نماینده شرق گلستان در خصوص علت عدم نامه نگاری جهت تامین اعتبار برای شهر کلاله گفت: نامه های ما مکمل نامه شهرداری ها بود که متاسفانه شهرداری کلاله نامه ای در این خصوص ننوشته بود.

مدیر کل فرودگاه های استان گلستان گفت: از 28 دی ماه سالجاری، پروازهای فرودگاه کلاله در شرق استان گلستان با یکی از شاپرک های هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) از سر گرفته خواهد شد.

در صورت ادامه این روند(در مسیر کلاله و ... بودن) که منجر به کاهش ساعات کاری و به تبع آن کاهش رسیدگی به مشکلات مردمی می شود، شاهد موج نارضایتی از سوی مردم از این مسئول خواهیم بود.

فرماندار کلاله گفت: شهرستان کلاله برای ثبت نام فارغ التحصیلان دانشگاهی در دوره های کارورزی، سهمیه 250 نفری دارد که تاکنون 74 نفر انها ثبت نام شده اند.

دو بانوی شهرستان کلاله با کسب عناوین برتر جام باشگاه‌های کتاب کشور، در این جام خوش درخشیدند.

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کلاله از خلع ید 3 هکتار از اراضی ملی در روستای یلی بدراق شهرستان کلاله خبر داد.

فرماندار شهرستان کلاله از تبدیل 500 هکتار زمین شیب‌دار به باغات مثمر توسط اداره جهاد کشاورزی این شهرستان خبر داد.

علاوه بر مسئولین و منابع امنیتی که مجوز حمل چراغ گردان در خودروهای خود دارند، این روزها یکی دیگر از مسئولین نیز اقدام به نصب چراغ گردان برای ماشین خود کرده است.

اقدام به تخریب بلوار توسط اداره ورزش و جونان کلاله باعث واکنش شهرداری به این اقدام شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان گفت: ۴ نفر شکارچی متخلف عصر روز شنبه با شلیک به محیط‌بان منطقه شکار ممنوع عزیزآباد، وی را زخمی و روانه بیمارستان کردند.

رئیس کمیته امداد شهرستان کلاله گفت: در سال جاری، تاکنون بیش از ۳ میلیارد و ۶۵۳ میلیون تومان زکات جمع‌آوری شده است.

بانوی ترکمن گلستانی گفت: در بچگی امام رضا علیه السلام ما را در بین راه کمک کرد.

چند ماهی است که آب شرب روستای اجن سنگرلی به علت شکستگی لوله در حال هدر رفتن است و این در حالی است که این شهرستان با مشکلات آبی جدی ای روبرو است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان کلاله گفت: چمن مصنوعی فوتبال و تنیس کانون شهید باقری کلاله با اعتباری بیش از 270 میلیون تومان به بهره برداری رسید.

فرماندار کلاله گفت: شهرستان کلاله از هر زمان دیگری آرام تر است و این به واسطه بصیرت بالای مردم این شهرستان حاصل شده است.

در ساعات اولیه شب گذشته، دو خودوری سواری پراید در دوراهی کلاله با یکدیگر تصادف کردند.

رئیس انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش گلستان گفت: محبت و روابط عاطفی بین اعضای خانواده و همکاران مدرسه در کاهش آسیب های اجتماعی موثر است.

عوارض نوسازی، خودرو، هزینه پلاک و... چند هزینه ای هستند که هماننده سراسر کشور از مردم شهر کلاله نیز دریافت می شود.

با تغییر مکان تجمع در روز 9 دی، این تجمع در مصلی امیرالمومنین(ع) شهرستان کلاله انجام می شود.

عده از دانش آموزان عضو کانون پرورشی آموزش و پرورش از وعده انجام نشده آموزش و پرورش در خصوص استفاده از زمین چمن گلایه کردند.

پربحث ترین ها