شهردار فراغی در خصوص آخرین وضعیت پرداخت حقوق کارکنان شهرداری این شهر گفت: 5 ماه است که هیچ پرداختی صورت نگرفته است.

این چیدمان انتخاباتی خود واقعی نماینده شرق گلستان را که دم از وحدت و فراقومتی می زد را نشان داد.

عضو شورای شهر کلاله حضور و عدم حضور خود را منوط به اجازه و تصمیم بزرگان دانست.

اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان، بخش مرکزی و بخش پیشکمر انتخاب شدند.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان کلاله گفت: با پیگیری های انجام شده عملیات اجرایی 12 پروژه عمرانی با اعتبار 17 میلیاردو 500 میلیون ریال در روستاهای شهرستان کلاله آغاز می شود.

شهردار کلاله، خبر تخریب خانه ی یک شهروند به خاطر یک عضو شورای شهر را از اساس دروغ خواند.

درست یک روز بعد از انتشار خبری در خصوص تحت فشار قرار دادن یک درمانگاه در کلاله برای دریافت مالیات، حساب های مدیر این درمانگاه مسدود شد.

شهردار کلاله با اصحاب رسانه شهر کلاله دیدار نمود.

جوان دانشجو پس از بازگشت از هندوستان تصمیم به ازدواج گرفت اما نه خانواده دختر به این وصلت تمایل داشتند و نه پدر و مادرش پولی برای سروسامان دادن او.

سرپرست نیروی انتظامی کلاله از وقوع قتل بی رحمانه در شهرستان کلاله و کشته شدن سه تن از اعضای یک خانواده خبر داد.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با شروع بارش برف در شهرستان کلاله، 5 اکیپ راهداری برای بازگشایی جاده های این شهرستان اعزام شدند.

اداره مالیات شهرستان کلاله با وجود اینکه درمانگاه ترک اعتیاد برای درمان بیماران متحمل ضرر هم می شود، برای این درمانگاه مالیات برید.

یکی از کاندیداهای احتمالی شورای شهر کلاله در واکنش به انتشار یک مطلب گفت: من از رجبی ناملایمتی ندیدم و غراوی مدیریت زمانی خوبی دارد.

با توجه به شرایط بد جوی و نامناسب بودن جاده روستای قویجق، مادر باردار برای وضع حمل با تراکتور جابجا شد.

سرپرست نیروی انتظامی شهرستان کلاله گفت: نباید با انتشار اخبار کذب و شایعه باعث کاهش احساس امنیت شهروندان شویم و نیروی انتظامی درصدد است تا برای جلوگیری و کاهش اثر اخبار کذب و شایعه، تعامل خود را با رسانه تقویت کند.

معاون فرماندار کلاله گفت: پایگاه های ثابت و سیار نیکوکاری در روزهای 18 و 19 اسفندماه در مدارس شهرستان کلاله مستقر می شوند.

تنبیه دانش آموز کلاله ای به دلیل تاخیر در بازگشت از سرویس بهداشتی توسط دبیر پرورشی، وی را راهی بیمارستان کرد.

در چهارمین جلسه ستاد انتخابات حوزه انتخابیه کلاله اعضای ستاد مرکزی کلاله معرفی شدند.

مجید میر عضو شورای اسلامی شهر کلاله و نایب رئیس این شورا به ادعاهای انتخاباتی کانال"کلاله کاندیدا" در جوابیه ای پاسخ داد.

نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در مسیر مینودشت گالیکش، سه‌راهی کلاله وجود دارد که بعد از 38 سال هنوز یک تقاطع غیرهمسطح ندارد و هر روز شاهد تصادفات و مرگ و میر شهروندان و مسافران هستیم.