با افتتاح و بهره برداری از مرکز دیالیز بیمارستان کلاله، به گوشه ای از واقعیت درستگاه CR بیمارستان کلاله که مجمع خیرین شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی درصدد خریداری آن هستند، روشن شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، با به پایان رسیدن مرکز دیالیز و بخش اداری آن، این مرکز رسما افتتاح شد.

بای گلدی سلیمه ای خیر شهرستان کلاله عملیات اجرایی ساخت این مرکز با 300 مترمربع بخش دیالیز و 255 متر مربع بخش اداری را به یاد فرزند مرحومش حاج یاسین سلیمه ای آغاز و در کمتر از 2 ماه به اتمام رساند.

از این پس در این مرکز به 85 بیمار دیالیزی از شهرستان کلاله و شهرستان های همجوار بصورت رایگان خدمات رسانی می شود.

اما نکته قابل توجه در سخنرانی سخنگوی این مجمع، اشاره به دستگاه CR بیمارستان کلاله بود که با همکاری خیرین سلامت شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی قرار است خریداری شود( که از بدو شروع رایزنی ها برای خرید آن، تحریه این سایت نیز در جریان این پروسه قرار داشت).

این سایت نیز برای روشن تر شدن جزئیات به این پروژه خیرین سلامت می پردازد و تنها به گوشه ای از آن اشاره خواهیم کرد.

خیرین سلامت شهرستان کلاله با رایزنی با دانشگاه علوم پزشکی توانست مبلغ قابل توجهی از دانشگاه علوم پزشکی برای این دستگاه تخفیف لازم را بگیرد و برای کاهش هزینه ها از سوی مجمع خیرین، پیشنهاد شد که برای تخفیف بیشتر از سوی دانشگاه، نماینده شرق گلستان نیز به این موضوع ورود کند و شهرام کوسه غراوی با ارسال نامه ای به دانشگاه خواستار مساعدت دانشگاه علوم پزشکی شد، اما حاصل این نامه همان میزان تخفیفی بود که خود مجمع خیرین گرفته بود و این نامه تاثیری در کاهش هزینه ها نداشت.

ولی در عین ناباوری با نادیده گرفتن ماه ها تلاش و پیگیری مجمع خیرین سلامت شهرستان که علمای اهل سنت و معتمدین در آن حضور دارند، نماینده شرق گلستان با پیش دستی با انتشار نامه خود در کانال تلگرامی، این پروژه را نتیجه پیگیری خود قلمداد کرد.

در پایان با تشکر از نماینده شرق گلستان مبنی بر اهمیت دادن به در خواست مجمع خیرین، امیدواریم این روشن گری و نوع بیان صریح این سایت خبری باعث ورود این نماینده به این قضیه(خرید CR) همانند خرید دستگاه سی تی اسکن که مجمع خیرین خریداری آن را به اتمام رسانده بود، نشود.

kalalekhabar_ir_1.jpg

kalalekhabar_ir_10.jpg

kalalekhabar_ir_11.jpg

kalalekhabar_ir_12.jpg

kalalekhabar_ir_13.jpg

kalalekhabar_ir_14.jpg

kalalekhabar_ir_15.jpg

kalalekhabar_ir_2.jpg

kalalekhabar_ir_3.jpg

kalalekhabar_ir_4.jpg

kalalekhabar_ir_5.jpg

kalalekhabar_ir_6.jpg

kalalekhabar_ir_7.jpg

kalalekhabar_ir_8.jpg

kalalekhabar_ir_9.jpg

انتهاي پيام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید