خطیب جمعه بخش کوهسارات گفت: استمرار مقاومت رمز کامل پیروزی فلسطین است

نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: نشانه های افول اسرائیل نمایان شده و می خواهد با این جنگ ها مردم دنیا مظلومیت فلسطین را فراموش کند.

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی، شعار مرگ بر اسرائیل شعار راهبردی جهان اسلام است و مقاومت و ایستادگی در برابر این رژیم سفاک و غاصب تا حذف آن از صفحه ی تاریخ به فضل الهی ادامه خواهد داشت.

امام جمعه گنبدکاووس گفت: بعد از برگزاری کنفرانس مونیخ نیاز است که مسئولین دیپلماسی فعالتر و شجاعانه در برابر دشمنان داشته باشند.

سرپرست داسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: 44 نفر مرد و زن در جریان یک پارتی در این شهر دستگیر شدند.

بی شک کار در معدن یکی از سخت ترین و خطرناک ترین مشاغل جهان است و می طلبد به دغدغه های شاغلان این بخش به طور ویژه رسیدگی کرد.

مدیر جهاد کشاورزی گالیکش گفت: 60 نوع انواع محصولات زراعی، باغی، گلخانه‌های و... در این شهرستان تولید می‌شود.

مدیرکل جهاد کشاورزی گلستان با اشاره به اینکه کشاورزی امروز یک علم است گفت: متأسفانه سرعت هزینه کرد کشاورزان به دلیل بی‌برنامه بودند و رعایت نکردن اصول زراعی از درآمد پیشی گرفته است.

با حضور مدیرکل جهاد کشاورزی گلستان از 10 فعال حوزه کشاورزی شهرستان گالیکش تجلیل شد.

در پایان عمر دولت یازدهم، چهار سال وعده ی بی سرانجام مربیان قرآنی استان گلستان، به سرانجام نرسید.

اميد محمدي مدير كل بنياد مسكن كشور از مسكن مهر شهرهاي گميش تپه و سيمين شهر بازديد كرد.

فرماندار آق قلا از افزایش 500 درصدی اسکان مسافرین در ایام تعطیلات نوروزی سال گذشته به لحاظ احداث دهکده سنتی توریستی گردشگری نوروزی در این شهرستان خبر داد.

الگوی حکومت مهدوی در هنگام ظهور براساس آموزه های فاطمی است و سبک رفتار ایشان توسط حضرت حجت در الگویی مملکت داری اجرا خواهد شد و اگر می خواهیم زمینه ظهور را فراهم کنیم باید حضرت فاطمه را درست بشناسیم ،چرا که اگر منش فاطمی در جامعه پیاده شود بسیاری از مشکلات بدون کوچکترین بحث و مشکلی حل خواهد شد.

جشنواره سواد خواندن (پرلز) با شرکت 150نفر از دانش آموزان دوره ابتدایی در پژوهشسرای رازی بندرترکمن برگزار شد.

در این میان، محل اقامت به عنوان یکی از ملزومات سفر، گزینه‌ای است که پای مسافران دلخوش نوروزی را به مدارس باز می‌کند.

تودیع و معارفه رييس جديد اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي شهرستان آزادشهر با حضور دكتر مازندراني مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان برگزار شد.

عبدالمالک ریگی. حمزه. سعید. عبدالعنان. حسنعلی نوری. سردار نورعلی شوشتری. سردار محمدزاده. نماینده‌ی ناتو. کاپیتان بوئینگ. خلبان فانتوم. عالم اهل سنت. سربازان گمنام امام زمان (عج)و مردم ایران.

عضو مجمع بین المللی جوانان امت واحده، گفت: مساله فلسطین به عنوان اصلی ترین مساله کنونی جهان اسلام، محور وحدت همه مسلمانان و آزادگان جهان قرار گیرد.

بازرسین اداره صنعت ،معدن و تجارت شهرستان بندرگز طی گشت مشترک از بازار هفتگی شهر نوکنده بازدید کردند.

دبیر شورای نگهبان با ابراز تأسف از برخی تبلیغات زودهنگام انتخاباتی تحت عنوان کمک به نیازمندان، گفت: برخی ضعف‌های قانونی موجب سوءاستفاده در انتخابات می‌شود، البته شورای نگهبان تا جایی که بتواند به وظیفه قانونی خود عمل خواهد کرد.