بازار تاریخی نعلبندان گرگان که ظرفیت بالقوه گردشگری دارد هم اکنون به آشفته بازاری تبدیل شده که عبور و مرور شهروندان را دچار مشکل کرده است.

شهردار گرگان با اشاره به افتتاح بازارچه مشاغل خانگی در ۲ نقط شهر گرگان گفت: تا پایان سال پروژه شهر هوشمند، ۱۴ پارک محله‌ای و بازارچه های محلی در سطح شهر گرگان راه‌اندازی شد.

همزمان با سفر رئیس جمهور با استان گلستان تعدادی از پروژه های فرودگاه گرگان با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح و کلنگ زنی شد.

پروژه مسکن فجر سه گرگان با گذشت سال‌ها وعده و امید؛ اکنون 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد تا رویای شیرین صاحبخانه شدن را بر دل مردم بگذارد تا آنها طعم تلخ بلاتکلیفی را در سایه بی‌تدبیری و بی‌برنامگی تجربه کنند.

فرماندارگرگان از کلنگ زنی بزرگترین پروژه گردشگری شمال کشور همزمان با سفر رئیس جمهور در این شهرستان خبرداد.

شهردار گرگان گفت: مطالعات ایجاد ۲ خط بی‌آرتی در گرگان در دست انجام بوده و پیش‌بینی می‌شود ۱۰۰ میلیارد تومان بودجه برای اجرای آن موردنیاز است.

معاون اجرایی سپاه نینوا گفت: دشمنان بدانند ، مردم ما بی کفایتی و بی لیاقتی بعضی از مسئولین را به نام ولایت ، نظام و انقلاب نگذاشته و نخواهند گذاشت.

هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در استان گلستان و مازندران گفت: سینه اصحاب فتنه جولانگاه شیطان است.

امروز مصلی ها و میدانهای اصلی استان گلستان شاهد حضور پرشور مردمی بود که آمدند تا با گذشت 10 سال از فتنه سال 88 و حماسه ای که در 9دی آن سال افریدند را گرامی بدارند.

حفاری غیرمجاز عمارت قاجاری رضاقلی نژاد در گرگان، به دستور میراث فرهنگی گلستان متوقف شد اما کارشناسان همچنان نگران تکرار این اشتباه به واسطه استفاده از نیروی غیر متخصص در آینده هستند.

در جریان فتنه سال ۸۸ مردم گرگان زودتر از اغلب استان های کشور درتاریخ ۸ دی به خیابان ها آمدند و با سردادن شعارهای انقلابی انزجار خود از فتنه گران را فریاد زدند.

طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام و المسلمین رستمی، رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور، حجت‌الاسلام و‌المسلمین سیدرضا طاهری به عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان منصوب شد.

یک منبع موثق گفت: با توجه به اینکه پورباقر کارمند قراردادی دانشگاه علوم پزشکی گلستان است طبق قانون نمی تواند بخشدار شود و یا به دستگاهی دیگر مامور شود .

مرمت و بازسازی خانه محروم در انجیراب گرگان به همت گروه جهادی محراب برگزارشد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان گفت: اگر پای ایرانی‌ها به سوریه نمی‌رسید داعش و تکفیری‌ها پیروز شده بودند.

امام جمعه گرگان گلایه و فریاد مردم از گرانی را به حق دانست و از دولت خواست برای بهبود شرایط اقتصادی کاری انجام دهد.

جمعى از اعضاى شوراى مركزى جامعه اسلامى مهندسين استان با خانواده شهيدان رضوانى فر روستاى ميرمحله گرگان دیدار کردند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهردار گرگان از وقوع دو تصادف همزمان در بریدگی حیدرآباد گرگان خبر داد و گفت: در این حادثه تیم ایستگاه پنج آتش‌نشانی گرگان برای رهایی مجروح از داخل خودرو اعزام شد.

رئیس پلیس راهور گلستان از عدم تمدید مجوز ترافیکی برای مدارس و مراکز آموزشی در خیابان‌های گرگانپارس و کوی ویلای گرگان خبر داد و گفت: تمرکز این مراکز در این دو خیابان باید از بین برود.

با وجود آنکه عنوان شده بود شهرداری گرگان در مدت 6 ماه 49درصد عملکرد داشته در جلسه امروز صحن شورای شهر این آمار ۲۳ درصد عنوان شد.