با جابه جایی نام مدرسه سید قطب و ادب، مدرسه آیت الله هاشمی رفسنجانی در کلاله ایجاد می شود.

یک فرهنگی کلاله ای گفت: 2 سال است که فرندم ازدواج کرده ولی هنوز کمک هزینه ازدواجش را به ما نداده اند.

فرمانده سپاه کلاله روز قدس را بهترین فرصت برای بازنمایی وحدت امت اسلامی دانست و گفت که قطعا حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس می‌تواند ظرفیت‌های امت اسلامی را بیش از پیش به جهانیان نشان دهد.

جانباز کلاله ای در جهت تشکر از اقدام موشکی سپاه پاسدارن جمهوری اسلامی ایران و انتقام خون شهدای عملیات تروریستی، دیروز در شهر کلاله رکاب زد، امروز در گرگان رکاب می زند.

مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره)  کلاله از اهداء 200 سبد کالا به ارزش 20 میلیون تومان توسط شهرام کوسه غراوی خبرداد.

پس از نشست تخصصی فرماندار کلاله با تیم فنی اداره کل راه وشهرسازی، از روز گذشته عملیات اجرای پروژه آسفالت عیدگاه دهنه آغاز شد.

رئیس بیمارستان شهید مطهری گنبد با حضور در دفتر فرماندار کلاله بعنوان سرپرست بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) کلاله منصوب شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر گفت: با کمک فرماندار کلاله در آسفالت‌ریزی راه ورودی و محوطه ساختمان جدید دانشگاه آزاد کلاله، این پروژه، مهر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

نماینده شرق گلستان پس از قول های فراوان در خصوص فرودگاه کلاله، اینبار نیز مدعی از سرگیری پروازهای فرودگاه کلاله با هواپیمایی همگام با استاندارهای جهانی شد.

 

امام جمعه کلاله گفت: این کشور متعلق به همه هست و 600 شهید از شهدای استان از برادران اهل سنت می باشند، پس می طلبد همه با حضور در راهپیمایی روز قدس راه شهیدان را تداوم بخشیم.

مدیرجهاد کشاورزی کلاله از برداشت 106 هزار تن گندم طی سال جاری در این شهرستان خبر داد و گفت: تاکنون 106 هزار تن محصول گندم در شهرستان کلاله برداشت شده است.

ادعا و جوسازی برخی از طرفدارن نماینده شرق گلستان برای نسبت دادن تلاش های دیگران به نماینده شرق گلستان، باعث واکنش هایی از سوی برخی از طرفدارن نماینده سابق شرق گلستان شد و این در حالی است که شهرام غراوی با پیگیری جذب کامل این اعتبارت می تواند نقش تکمیل کننده این پروسه را ایفا کند.

جانباز کلاله ای در محکومیت اقدام تروریستی داعش در مرقد امام راحل(ره) و پارلمان مجلس شورای اسلامی ایران، از خانه اولین شهید مدافع حرم تا آخرین شهید مدافع حرم استان گلستان را رکاب زد.

امام جمعه کلاله گفت: مردم ایران با وحدت کلمه و قرارگیری زیر پرچم ولایت فقیه توانستند عزتمند و سربلند، پیروز میدان باشد.

کلزا کاران کلاله ای درگیر کمبود کمباین و قیمت های بالای کمباین داران موجود برای برداشت محصول خود هستند.

طی دو آتش سوزی در مناطق مختلف شهرستان کلاله، چندین هکتار از مزارع گندم شهرستان کلاله در آتش سوخت.

امام جمعه کلاله با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی با پشتوانه ملت و رهبری امام راحل به پیروزی دست یافت، گفت: دشمن‌شناسی و جریان شناسی دو ویژگی بارز امام راحل بود.

کلینیک تخصصی و فوق تخصصی کلاله علی رغم اتمام کار ساخت آن، هنوز به سرانجام نرسیده و تجهیز آن صورت نگرفته است.

با کمک خیرین خیر اندیش و همت موسسه خیریه مردم نهاد آبشارعاطفه های شهرستان کلاله، سبد غذایی در بین مستضعفین تحت پوشش این خیریه توزیع شد.

فرماندار کلاله با اشاره به غیر بهداشتی بودن فعالیت های کشتارگاه دام این شهرستان، خواستار ایجاد هماهنگی های لازم برای تسریع در تعطیلی کشتارگاه مذکور شد.