صبح امروز تعدادی از اعضای حزب «اعتدال و توسعه» گالیکش با امام‌جمعه این شهرستان دیدار کردند.

کانون تلاش و امید با حضور فرماندار گمیشان و مسئولین استانی با هدف کمک به بیماران سرطانی و صعب العلاج افتتاح شد.

رییس دامپزشکی گمیشان گفت: در سال جاری قریب 600 هکتار از مزارع فاز یک پرورش میگوی سایت گمیشان ذخیره‌سازی شدند.

فاز اول واکسیناسیون تب برفکی(دام سنگین )از مورخه 27 خرداد 1396 به مدت 30 روز کاری توسط شبکه دامپزشکی گمیشان و با همکاری بخش خصوصی آغاز شد.

معاون امداد و نجات هلال احمر گلستان از غرق شدن دو نوجوان در مجموعه ساحلی بندر ترکمن و گمیشان خبر داد و گفت: با کمک مردمی پیکر یکی از نوجوانان پیدا شده است.

رییس دامپزشکی گمیشان از معدوم سازی 80 کیلوگرم گوشت حاصل از کشتار غیر مجاز یک نفر شتر در راستای تشدید نظارت های بهداشتی با هدف و پیشگیری از تب کریمه کنگو در شهرستان خبرداد.

کتاب شعرهای کودکان قیوم تانگری قولیف تالیف سیاووش مرشدی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد گرگان واحد پردیس گمیشان به چاپ دوم رسید.

فرماندار شهرستان گمیشان در پیامی حوادث تروریستی ناجوانمردانه و وقیحانه حرم امام(ره) و مجلس شورای اسلامی را محکوم و شهادت جمعی از هموطنانمان را در این حادثه به محضر رهبر معظم انقلاب و خانواده‌های آنان تسلیت گفت.

مراسم بزرگداشت بیست و هشتمین سالگرد ارنحال ملکوتی معمار کبیر انقلاب با حضور حجت الاسلام رضا قلی امام جمعه موقت بندرترکمن در حوزه علمیه نبوی نژاد گمیشان برگزار شد.

امام خمینی(ره) حق بزرگی به گردن جهان اسلام دارد و تحولات و بیداریهای اسلامی امروز در این جهان نتیجه تلاش ها واندیشه های آن امام راحل است.

مدیر کمیته امداد گمیشان گفت: در شهرستان گمیشان، 165 کودک یتیم و بی سرپرست داریم که از این تعداد 150 نفر حامی دارند و تعداد 15 نفر هم هنوز حامی مالی ندارند.

فرماندار گميشان گفت: حضرت امام خميني (ره) باعث افتخار دنياي اسلام است و دومين حكومت ديني بر پايه قرآن و اسلام را در دنيا پايه ريزي كرده است و بايد مراسمات بزرگداشت آن حضرت در خور شان والای ايشان باشد.

جمعي از مسئولين گميشاني به مناسبت سالروز آزاد سازي خرمشهر با حضور در جمع خانواده چند شهيد گميشاني از آنان دلجويي و تجليل كردند.

مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گمیشان گفت: 2 دانش آموز 13 ساله گميشاني موفق به کسب دیپلم افتخار مسابقه بین المللی نقاشی کشور بلاروس شدند.

فرماندار گمیشان نتایج آرای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرهای گمیش تپه و سیمین شهر را اعلام کرد.

جوانان دهه هفتادي گميشان ، با رييس ميراث فرهنگي استان و فرماندار نشست هم انديشي با موضوع صنعت گردشگري برگزار كردند.

رييس اداره دامپزشكي گميشان از ورود اولين محموله پست لارو از مراکز تکثیر جنوب کشور تحت نظارت دامپزشکی به سايت ميگوي گميشان جهت ذخیره سازی در مزارع پرورش میگوی شهرستان خبر داد.

بي بي حليمه كلته به عنوان رييس اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان گميشان معرفي و از خدمات محمد سقلي سرپرست پيشين تجليل شد.

اولين جلسه آموزشي كاربران رايانه شعب اخذ راي شهرستان گميشان با حضور نورقلي پور نماينده مردم شهرستانهاي غرب در مجلس و فرماندار گميشان برگزار شد.

بیش از 10 میلیارد ریال اعتبار برای تقویت برق گمیشان اختصاص یافت.