سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: در نخستین جلسه کاری شورای اسلامی شهر گرگان در راستای ادامه روند خدمت‌رسانی تا سقف ۱۰ میلیارد ریال در حوزه‌های عمرانی و خدماتی اجازه هزینه به شهرداری گرگان اختصاص داده شد.

به گزارش گلستان ما؛ حمیدرضا آقاملایی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران استان گلستان با تقدیر از تلاش شهرداری گرگان در راستای کمک به مردم سیل زده آق‌قلا به ویژه حضور آتش‌نشانی گرگان در راستای امدادرسانی به مردم این منطقه اظهار داشت: خوشبختانه از بدو وقوع سیل در گلستان شورای اسلامی شهر گرگان و شهرداری در کنار هم استانی‌های عزیز بوده‌اند که این جای تقدیر دارد.

وی ادامه داد: تجهیزات امدادی و خدمت‌رسانی در آق‌قلا و در محل اسکان موقت حادثه‌دیدگان در اختیار قرار گرفت و در حد توان خدمت به این مردم اجرایی شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: امروز در نخستین جلسه کاری شورای اسلامی شهر گرگان در راستای ادامه روند خدمت‌رسانی مصوب شد که تا سقف 10 میلیارد ریال در حوزه‌های عمرانی و خدماتی اجازه هزینه به شهرداری گرگان داده شود.

آقاملایی با تقدیر از عملکرد رسانه‌ها در پوشش این حادثه، تاکید کرد: چندین دستگاه لدر، کمپرسی، اتوبوس، نیروهای امدادی آتش‌نشانی، قایق، تجهیزات خدمات شهری، نظافت مستمر اسکان موقت حادثه دیدگان بخشی از اقدامات شهرداری گرگان در این سیل بوده که جای تقدیر دارد.

وی گفت: در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی هم شهرداری گرگان بیکار نبوده و سعی کرده با توزیع غذای گرم، سرو چای و اجرای برنامه‌های شاد برای کودکان حادثه دیده در محل اسکان موقت، توزیع حوله و دمپایی برای این کودکان در این روزها انجام شده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: 16 دستگاه اتوبوس وظیفه جایجایی حادثه دیدگان از آق‌قلا به محل اسکان موقت را بر عهده گرفته و این خدمت در حال انجام است.

آقاملایی بیان کرد: تمام تلاش ما خدمت‌رسانی بهتر به عزیزانی است که به هر ترتیب در این روزها در گیر حادثه شده‌اند و امیدوارم هرچه سریع‌تر وضعیت به حالت عادی بازگردد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها