صبح امروز مسئولین ادارات گالیکش به مناسبت فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر با حجت‌الاسلام سید محمد دلبری امام‌جمعه این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش گلستان ما به نقل از نیلکوه، امام‌جمعه گالیکش در جمع مسئولین این شهرستان ماه مبارک رمضان را ظرفیتی دانست که خدای متعال به ما داده تا بر سر سفره رمضانیه بنشینیم و با قرائت قرآن، ادعیه خود را برای کسب معنویت و درک ایام شب‌های قدر آماده نماییم.

nilkooh3460 1

حجت‌الاسلام سید محمد دلبری افزود: عملیات آزادسازی خرمشهر با تکیه‌بر علم، ایمان، نیروهای داخلی و جوانان انجام شد و به پیروزی رسیدیم.

وی در خصوص جمله تاریخی امام خمینی (ره) در خصوص خرمشهر گفت: هدف امام راحل از گفتن جمله خرمشهر را خدا آزاد کرد این است که ما همه وسیله هستیم و خداوند متعال مدبرالامور است. ما می‌بایست کار خود را به‌درستی انجام دهیم و منتظر امداد غیبی خداوند باشیم و نمونه آن را در فتنه 88 مشاهده نمودیم. این کشور صاحب دارد و صاحب آن خودش مراقب امور است.

امام‌جمعه گالیکش در خصوص مشکلات اقتصادی و شیطنت‌های استکبار گفت: امروز ما خرمشهرهای زیادی را پیش رو داریم و می‌بایست آن‌ها را آزاد نماییم و یکی از آن‌ها انتصابات جدید در سپاه پاسداران است که گویای مسائل بسیار مهم به‌ویژه اقتدار سپاه و جوابی در یاوه‌گویی‌های استکبار و تحرکات آن در منطقه است.

حجت‌الاسلام دلبری یکی دیگر از خرمشهرهای پیش رو را کمک و خدمت‌رسانی به مردم دانست و در شرایط اقتصادی کنونی و تحریم‌های ظالمانه مسئولین می‌بایست خدمت خالصانه، عالمانه و جهادی برای مردم داشته باشند چراکه هدف دشمن از گرانی‌ها و تحریم‌ها ایجاد فاصله بین مسئولین و مردم است.

وی افزود: مسئولین می‌بایست گوش‌به‌فرمان رهبر خود امام خامنه‌ای باشند از رئیس‌جمهور گرفته تا وزیران و استانداران و ... تا مشکلات حل شود. مردم این انقلاب را به وجود آورده‌اند و ما می‌بایست به فکر آن‌ها باشیم.

امام‌جمعه گالیکش خطاب به پاسداران گفت: سپاه می‌بایست در تمام امور وارد میدان شود و سپاه امروز در خط مقدم قرار دارد؛ استکبارستیزی، اقتصاد مقاومتی و حراست از انقلاب از ارکان تشکیل سپاه است و سپاه مولود انقلاب و مراقب انقلاب است.
در ابتدای این دیدار نیز فرمانده سپاه گالیکش ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و فرارسیدن سالروز فتح خرمشهر به ویژگی‌های این عملیات پرداخت و گفت: عملیات بیت‌المقدس در چهار مرحله برنامه‌ریزی شد و از 10 اردیبهشت مله 61 تا 3 خردادماه 61 طی چهار مرحله در منطقه جنوب کشور انجام شد.

سرگرد پاسدار احمد کوهستانی خاطرنشان کرد: این عملیات بسیار مهم بوده و در آن نیروهای سپاهی، ارتشی و بسیجی حضورداشته و از بعد روانی تأثیر بسیار زیادی در منطقه و نظام بین‌الملل داشت چراکه صدام گفته بود اگر شما خرمشهر را باز پس بگیرید من کلید بصره را به شما تحویل خواهم داد.

وی فتح خرمشهر را در مقاومت مردم و رشادت‌های نیروهای نظامی سپاه، ارتش و بسیج دانست که توانستند ضربه بسیار سنگینی به نیروهای عراقی و تجهیزات آن‌ها وارد نمایند.

nilkooh3460 1

nilkooh3460 1

nilkooh3460 1

nilkooh3460 1

nilkooh3460 1

nilkooh3460 1

nilkooh3460 1

انتهای پیام/

پربحث ترین ها