رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهری گنبدکاووس گفت: طی دو سال و نیم گذشته نوسازی 200 دستگاه تاکسی و 10 دستگاه مینی بوس ناوگان حمل و نقل شهری گنبدکاووس انجام شده است.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، حمیدرضا حجی زاده با عنوان این مطلب افزود: علی رغم فشارهای تحریم و کمبود بودجه در سال های اخیر با رایزنی ها و پیگیری های انجام شده توانستیم با اعطای تسهیلات 16 درصد به مالکان خودروهای فرسوده 200 دستگاه خودروی 405 و سمند را وارد ناوگان شهری کنیم.

وی همچنین افزود: در راستای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی نیز10دستگاه مینی بوس ایسوزبا اعتبار 55 میلیاردو 450 میلیون ریال خریداری و جایگزین اتوبوس های فرسوده شده است.

حجی زاده تصریح کرد: طی هفته های آتی نیز دو دستگاه مینی بوس با اعتبار19میلیارد ریال به ناوگان اضافه می شود.

عضو هیئت مدیره اتوبوسرانی های شهری کشور یادآور شد: در مجموع با توجه به نرخ امروز بازار، بالغ بر 226 میلیاردو 350 میلیون ریال جهت نوسازی ناوگان شهری هزینه شده است که از بخش خصوصی تامین شده و هیچ اعتباری از سوی سازمان یا شهرداری واریز نشده است.

وی  ادامه داد: با توجه به عضویت بنده در هیئت مدیره اتوبوسرانی های شهری کشورتوانستیم رایزنی های بسیاری در این راستا انجام دهیم و بدون اینکه شهرداری و سازمان اعتباری به این امر اختصاص دهد با کمک بخش خصوصی برای ارائه خدمات بهتر به مردم، نوسازی ناوگان انجام شده است.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها