فرماندار گالیکش با اشاره به جذب اعتبار ۱۰ میلیارد تومانی برای اجرای فاز نخست بیمارستان ۹۱ تختخوابی این شهرستان گفت: با اختصاص به‌موقع اعتبارات این بیمارستان تا دو سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش گلستان ما به نقل از نیلکوه " حسین مایلی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیمارستان 91 تختخوابی شهرستان گالیکش که مهرماه سال گذشته کلنگ‌زنی شد برای ساخت و تکمیل به 50 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی افزود: بعد از سفر هیئت دولت به استان در دی‌ماه سال گذشته 10 میلیارد تومان برای تجهیز کارگاه و پایان اجرای اسکلت این پروژه اختصاص یافت.

فرماندار گالیکش گفت: با تزریق به‌موقع اعتبارات، بیمارستان 91 تختخوابی شهرستان گالیکش تا دو سال آینده تکمیل و آماده بهره‌برداری خواهد شد.

وی بیان داشت: این بیمارستان در چهار طبقه و در فضایی حدود 10 هزار مترمربع در حال ساخت است که شامل 18 تخت جراحی، 18 تخت داخلی، 18 تخت زنان، 18 تخت اطفال، 6 تخت سی‌سی‌یو و تخت‌های ویژه کودکان و زایمان طبیعی، هشت تخت دیالیز و 20 تخت اورژانس خواهد بود.

مایلی گفت: بخش‌هایی مانند آزمایشگاه، سی‌تی‌اسکن، رادیولوژی تخصصی و غیره نیز برای این بیمارستان در نظر گرفته‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: تکمیل این بیمارستان علاوه بر مردم این شهرستان به زائران مشهد مقدس که از گالیکش عبور می‌کنند، خدمات‌رسانی می‌کند.

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها