فرمانده سپاه شهرستان گرگان گفت: در همین راستا به تمامی پایگاه های سطح شهرستان گرگان جهت تمیز کردن و لایروبی مناطق سیل زده فراخوان داده ایم.

به گزارش گلستان ما؛ سرهنگ وحید فخرالدین درخصوص امدارسانی سپاه شهرستان گرگان به حادثه دیدگان سیل اخیر در شهرستان آق قلا و گمیشان در گفتگو با بسیج اظهارکرد: از همان ساعت ها و روز های ابتدایی در کنار سیل زدگان بوده ایم و تا پایان کار و تا حاکم شدن کامل آرامش و امنیت نیز در کنارشان خواهیم ماند.

فرمانده سپاه شهرستان گرگان افزود: در همین راستا به تمامی پایگاه های سطح شهرستان گرگان جهت تمیز کردن و لایروبی مناطق سیل زده فراخوان داده ایم.

فخرالدین تصریح کرد: چندین دستگاه اتومبیل شاسی بلند برای تردد و کمک به هم استانی های عزیز در شهرستان آق قلا به کارگیری شده است.

فرمانده سپاه شهرستان گرگان با بیان اینکه توانستیم با تلاش و همت دوستان در محل اسکان هم استانی های مان در نمایشگاه بین المللی حمام صحرایی جهت استحمام راه اندازی کنیم خاطرنشان کرد:هرشب یک فرمانده حوزه به همراه بسیجیان خود برای تامین امنیت و انجام خدمت رسانی و کمک به سیل زدگان در محل اسکان این عزیزان به کارگیری می شود.

وی ابراز امیدواری کرد به لطف خدا و یاری مردم و مسئولین هرچه سریعتر آرامش به تمام مردم استان و بخصوص مردم شهرستان آق قلا و گمیشان برگردد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها