شهردار کردکوی گفت: در حال حاضر تا پایان فصل اول سال (فصل بهار) موضوع افزایش نرخ کرایه در دستور کار نمی باشد.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا؛ این رسانه خبری با توجه به رسالتی که بر دوش دارد، پیرو درخواست تعدادی از رانندگان تاکسی شهری کردکوی مبنی بر افزایش نرخ کرایه تاکسی به دیدار شهردار کردکوی رفت تا نسبت به این درخواست این قشر زحمتکش گفتگویی ترتیب دهد و مردم و رانندگان را در جریان افزایش یا عدم افزایش نرخ کرایه تاکسی شهری در سال ۹۸ قرار دهد.

شهرام شاکری شهردار کردکوی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: طی روزهای گذشته تعدادی از رانندگان تاکسی شهری کردکوی به نمایندگی از سایر رانندگان این ناوگان شهری پیرامون افزایش نرخ کرایه تاکسی به شهرداری مراجعه کردند.

وی افزود: این رانندگان عزیز و زحمتکش درخواست کردند تا افزایش نرخ کرایه تاکسی شهری کردکوی در سال ۹۸، در این مدت اتفاق افتد.

آخرین مرحله از افزایش کرایه تاکسی ۷ ماه پیش انجام شد

شهردار کردکوی اظهار داشت: با توجه به بررسی که حول این محور انجام دادیم، آخرین مرحله ای که نرخ کرایه تاکسی اجرایی و مصوب شد تقریبا در حدود ۷ ماه قبل در شهریورماه سال ۹۷ بوده است.

شاکری با بیان اینکه درحال حاضر بنا به درخواست رانندگان که این موضوع مطرح گردیده است اگر بخواهیم افزایش نرخ کرایه تاکسی را دستور کار قرار دهیم، بسیار زود است، افزود: چرا که تا به این لحظه به مدت یک سال از افزایش نرخ قبلی نرسیده است لذا امکان افزایش نرخ کرایه تاکسی در این مدت وجود ندارد.

وی اظهار داشت: به احترام این همکاران خوبمان در حوزه حمل و نقل و هم با نگرش تأثیر آن در تورم اقتصادی بر معیشت مردم این موضوع درحال بررسی است.

تا پایان فصل اول سال ۹۸ موضوع افزایش نرخ کرایه در دستور کار نمی باشد

شهردار کردکوی با بیان اینکه این موضوع پس از بررسی در سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری کردکوی و رایزنی و مذاکره با شورای اسلامی و فرمانداری نتیجه به شکل قطع و یقین به رانندگان محترم و مردم شریف کردکوی اعلام می شود، تأکید کرد: در حال حاضر تا پایان فصل اول سال (فصل بهار) موضوع افزایش نرخ کرایه در دستور کار نمی باشد.

شاکری تصریح کرد: اگر بخواهد موضوعی تحت عنوان افزایش نرخ در دستور کار قرار گیرد حداقل باید ۹ ماهی از افزایش نرخ قبلی بگذرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه

توجه!

گلستان ما نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمییابند.
اگرچه تلاش می شود نظرات ظرف 2ساعت تعیین تکلیف شوند اما نظراتی که پس از ساعت 19 نوشته شود حداکثر تا 9 صبح روز بعد منتشر می شوند


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید