بخشدار بخش مرکزی گرگان از به حد نصاب رسیدن نام نویسی روستاییان این بخش خبرداد.

دبیرستاد انتخابات شهرستان گرگان گفت: به حد نصاب نرسیدن کاندیداهای روستا به معنای عدم برگزاری انتخابات در آن روستا است.

دبیرستاد انتخابات گفت: بیش از 427 نفر داوطلب در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان گرگان نام نویسی کرده اند .

حجت الاسلام و المسلمین حقی از کشف 110 کیلوگرم تریاک از تریلی در شهر گرگان خبر داد.

4 کاربر در سرخنکلا ،قرق و جلین و 5 کاربر نیز مختص روستاهای بخش مرکزی گرگان و 4 کاربر مختص روستاهای بخش بهاران با تمام امکانات رایانه، پرینتر در این ایام برای نام نویسی از کاندیداها فعالیت می کنند.

هیات بازرسی و نظارت بر دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا شهرستان گرگان از سوی هیات بازرسی و نظارت بر انتخابات استان گلستان انتخابات و معرفی شدند.

مدير كل راه آهن شمال شرق ۲ به همراه معاونين وروسا و مديران ادارات اين اداره كل در ايستگاه راه آهن گرگان حضور و با اهدا شاخه گل و شيرين و هدايا از مسافران نوروزي استقبال کردند.

فرماندار گرگان در حاشیه روز سوم ثبت نام کاندیداهای شوراها نکات مهمی را اطلاع رسانی کرد.

دبیراجرایی ستاد انتخابات گرگان گفت:برای انتخابات شهر و روستا در گرگان حدود 240 صندوق ثابت را در حوزه های انتخابیه پیش بینی کرده ایم.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: تلخ ترین خاطرات ما دراین شورا کشمکش های درون شورا بود وخوشحالی ما از این جهت بوده که توانستیم شهرداری که خودمان انتخاب کنیم راتا پایان شورا همراهی کنیم.

عضو شورای شهر گرگان گفت : درتمام شوراها تضارب آرا وجود دارد در برخی از لوایح نیز موافق و مخالف وجود داشته اما خوشبختانه درصد تحقق لوایح دراین دوره نیز زیاد بوده است.

دبیر اجرایی ستاد انتخابات گرگان گفت: در دومین روزمهلت ثبت نام نامزدهای انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر روستا 89 داوطلب ثبت نام کردند.

فرماندار گرگان استقبال داوطلبین کاندیداتوری شورای شهر را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ان شاالله که انتخاباتی پرشور را تجربه کرده و متقاضیانی با علم و دانش تخصصی خدمات دهی بر سر کار بیایند.

دبیر اجرایی ستاد انتخابات شهرستان گرگان از ثبت‌نام 88 داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در نخستین روز ثبت‌نام در این شهرستان خبر داد.

گرگان بعنوان مرکز استانی که با شیوع بیماری های سرطان مواجه است به احداث مرکزی پیشرفته و با امکانات مدرن در جهت تشخیص و درمان سرطان نیاز دارد.

مدیریت حوزه های علمیه استان با اشاره به وظایف محوله مبلغین تاکید کرد: یکی از مهم ترین وظایف مبلغین، آماده سازی جوانان و دانش آموزان برای جذب به حوزه های علمیه است.

مشاور وزیر گفت: ما وقتی می نشینیم و از دولت حرف می زنیم گلایه می کنیم که عملکرد آن قابل دفاع نیست و دولت مشکلات را حل نکرده حال این هم درست هست و هم نیست.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان از راه اندازی خطوط جدید پروازی در گلستان خبر داد و گفت: خط جدید پروازی چابهار-گرگان-چابهار به عنوان عیدی این نهاد به مردم گلستان از 15 فروردین 96 راه اندازی می شود.

با وجود وعده هایی که برای توسعه تپه تاریخی قلعه خندان گرگان داده شده بود اما این روزها شهروندانی که از کنار این تپه می گذرند چیزی جز پله ها و دیوارکشی و چند بنای نیمه کاره اثر دیگری مشاهد نمی کنند.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بودجه سال آینده شهرداری گرگان ۲۲۰ میلیارد تومان پیش‌بینی شده که از این میزان ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار جاری است و ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی برآورد شده است.