رئیس اداره صمت کلاله گفت: با هدف تنظیم بازار و صیانت از حقوق مصرف کنندگان و با رویکرد پیشگیرانه؛ طرح ضیافت از ۱۲ اردیبهشت در کلاله آغاز شده است.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، خداقلی بایندری در گفتگویی اظهار داشت: با هدف تنظیم بازار و صیانت از حقوق مصرف کنندگان و با رویکرد پیشگیرانه؛ طرح ضیافت از ۱۲ اردیبهشت تا ۱۷ خرداد ادامه خواهد داشت. 

وی اظهار داشت: در این طرح علاوه بر نظارت دقیق برحسن اجرا، تامین و توزیع بموقع کالاهای مورد نیاز اعم از سهمیه های اختصاص یافته در قالب تنظیم بازار ، رعایت قیمت مصوب و...مورد توجه قرار گرفته و با متخلفان برخورد قانونی می شود.

بایندری در ادامه افزود: پنچ تیم نظارت و کنترل بازار، در قالب ۳ تیم قبل ازظهر و ۲ تیم بعدازظهر در شهرهای #کلاله، #فراغی و روستاها مشغول فعالیت هستند.

رئیس اداره صمت کلاله با اشاره به مراسم با شکوه عید سعید فطر،گفت: در راستای این امر بازرسان این اداره همچنین اکیپ های پنجگانه نظارت و کنترل بازار، به کم و کیف فعالیت واحدهای عرضه آجیل ، قنادی ها، پوشاک و پارچه فروشی ها به صورت ویژه نظارت و کنترل می کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان در صورت داشتن هرگونه شکایت در زمینه های گرانفروشی، عدم عرضه کالا و احتکار کالاهای اساسی، می توانند گزارش های خود را به سامانه "124" ارائه نمایند.

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها