• منو
 • گمیشان جز5 شهرستان برتر در کاهش بیسوادی در گلستان است.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گمیشان از برگزاری رزمایش بسیج و اعزام نخستین کاروان راهیان نور دراسفندماه سال جاری خبر داد.

  امام جمعه خواجه نفس در پیامی در گذشت امام جمعه شهرستان ترکمن را تسلیت گفت .

  آوای منجوق صدایی آشنا و پیام آور جشن و سرور و آغاز زندگی مشترک زوج های جوان در صحرای ترکمن می باشد که این روزها در خاموشی به سر می برد.

  امام جمعه خواجه نفس از مسئولین خواست با استفاده از ظرفیت گردشگری، سایت میگو، دریا و عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی در جهت رفع مشکل بیکاری در منطقه تلاش کنند.

  فرماندار گمیشان در جلسه شورای اداری این شهرستان به اهم مشکلات و مسایلی که باید در جهت توسعه گمیشان مورد توجه قرار بگیرند از گسترش سایت سایت میگو تا استقرار ادارات و جاده ها و احداث باغ و گسترش کشاورزی پرداخت.

  رییس اداره محیط زیست بندرترکمن و گمیشان از دستگیری دو شکارچی با دو قبضه سلاح دولول در منطقه شمال گمیشان خبر داد.

  رييس بنياد مسكن شهرستان تركمن و گميشان از واگذاري 9 واحد مسكن مهر به معلولين شهرستانهاي تركمن و گميشان در نوروز 96 خبرداد.

  فرماندار گمیشان گفت:30هزار نهال در سطح شهرستان امسال جهت کاشت توزیع خواهد شد که 6 هزار نهال در مسیر گمیش تپه به خواجه نفس و 24 هزار نهال در ادارات، منازل شهری و روستایی شهرستان کاشته خواهد شد.

  بي احتياطي صيادان موجب آتش سوزي در نيزارهاي ساحل چارقلي شد.

  مسئولین شهرستان به ریاست فرماندار گمیشان در قالب کاروان امید و اقدام از روستاهای مرزی آلتین تخماق، قلمس و کله پست بخش مرکزی بازدید کردند.

  گميشاني ها با محصولات زيبا و ارزشمند از توانمنديهاي اقتصاد مقاومتي در نمايشگاه توانمنديهاي اقتصادي روستاها در تهران حاضر شدند.

  فیلم فاخر “یتیم خانه ایران” همزمان با سراسر کشور در شهرستان گميشان اکران شد.

  سرپرست توزیع نیروی برق گمیشان گفت: تلفات موجود بر روی شبکه های فشار ضعیف و متوسط شهرستان گمیشان کم و به حداقل می رسد.

  فرماندار گمیشان در دیدار مدیر کل تامین اجتماعی گلستان گفت: با توجه به افزایش ظرفیت های اقتصادی، میزان بیمه شدگان و نیز تسهیل در خدمات دهی به مردم در گمیشان لازم است که شعبه ثابت تامین اجتماعی در این شهرستان مستقر شود.

  شهرستان گميشان با برپايي 4 غرفه در دهمين نمايشگاه بين المللي اقوام گلستان حضوري فعال دارد.

  در همایش هشتادمین سال تاسیس نهاد مردم شناسی در ایران از مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گمیشان با عنوان پژوهشگر برتر در پژوهش های مردم شناسی تقدیر شد.

  مدرسه روستای قلعه جیق کوچک گمیشان تنها 8 دانش آموز دارد و تنها معلم مدرسه آن را اداره می کند.

  عضو شوراي روستاي قلعه توماچلر گميشان در اقدامي خيرخواهانه يك قطعه زمين را جهت ساختمان اداري فرهنگي اهدا و ثواب معنوي آن را به پدر مرحومش هديه كرد.

  فرماندار گمیشان اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را وظیفه تمامی دستگاه ها دانست و گفت: همه باید اقتصادمقاومتی را به خوبی در سطح شهرستان اجرایی و مدیریت کنند.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه