رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان کلاله و صاحب امتیاز ماهنامه منشات این شهرستان، علت اقدام تامل برانگیز خود در مقابل اداره آموزش و پرورش را مانع شدن از توزیع این شماره از ماهنامه ئر بین کارکنان این اداره، توسط ریاست جدید اعلام کرد.

با رای قاطع منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهر کلاله، عبدالحمید حق شناس به عنوان شهردار کلاله انتخاب شد.

رئیس سابق آموزش و پرورش شهرستان کلاله با حضور در مقابل آموزش و پرورش شهرستان کلاله دست به اقدامی زد که جای تامل دارد.

با پایان خدمت سرهنگ رضا بهروزی، سرهنگ مهربانی مسئولیت فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کلاله را برعهده گرفت.

وقتی یکی از حامیان نماینده شرق گلستان به عنوان معاون در این اداره باشد و رئیس این اداره نتواند به وی بگوید بالای چشم شما ابرو است، حاصل آن ورود 12 نفر از یک گروه انتخاباتی در بدنه این اداره می شود.

فرماندار کلاله گفت: برخی از روستاهای شهرستان کلاله در مسیر سیل هستند و هیچ راه فراری از سیل ندارند و برنامه ایجاد کانال برای تغییر مسیر آب ها در شهرستان کلاله را در دستور کار داریم.

درست یک سال پیش کاندیداهای مجلس شورای اسلامی برای اعلام حضور در اجتماعات و مساجد حضور پیدا می کردند.

با حضور معاون حقوقی و پارلمانی سازمان تامین اجتماعی کشور از شروع به ساخت درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان کلاله با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد خبر داده شد.

کوته بینی یک کانال تلگرامی در شهرستان کلاله باعث این شد که یک وعده شام و کارت هدیه 200 هزار تومانی برای خبرنگاران را تحت عناوین مختلف به حاشیه بکشد.

با وقوع بارش شدید باران در شهرستان کلاله و در پی آن ورود آب به منازل مردم شهر و روستا، جلسه مدیریت بحران در کلاله تشکیل شد.

از بین تعداد متعدد کاندیداهای شهرداری شهر کلاله، این تعداد به 5 نفر رسید.

طبق گفته نماینده شرق گلستان و مسئولین، قرار بود که پروازهای فرودگاه کلاله از 18 مرداد ماه از سرگرفته شود ولی به دلیل نامعلوم، این موضوع به تعویق افتاد.

موسسه خیریه سعادت شهرستان کلاله در جهت رفع نیازمندی، نیازمندان تحت پوشش خود، لوازم خانگی به انها اهدا کرد.

تنها دو روز به وعده شهرام غراوی و مسئولین در خصوص از سرگیری پروازهای فرودگاه کلاله با هواپیمای به روز جهانی مانده است، اما تاکنون در خصوص از سرگیری این پروازها در شهر تبلیغات خاصی صورت نگرفته است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کلاله از لایروبی کوچه به کوچه روستای دهنه شهرستان کلاله خبر داد و گفت: مرمت راه های آسیب دیده در شهرستان در حال انجام است.

رئیس صندوق کار افرینی امید شهرستان کلاله از واگذاری بیش از 6 میلیارد وام ازدواج در طرح ضربتی پرداخت وام به متقاضیان خبر داد.

با خط خوردن یکی دیگر از مدیران سیستانی و بدون توجه به خواسته مسئولین، به اینکه شعارهای فراقومیتی زمان انتخابات، فقط شعار بود و تعداد اندک سیستانی اطراف و حامی به عنوان سپر استفاده می شوند، می رسیم.

در پی بارش شدید باران و باد، به برخی از منازل 4 روستای شهرستان کلاله خسارت وارد شد.

بخشدار کلاله از اجرایی شدن دو پروژه عمرانی در دو روستای یکه قوز سفلی و باینال بخش مرکزی شهرستان کلاله خبر داد.

پس از خلع و ید اراضی میت دره شهرستان کلاله، فاروزنی این اراضی توسط اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آغاز شد.