف نمازجمعه استان امروز میزبان دانشجویان انقلابی در بیان تشریح اهداف انقلاب و مطالبه از دولت در عمل به خواسته های اساسی مردم بوده است.

افزایش قیمت تخم مرغ به یک باره دوباره دردهای این بازار را تازه کرده است، بازاری که هر ساله با یک تلاطم جدید در تابستان مواجه است.

گروه شهید خرازی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) به مدت هفت روز با حضور در شهرستان رامیان به کارهای عمرانی و فرهنگی جان تازه می بخشند.