علاوه بر مسئولین و منابع امنیتی که مجوز حمل چراغ گردان در خودروهای خود دارند، این روزها یکی دیگر از مسئولین نیز اقدام به نصب چراغ گردان برای ماشین خود کرده است.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، نظر شما را به برخی از رویدادها که از صمع و نظر مردم عادی دور است، جلب می کنیم و با بیان برخی از شنیده ها سرنخ بررسی صحت یا عدم صحت این شنیده ها را به برخی منابع می دهیم.

**این روزها علاوه بر مسئولین و منابع امنیتی که مجوز حمل چراغ گردان در خودروهای خود دارند،یکی دیگر از مسئولین نیز اقدام به نصب چراغ گردان برای ماشین خود کرده است که با مخالفت اولیه برخی مسئولین ارشد نیز قرار گرفته و شنیده ها حاکی از این است که این مسئول بعد از تذکر نیز بر این تصمیم خود سماجت ورزیده است.

**یکی از عاداتی که این روزها مرسوم شده است، این می باشد که برخی از مسئولین با روی کار امدن در هر سمتی، ابتدا به تیپ و پرستیژ خود می پردازند و بعد دست به تغییرات اتاق محل کار خود می زنند، این در حالی است که مسئول قبلی با همه کاستی های محیط کار خود کنار آمد و دست به پارکتبندی اتاق خود نزد.

شاید گفته شود پول پارکتبندی اتاق کار هدیه ای از سوی یک شرکت باشد، اما می شد با هزینه پارکتبندی، تغییر ظاهر اتاق و ساخت اتاق مخفی تعدادی از مشکلات موجود را برطرف کرد.

**شنیده ها حکایت از این دارد که با روی کار مسئولی، راننده استیجاری این مجموعه که در خدمت اداره ای پولدار بوده، از رانندگی برکنار و اخراج شده است(آقای-ف)، اما شنیده های جدید حکایت از این دارد که در قبال یک بخشودگی، راننده ای جدید بنام (آقای-ا) از وابستگان مجموعه، روی کار آمده است که قرار است حتی حقوق و حق بیمه این راننده را نیز این مجموعه تقبل کند و این خود نوعی استخدام راننده بصورت دائمی محسوب می شود چرا که با توجه به میزان بخشودگی، این راننده باید سالها در آن اداره پولدار مشغول به کار باشد.

**عدالت یکی از مهمترین ملاک هایی است که یک مسئول باید به آن توجه داشته باشد و بدون توجه به تعصبات مختلف، در راستای رسالت خود به مردم خدمت کند.

شنیده ها حاکی از آن است که مسئولی با روی کار آمدن خود توسط ...، 80 درصد وام های اشتغالزایی را به افراد خاصی واگذار کرده و این در حالی است که در صورت صحت، این خلاف عدالت محوری یک مسئول خواهد بود.

**علی رغم اینکه برخی از مسئولین بر اینکه برخی مجموعه ها از بکارگیری نزدیکان خود در مجموعه تحت نظر خود خودداری کنند، شخصی که سال ها پیش به عنوان نیروی غیر اداری و بصورت شرکتی بکارگیری شده بود و حاضر نبود به در قسمت مربوط به خود مشغول بکار شود و رسما از مجموعه خارج شده بود، این روزها با روی کار آمدن مجموعه جدید این شخص به عنوان حقوق دان مجموعه و همچنین مسئول معاملات ... روی کار آمده است.

**یکی از چیزهایی را که باید یک مسئول مدنظر داشته باشد، حق الناس و آخرت است.

اینکه مسئولی در جهت حمایت انتخاباتی از یک شخص، برای یکی از افراد دخیل انتخاباتی مجلس شورای اسلامی دست به برنامه ریزی طرح اقتصادی ای به ارزش 10 میلیارد ریال بزند که خود متقاضی هم از چند و چون این طرح اطلاع نداشته باشد، یک اقدام قابل تامل است.

این در حالی است که برخی از متقاضیان غیر انتخاباتی برای اندکی از این میزان تسهیلات لحظه شماری می کنند و اگر واقع بینانه به این موضوع بنگریم، این خود حق الناس است.

گفتنی است در صورت نیاز به بررسی صحت و عدم صحت موضوعات یاد شده ، جزئیات بیشتر به منابع ذیربط از طریق این سایت قرار خواهد گرفت.

انتهاي پيام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید