فرماندار کلاله گفت:تاکنون در کلاله اسامی ۱۱۵۴ نفر برای اشتغال پایدار در سامانه رصد اشتغال کشور به ثبت رسیده است.

فرماندار کلاله در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور کلاله مهمترین علت طلاق در جامعه را استفاده نادرست از موبایل و فضای مجازی عنوان کرد.

"حاج قربان نفس پور" خیر مدرسه ساز اهل روستای "صوفیان" به رحمت خدا رفت.

یک شنبه بازار کلاله با سپرده بی بازگشت 101,400,000 ریالی به مزایده گذاشته شد.

امام زاده عبدالله علیه السلام کلاله زیر نظر اوقاف اداره می شود ولی رسیدگی به آن ضعیف است.

فرماندار کلاله گفت: اتفاقات اخیر در حوزه آرد و نان شهرستان، این مهم که باید با متخلفان آرد و نان بصورت جدی برخورد شود را می طلبد.

معلمی در روستای قره اقاچ در قواره یک نماینده ظاهر شد و برای روستای خود امکانات گرفت.

طی حکمی  مسعود شیخ به عنوان رئیس جدید دامپزشکی کلاله معرفی شد.

رئیس اداره آب کلاله گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای اداره آب کلاله، دو حلقه چاه خارج شده از مدار شبکه آبرسانی کلاله به مدار برگشت.

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: با توجه به نیاز بیمارستان کلاله به کادر متخصص، با پیگیری های انجام شده ۱۳ پزشک متخصص در این بیمارستان مستقر می شوند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کلاله گفت: بارش شدید باران باعث انباشه شدن گل و لای در جاده های مواصلاتی و بسته شدن لوله های آبنما شد.

با شناسایی و اعلام سربازان گمنام امام زمان(عج) یک انبار مشکوک به توزیع آرد غیرمجاز در شهرستان کلاله کشف و با دستور و هماهنگی با دادستان کلاله ضبط شد.

بانوان مدل آور رشته کبدی شهرستان کلاله از عدم حمایت اداره ورزش و جوانان شهرستان کلاله از این تیم و ارجعیت داشتن دیگر رشته ها گلایه کردند و گفتند: حتی سالنی برای تمرین در اختیار ما قرار داده نمی شود و ما از سال 96 تا کنون تمرین نکرده ایم.

خلیل سعدی با چهار رای اعضای شورای شهر کلاله به عنوان شهردار جدید کلاله از سوی اعضای شورا معرفی شد.

فرماندار کلاله با بیان اینکه بحران اب در کلاله جدی است، گفت: به زودی مشکل "آب شرب" اهالی شهرک امام حسین ع کلاله مرتفع می شود.

با برکناری عبدالحمید حق شناس از شهرداری کلاله، شورای شهر عدم مدیریت و فقدان قدرت انتخاب شهردار را در کار نامه خودشان ثبت کرد.

با قطعی شدن رفتن حق شناس از شهرداری کلاله، ابراهیم حسین زاده به عنوان سرپرست معرفی شد.

بسیجی کار آفرین گفت: با دو چرخ خیاطی شروع به کار کردم و با هزینه‌ی پول ساخت خانه ام برای ایجاد کارگاه تولیدی، زمینه اشتغال برای بیش از 10 نفر ایجاد شد.

با محقق شدن وعده شهردار کلاله در خصوص جابجایی تیرهای برق 63 کیلووات گلیداغ در شهرک امام علی(ع)، بزودی شاهد دایر شدن بازار هفتگی در این شهرک خواهیم بود.

رئیس هواشناسی شهرستان کلاله از افزایش میزان بارش در شهرستان کلاله به میزان 34 میلیمتر خبر داد.