شهردار گرگان با اشاره به افتتاح بازارچه مشاغل خانگی در ۲ نقط شهر گرگان گفت: تا پایان سال پروژه شهر هوشمند، ۱۴ پارک محله‌ای و بازارچه های محلی در سطح شهر گرگان راه‌اندازی شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از تسنیم، عبدالرضا دادبود ظهر امروز در مراسم افتتاح بازارچه مشاغل خانگی در 2 نقطه گرگان اظهارداشت: یکی از این 2 بازارچه در خیابان شهید بهشتی، قبل از اداره برق، پارکینگ بنفشه و دیگری در نعلبندان، پشت مسجد جامع واقع شده است که تولیدات زنان سرپرست خانوار و تولیدات خانگی بانوان برای فروش عرضه خواهد شد و این 2 بازارچه تا پایان سال برپا است.

شهردار گرگان اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم امسال در غالب پروژه‌های چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی توسعه بازارچه‌های محلی و بازارچه‌های مشاغل خانگی است.

وی بیان کرد: تا پایان سال قرار است در چند نقطه دیگر شاهد افتتاح این بازارچه‌ها باشیم و با افتتاح این پروژه در پایان دی ماه و وارد شدن به بهمن‌ماه پروژه‌های دیگری نیز در غالب پروژه‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دیده شده که بخشی را افتتاح و بخشی را هم کلنگ‌زنی خواهیم کرد.

سایت بالن‌سواری در گرگان راه‌اندازی می‌شود

دادبود تاکید کرد: فاز نخست پروژه شهر هوشمند و ایجاد 14 پارک محله‌ای از جمله موضوعاتی است که هفته آینده از آنها بهره‌برداری خواهد شد و در روزهای آینده نیز آبشار صخره‌ای مصنوعی به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار گرگان گفت: بهره‌برداری از خیابان غذا در بافت تاریخی گرگان به عنوان پیاده‌راه طی دو ماه آینده انجام خواهد شد و قبل از سال آماده بهره‌برداری خواهد بود.

دادبود تاکید کرد: سایت بالن‌سواری در گرگان در پایان بهمن‌ماه راه‌اندازی خواهد شد و چمن مصنوعی شهرک شهریار هم طی روزهای آینده آماده بهره‌برداری خواهد شد.

انتهای پیام/

پربحث ترین ها