سال ۹۵ تفاهم نامه ای برای احیاء بافت تاریخی گرگان امضا شد و در حالی ۳۰ ماه از عمر آن می گذرد که به تازگی شهرداری پای کار آمده و کارشناسان هم تاکید دارند نیاز به مشارکت شهروندان است.

معاون شهرسازی شهرداری گرگان با بیان اینکه میراث فرهنگی هیچ طرحی برای ساماندهی چادر مسافران ارائه نداده، گفت: هم اکنون بار وظایف میراث فرهنگی را شهرداری به دوش می کشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرگان گفت: در راستای فراهم سازی زمینه تحصیل دانش آموزان روستایی در محل زندگی شان و جذب کودکان بازمانده از تحصیل، تابستان امسال 4 مدرسه روستایی در غرب و یک مدرسه روستایی در شرق گرگان احیا شد.

دوازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گلستان با حضور 466 ناشر کشوری و استانی در قالب 259 غرفه تا 23 مهر هر روز از ساعت 9:30 تا 12:30 و 16:30 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان گلستان پذیرای علاقمندان کتاب و کتابخوانی می باشد.

امام‌جمعه گرگان گفت: آن‌هایی که فکر می‌کنند ایران راهی جزء تسلیم در برابر این قدرت‌ها را ندارد، آرزویی است که به گور خواهند برد.

رییس بسیج اساتید کشور گفت: نتیجه دربی، تاریخی دو جریان انقلابی و لیبرال دموکرات واضح و مشخص است و مطمعنا مجد و عظمت متعلق به گروهی است که  قائل به عزت انقلابی با اتکاء به ظرفیت داخل است می باشد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان با بیان این که سارقان نقاب دار یک و نیم میلیارد تومان از صرافی گرگان سرقت کردند، گفت: تحقیقات برای شناسایی آن‌ها ادامه دارد.

تراکم و آشفتگی اقامت مسافران در محور جنگلی ناهارخوران، ثمره نبود برنامه مشخص از سوی مدیریت شهری گرگان است، موضوعی که میراث فرهنگی استان هم از آن انتقاد می کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گرگان گفت: کارگاه متخلف برداشت شن و ماسه در شهرستان گرگان پلمب شد.

بارش شدید هم اکنون شهر گرگان مرکز استان گلستان را در بر گرفت .

رئیس‌کل دادگستری گلستان گفت: با شکایت تعدادی از اهالی یکی از روستاهای گرگان، یک عملیات پول‌شویی شناسایی شد.

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان در خصوص برخورد مأموران سد معبر شهرداری با دستفروش میدان سرخواجه گفت: وی شاکی خصوصی داشت و به علت عدم تمکین مقررات برخورد پیش آمد.

سخنگوی شورای شهر گرگان گفت: در جلسه دیروز شورای اسلامی شهر گرگان، الحاق ساختمان فرمانداری گرگان به پارک شهر تصویب شد.

رییس مرکز دندانپزشکی معاونت بهداشت گفت: اتفاق خاص برای بیماران خاص ارائه خدمات تخصصی و غیر تخصصی جامع در حوزه دندانپزشکی است به طوریکه دیگر نیاز نیست بیماران خاص برای درمان دندانپزشکی به کلان شهرها مراجعه کنند.

فرمانده لشکر30پیاده گرگان گفت: دفاع مقدس و هشت سال جنگ تحمیلی کشور را واکسینه کرد.

جانشین سپاه نینوا گفت : امروز 31 شهریور همزمان با سی و هشتمین سالگرد هفته دفاع مقدس رژه نیروهای مسلح در تمام شهرستانهای های گلستان برگزار می شود.

رییس شبکه دامپزشکی گرگان از کشف لاشه الاغ ذبح شده در یک منزل در گرگان خبر داد.

فرمانده سپاه ناحیه گرگان ازآغاز خدمات رسانی 50 گروه جهادی در این شهرستان خبر داد.

علیرغم کارکرد بالای میدان در محدوده شهری اما بسیاری از میادین گرگان همچنان در بی نمادی به سر می برد و این امر ضرورت بازطراحی آن ها را نشان می دهد.

سخنگوی شورای شهر گرگان گفت: گره ترافیکی میدان مفتح گرگان با احداث تقاطع روگذر افسران برطرف می شود.

پربحث ترین ها